Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Италиански Рок & Хеви (Italian Rock & Heavy)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Италиански Рок & Хеви (Italian Rock & Heavy)

    За всички фенове, малко италианско трашче... VA - Italian Thrash Universe Vol.1 - 2009Специално за стария джедай Киро ъф дъ дей!
    1997 Brava 1.6, 16V

    #2
    Re: Italian Rock & Heavy

    Crash73 написа:
    За всички фенове, малко италианско трашче... VA - Italian Thrash Universe Vol.1 - 2009Специално за стария джедай Киро ъф дъ дей!
    Ееейй.... Къде се изгуби бре човек!?!?!?Много пъти съм се чудел къде си се попилял и защо не пишеш... Разказвай.Ха добре дошъл отново и благодаря за поздрава!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Италианците и траш почнаха да правят :DЛюбимата ми италианска група е Lacuna Coil.

      Коментар


        #4
        Ей ви един клип на група Lancia http://www.youtube.com/watch?v=pCrgOCR2e4g&NR=1(американци са, само основателят е с италиански произход...кой знае, може и да е свързан с фамилията)

        Коментар


          #5
          А така колеги,няма се излагаме я. Само жица и тва е
          Уважавам тези,които ме уважават!
          Clube do Marea!

          Коментар


            #6
            Re: Italian Rock & Heavy

            kiro_of_the_day написа:
            Ееейй.... Къде се изгуби бре човек!?!?!?Много пъти съм се чудел къде си се попилял и защо не пишеш... Разказвай.Ха добре дошъл отново и благодаря за поздрава!
            Добре заварил Ами, не оставаше много време за форуми.Но може би истинската причина да не пиша, е това че нямах никакви проблеми с Фичо 2-3 години... (това да се запише в архивите! ) Термостата ми нещо се прецака и ето ме тук... оправих го вече и всичко е 6. Но да не трупам офтопик, Lacuna Coil и мене ме кефят, особено парчето Swamped! А тия Lancia сефте ги чувам :DLacuna Coil - Discography
            1997 Brava 1.6, 16V

            Коментар


              #7
              DoomSword - The Eternal Battle - 2011 ## Държава: Italy## Албум: The Eternal Battle## Година: 2011## Жанр: Epic/Heavy/Doom/Metal## Времетраене: 43.11min http://zamunda.net/details.php?id=253059&rated=1
              1997 Brava 1.6, 16V

              Коментар


                #8
                Ето ви една много добра италианска бандаDark Luncay.http://www.youtube.com/watch?v=fEq6HZTHu4gЕдин от коментарите за групата I would have to define this genre as Italian Melodic Death Metal with neo-classical influences, or simply... "Pasta Metal".Албумът им The Diarist посветен на обсадата на Ленинград е направо уникален.On Memory’s White Sleighhttp://www.youtube.com/watch?v=-an9B0FgCv4&feature=related
                Порхая как бабочка, будут тебе апплодировать. Порхая как бабочка, люди останутся околдованы. Падай снег... закрывай это всё. Слишком многие ужасы, слишком на глазах. Нева вымой от крови, Вымой всю бездну (жизни) времени этого. Падай снег... и (ты) холод, помогай ему Помогай волочить белые санки её, Падай, облечи её неизбежные мучения. Боже мой, очень трудно. Снег... падай мучения. Пархая как бабочка, будут тебе оплодировать.
                Малко трудно му се разбира че пее на руски ,ама италианец ... толквоа си може човека
                Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                Коментар


                  #9
                  А моите любими италианци в музикално отношение са Graveworm. Поздрави за всички фенове.
                  FIAT Marea Weekend HLX 2.0 20V (147 hp)
                  LPG System BRC Just

                  Коментар

                  Working...
                  X