Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше ? - част 3

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    kik73bg написа:
    Днес към 13 часа в Дружба2 на сфетофара на параклиса тъмно синьо браво ВТ 6861 .. или не6то такова и малко по кусно колегат 1115 в Студентски град .Карах зад него но не даде сигнал да е видял пресветкането,после зави към ТУ и се разделихме. :P
    Аз пък теб (или твоя нов колега) те видях на Ботевградско и Рилска обител преди 2 дни към 8:30 сутринта. Аз както доста често се случва на последък бях отново на спирката

    Коментар


      Inessita написа:
      Аз пък теб (или твоя нов колега) те видях на Ботевградско и Рилска обител преди 2 дни към 8:30 сутринта. Аз както доста често се случва на последък бях отново на спирката
      Колежке,ти що правиш в маалата?Как не съм ти видял машинката?
      Fiat Punto 1.1 6Speed

      Коментар


        kik73bg написа:
        Днес към 13 часа в Дружба2 на сфетофара на параклиса тъмно синьо браво ВТ 6861 .. или не6то такова и малко по кусно колегат 1115 в Студентски град .Карах зад него но не даде сигнал да е видял пресветкането,после зави към ТУ и се разделихме. :P
        Май съм бил аз до параклиса. Трябваше да се отбия до сервиза и да бягам на работа. Обикновено съм в тоя район. Малко не ми беше измита колата обаче в последните няколко дни навсякъде има такъв прах във въздуха и по колите че ако искам да ми е чиста колата трябва да съм дежурен на автомивката. Ама съм си обещал в събота колата да я водя на автомивка и да я поглезя. Да не излагаме форума
        Bravo 1.6 / 16

        Коментар


          Вчера на Александър Малинов около 12:30 беше засечено зелено Пунто със малкия стикер и номер СА 7959, да си казва кой е.
          Фиат Типо 1.4 2017г.

          Коментар


            kik73bg написа:
            Днес към 13 часа в Дружба2 на сфетофара на параклиса тъмно синьо браво ВТ 6861 .. или не6то такова и малко по кусно колегат 1115 в Студентски град .Карах зад него но не даде сигнал да е видял пресветкането,после зави към ТУ и се разделихме. :P
            Аз ще се извиня от името на 1115, колега бяхме с половин тон кашони натоварени и не е имало от къде да те видиме, да не говориме че похапвахме макдоналдс стабилно.
            '08 Alfa Romeo 147 Q2
            ex. Modified '02 FIAT Stilo 1.9 JTD powered by Garrett GT2256V

            Коментар


              Коментар


                deadairplane написа:
                beast31 написа:
                Inessita написа:
                Аз пък теб (или твоя нов колега) те видях на Ботевградско и Рилска обител преди 2 дни към 8:30 сутринта. Аз както доста често се случва на последък бях отново на спирката
                Колежке,ти що правиш в маалата?Как не съм ти видял машинката?
                Ами не си и видял машинката защото пак е била на спирката Иначе живее в "маалата".Ако искаш, ела на "вечерята с приятели" да се запознаем. :D http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=567884#567884
                Всички сме от "маалата"...
                BMW E90 320D
                ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                Коментар


                  Коментар


                    Днес по обяд на паркинга на Била, на бул."България", се натъкнах на това . Около два часа се мотах по магазините и като се вънах си беше там. Я да казва кой, го е оставил
                    Прикачени файлове
                    FIAT Marea ex
                    FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
                    Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

                    Коментар


                      Днес към 12:30 на Ломско шосе, браво с номер СА 3768.
                      Bravo TD100

                      Коментар


                        Няколко часа по-рано днес (вчера тоест) тъмно синьо Bravo PB3646BX на една пресечка до главната във Пловдив. Колегата паркира до мен, но късно видях стикера иначе можеше да се запознаем. Бях със червеното Punto със истеричната девойка. :P
                        FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                        FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                        ...and justice for all

                        Коментар


                          Днес беше засечено светло синьо (май беше) новото Пунто с номер СА 3173 или нещо такова,да се движи по Слатинска около 13:20 посока Подуене.Да си казва кой е.
                          Фиат Типо 1.4 2017г.

                          Коментар


                            Днес към 15.00ч. беше засечено светло сиво браво с номер СА7598 с големият стикер да се движи по бул. В.Левски около СУ и да прави левият завой към орлов мост. Да се признава колегата :д
                            Fiat Bravo 1.8GT 16V 113hp '99

                            Коментар


                              Засечен колега с черна Мареа Уикенд и големия стикер, беше спрял на ул.Мара Бунева в Орландовци по обедно време.
                              Ползвайте мигачи!
                              Sometimes I feel like screaming

                              Коментар


                                В събота на светофара на семинарията колега със сиво Пунто направи десен завой към Цариградско. Колата беше с големия стикер на задното стъкло и номер СА 8685.... та кой беше колегата?
                                FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                                FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                                Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                                Коментар

                                Working...
                                X