Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помогнете на Алекс

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помогнете на Алекс

    http://alex-bg.com
    04. август 2009 година - прекрасен летен ден, в който животът на нашето мило дете, се превърна в кошмар, а всеки следващ ден от тогава цялото семейство живее в ада. Всичко започна от лека болка в коляното която постепенно се изостряше След посещението при ортопед, направихме снимка и Ядрено Магнитен Резонанс. Бяхме насочени към Горна Баня за да бъде направена биопсия на крака със съмнение за Сарком на Юинг. Когато разбрахме предварителната диагноза това беше шок , за който не може да се разкаже , ужас и страх. А Саши само го болеше крака , нищо не издаваше коварната болест. Докато чакахме резултатите от биопсията, всеки ден се молехме, това да е грешка и всичко да приключи добре. Ходихме със направената снимка при всеки лекар за който сме чули, с надежда да ни каже нещо обнадеждаващо, но уви никой не ни успокои. От всякъде си тръгвахме с попарени надежди. Резултатите от биопсията бяха не диагноза а присъда -Конвенционален остеосарком (рак на костите). Изключително агресивен тумор, който бързо се разпространява в белите дробове и останалите органи . Сега се синът ни се бори с рака. Да си болен е не само трудно , мъчително и болезнено- да си болен е и много скъпо. Химиотерапията на Александър се провежда в България , като има положителен резултат от лечнието и държавата поема разходите за нея. За отстраняване на тумора и заразената част от костта е небходима скъпоструваща сложна операция и придружена с мого рискове. Поради придружаващо лечение с химоиотерапия и падане на имунитета на организма вероятността за усложнения се увеличават значително. Нуждаем се спешно от стедства за операцията в чужбина , които не можем да си позволим, без Вас! Сумата която трябва да съберем е 23 003,88 Евро (45 087.60лв.)Парите не са всчко на този свят, но без вашата финансова помощ живота на детето ни няма никаъв шанс!Разчитаме на вашата помощ!Камелия Благоева МихалковаЙордан Стойков МихалковБанкова сметка Банка ДСКBIG STSABGSFIBAN BG77STSA93000017570157Български левовеАлександър Йорданов МихалковТелефон за връзка с родителите : 0898 319583, 0899 756604
    Моля, ви помогнете на една млада душа да оздравее,добър приятел.Не позволявайте да бъде жертва на коварния живот.МОЖЕ ДА ПОМОГНЕТЕ ЧРЕЗ СМС НА НОМЕР 1915 С ТЕКСТ: txt alexНе разбрах за цената на 1 СМС, но предполагам 1.20лв.

    #2
    нека помогнем на момчето почти всички можем да си позволим по един смс

    Коментар


      #3
      Н-ВЪЛКЪТ написа:
      нека помогнем на момчето почти всички можем да си позволим по един смс
      Да, аз го направих. Ще го направя пак...Колко мъка има на този свят. дано се оправи момчето. Знам, колко е тежко на близките му.
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        #4
        ntodorov написа:
        Н-ВЪЛКЪТ написа:
        нека помогнем на момчето почти всички можем да си позволим по един смс
        Да, аз го направих. Ще го направя пак...Колко мъка има на този свят. дано се оправи момчето. Знам, колко е тежко на близките му.
        Само, че преди малко получих съобщение, че все още няма адрес за такава услуга. Ще опитам пак.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          #5
          Пак ще съм опозиция, ама ще го кажа! Предвид много кампании непрекъснато изникват фалшиви болни, които искат да събират пари за собственото си мнимо лечение. Не бих се доверила на подобни писания освен ако нямакопие от разрешително от МЗ за събиране на средства за лечение и копие от договора за откриване на дарителска сметка - това е единственият начин всеки дарил пари да е абсолютно сигурен, че парите му ще отидат точно за лечение. Ако трябва да бъдем точни и аз мога да се изтипосам като мноогоо болна и да сложа няколко копия на епикризи в някой сайт... Иначе - на никой да не му се случва да изпада в подобно положение. Дано момчето се оправи (ако написаното е истина). Но нека да мислим малко повече, когато даваме пари за подобни клаузи.
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар

          Working...
          X