Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше ? - част 3

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Снощи паркирах пред един колега със синьо браво и големи стикер на Белчев, около 20:30. Към 11 часа го нямаше вече. Не помня номера
    Браво 1.6 16v 1996
    Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

    Коментар


      la squadra azzurra написа:
      z_sutrov написа:
      Днеска около обяд( някаде 13ч) гледах как bavareca плуваше с Уно-то на околовръстното посока от М.рудник към центъра.
      И малко по-късно остана без десен стоп Ама той да си каже...
      да така е. какво да ти кажа Насе освен че италянките са по здрави от японките Аз минах със стъкло на стопа а той ще минава през сервиз :D
      FIAT uno 1.0Fire 45hp

      Аск "Vromos"- Бургас

      Коментар


        Преди малко от Телевизионната кула към Токуда, синьо New Bravo с номер СА 7121. Опитах се да позная накой колега, но се оказа вероятно каката на някой колега :D

        Коментар


          No_Name написа:
          Dandy написа:
          No_Name написа:
          Скоро (беше една събота) видях една великотърновска брава със стикер в ТУ-София. Кой ми е колега в университета?
          Ами ако бравата е била синя съм бил аз. Макар, че събота няма кво да диря там 2507 ми е номера
          Да, беше синя. Имаше голям стикер на задното стъкло. Нямам спомени кога точно те видях, но със сигурност беше някоя събота през последните 3-4 седмици, понеже аз само тези дни ходех до университета на изпити. Ти в ТУ ли учиш?
          Да, бях там една събота преди няколко седмици. Сигурно съм аз. И да в ТУ уча
          Fiat Brava 1.4 12V

          Коментар


            Inessita написа:
            Преди малко от Телевизионната кула към Токуда, синьо New Bravo с номер СА 7121. Опитах се да позная накой колега, но се оказа вероятно каката на някой колега :D
            от нашите етова е колата на Стефанов, явно е карала съпругата му
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              Бързо да си признава фиатаджията дето днес в едно кафе в бизнес парка е защитавал достойнството на италианскитевозила, поставено под съмнение най-вероятно от колега от Опел форума, съдейки по репликите за ръждивите коли.
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                Вчера към 17:30... Сиво пунто на околовръсното, посока червни връх.... Пунтака беше с турбо. Имаше нарадени часовници на колонката. Така се истреля по едон време, че карах зад него с 140 и пак не успях да го настигна. После бях до него на сфетофара застанах пред него за да ми види стикера, но никаква рекация. Накой знае ли кой е и дали е от нашия форум..
                Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

                Коментар


                  Днес в 13:05 на светофара на ’’Гиганта’’ в лентата за ляв завой бе видян Airfan.
                  Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                  Коментар


                    Аirfan редовно е засичен от мен по бул.Източен, пиша предварително че утре пак ще го видя
                    with SGNote & HTC Wildfire 8G
                    FIAT Bravo Club Plovdiv
                    Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
                    с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

                    Коментар


                      Таз вечер кат се прибирах на България видях едно браво .. черно няк’во със стикер малък
                      Fiat Forum Bulgaria

                      Прекаленият светец и богу не е драг !

                      Коментар


                        popara801 искам да ти напомня че изпреварването в градски условия е забранено особенно на сфетофари а това че изпреварваш от дясно е крайно ...аз спазвай правилата за движение по пътищата те догоних
                        Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                        FIAT BRAVO 1.8GT
                        FIAT BRAVO 1.9TD ex

                        Коментар


                          Днес видях светло синьо Браво СА 4461 АК, паркирано в Надежда с двата стикера..Да си признава колегата кой е ?!
                          Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                          Коментар


                            днеска V.Vencislavov на руски хмммм и не си вдига телефона
                            Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                            FIAT BRAVO 1.8GT
                            FIAT BRAVO 1.9TD ex

                            Коментар


                              Eee,най-накрая и мен някой да види и най-важното,да пише в темата
                              Уважавам тези,които ме уважават!
                              Clube do Marea!

                              Коментар


                                liverpool235 написа:
                                Днес видях светло синьо Браво СА 4461 АК, паркирано в Надежда с двата стикера..Да си признава колегата кой е ?!
                                Това трябва да е колегата Ilkor

                                Коментар

                                Working...
                                X