Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Крадец или дрогиран/пиян боклук?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ///// написа:
    Като разказвам това, имам на предвид, че наглостта им е стигнала до там, че да се опитват да влизат в кола, в която има хора. Иначе, ако беше влязъл вътре, щеше да напусне с шутове. Малииии - пък да ми беше повърнал на тапицерията - пожарогасителя ми е под седалката - щеше да си има вграден пожарогасител в главата. Yellow_Flash_Colorz_PDT_01
    Не мисля ,че ви е видял изобщо.Може да е тръсил такси/не сравнявам автомобила ти с такси да не се засегнеш/.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #17
      Да, верно е че има прилика между бяло и жълто - особено привечер.

      Коментар


        #18
        прочетох всички мнения и видях, че има ЗА и ПРОТИВ саморазправата при подобна ситуация! Аз лично съм ПРОТИВ тези действия, но при такава ситуация съм сигурен, че ония ще го изкривя от бой! (знам, че не е похвално)
        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

        Коментар


          #19
          Tornado написа:
          ///// написа:
          Като разказвам това, имам на предвид, че наглостта им е стигнала до там, че да се опитват да влизат в кола, в която има хора. Иначе, ако беше влязъл вътре, щеше да напусне с шутове. Малииии - пък да ми беше повърнал на тапицерията - пожарогасителя ми е под седалката - щеше да си има вграден пожарогасител в главата. Yellow_Flash_Colorz_PDT_01
          Не мисля ,че ви е видял изобщо.Може да е тръсил такси/не сравнявам автомобила ти с такси да не се засегнеш/.
          Шегата на страна, но аз бях веднъж такси.Чакам майка ми пред болницата понеже беше на проверка.... Както си чакам мъж на около 50 години се качва и вика "Карай към Картала".... Стреснах се и му викам "Моля?" ..."Карай към Картала" Казах му, че не съм такси и тоя "А...аз помислих колата за жълта"Тц...после се ядосвах...можеше да го изпързалям с 5-10лв

          Коментар


            #20
            ///// написа:
            Да, верно е че има прилика между бяло и жълто - особено привечер.
            И особено ако си на 8 ракии... Всички коли ти се виждат таксита!
            "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
            Ванга

            Коментар


              #21
              coolboby написа:
              Тц...после се ядосвах...можеше да го изпързалям с 5-10лв
              Или той теб.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #22
                сега ще ви разкажа един разказ по повод, разправата с пиян. Разказа ми го мой близък приятел, за негов приятел. Седи си човека в някакво заведение и идва някакъв супер пиян и почва да го муфти за цигари или нещо такова. Момчето му казва да се маха от тука, обаче оня нагъл и тръгва да го бута нещо. Накрая момчето става изхвърля го навън а тоя след малко са връща пияницата, зад гърба му и го наръгва с една ножка, вследствие от което момчето починало след това. Такаче саморазправата с хора които са пияни или луди, въобще не трезво мислещи, по добре да не се разправяш
                Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                Коментар


                  #23
                  Днес видях, че е мушкано и в бравата с предмет сега не мога да си вкарам ключа от тази страна на вратата....
                  Grande Punto 1.3 75 hp
                  Croma 1.9 Multijet 150 hp

                  Коментар


                    #24
                    reter написа:
                    сега ще ви разкажа един разказ по повод, разправата с пиян. Разказа ми го мой близък приятел, за негов приятел. Седи си човека в някакво заведение и идва някакъв супер пиян и почва да го муфти за цигари или нещо такова. Момчето му казва да се маха от тука, обаче оня нагъл и тръгва да го бута нещо. Накрая момчето става изхвърля го навън а тоя след малко са връща пияницата, зад гърба му и го наръгва с една ножка, вследствие от което момчето починало след това. Такаче саморазправата с хора които са пияни или луди, въобще не трезво мислещи, по добре да не се разправяш
                    Не случайно има поговорката : и лудия бяга от пияния.
                    Фиат Панда 1.2 2006година
                    Синджира си идва ,а козата я няма...

                    Коментар


                      #25
                      Абе момчета много сте бойно успокойте се и прочетете аз днеска на каква случка бях свидетел...понеже работя във фирма за климатици и бях на профилактика на климатик във магазин който се намира на главен булевард в град Сливен и излизам до служебната кола и сякаш нещо ми бутна главата натам и ставам свидетел на следното: "Младо момче около 26-28 години си върви и някакъв главанак с голф 3 няма и намерение да спира за да пропусне пешеходеца и в последния момент набива спирачките и пешеходеца се стряска от там следват крясаци от страна на пешеходеца към шофьора на голфа. След това оня от Голфа слиза и почват да се разправят нещо и след 2 секунди незнам от къде я извади но голфаджията издави някаква тръба и почна да налага пешеходеца...след 3-4 удара се спря пребра се в колата и си тръгна все едно нищо не е станало а момчето стоеше и незнаеше кво става" та сега вие на чия страна сте....
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                      Коментар


                        #26
                        Jimy написа:
                        Аз пък се моля да не попадам в такава ситуация, че кой ли иска де. Но мисълта ми беше друга: ако се случи такова нещо, адреналина скача до незнам си къде и най-малко му остава на човек да мисли трезво. И в тази връзка да ви питам: какви ще са последствията за мен,ако при подобна ситуация,някак си залитна и успея при падането си да нараня въпросния инидивид. Нараняването ще е много драматично за него, разбира се! Дали полицаите, като дойдат ще ми помогнат или и мен ще ме превъзпитат.Зная ,че нямам никакво право да падам, дори неволно върху човечеца ,но говоря хипотетично?! Зная също ,че е незаконно да се саморазправям.
                        Колега можеш да си го превъзпиташ подобаващо като след като си свършиш работата с него просто се обади в полицията и кажи че ти е налетял... щом ти си се обадил значи си потърпевш
                        Стило1.6 16v -харчи много, не върви ама поне изглежда адски добре
                        Крома 1.9 150к.с. - семейния кораб

                        Коментар

                        Working...
                        X