Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Варна - София, утре кола за компания?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Варна - София, утре кола за компания?

    Утре ще пътувам за София, мисля да потегля раничко, а маршрута е Варна-Провадия-Айтоски проход-подбалканската-София. Та се питах, ако някой има път и си търси компания може да се разберем нещо и да пътуваме заедно. Тръгването ще е раничко, защото сме с дете, а и ще съм с на брата Гоуфа (за срамотиите ), трябва да му го връщам, а той е малко куц конь... та няма да съм от най-бързите, в добрия случай - 80-90 км/ч. Ако някой е навит на тея параметри да се обаждаП.С.: Маршрута ми е твърд и не го сменям, никога не съм обичал магистралите и гледам колкот се може по-малко да ги ползвам.

    #2
    Дрънни една щайба, като се установиш и си поотпочинеш да изпием по едно дълго кафе :D
    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

    Търси се..

    Коментар


      #3
      Re: Варна - София, утре кола за компания?

      bubachko написа:
      Утре ще пътувам за София, мисля да потегля раничко, а маршрута е Варна-Провадия-Айтоски проход-подбалканската-София. Та се питах, ако някой има път и си търси компания може да се разберем нещо и да пътуваме заедно. Тръгването ще е раничко, защото сме с дете, а и ще съм с на брата Гоуфа (за срамотиите ), трябва да му го връщам, а той е малко куц конь... та няма да съм от най-бързите, в добрия случай - 80-90 км/ч. Ако някой е навит на тея параметри да се обаждаП.С.: Маршрута ми е твърд и не го сменям, никога не съм обичал магистралите и гледам колкот се може по-малко да ги ползвам.
      Колега сега подбалканския не е за предпочитане. М/у Сливен и Казанлък големи ремонти. Мостовете са разбити и са еднопосочни. Ама ти си решаваш.
      Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
      Ex.Opel Astra

      Коментар


        #4
        Re: Варна - София, утре кола за компания?

        z_sutrov написа:
        Колега сега подбалканския не е за предпочитане. М/у Сливен и Казанлък големи ремонти. Мостовете са разбити и са еднопосочни. Ама ти си решаваш.
        Определено при наличие на магистрала до Стара Загора, от Сливен до София да избереш подбалканския път не е добро решение. Поне 1 час повече , през иначе и без това дългия път.

        Коментар


          #5
          Ами аз ремонтите си ги знам къде са, на Сливен даже си направих последния път джантите на зарчета, защото имаше един участък на влизане в Сливен (София-Сливен, километър преди табелата) дето нямаше знаци, че е разкопано и разорано, та влетях с около 100 в дупките... Та после до Варна помпихме на всеки 50 км задни гуми. Но просто не обичам магистралите, предпочитам 8 часа бавно и плавно подбалканската отколкото да се сила и да бързам . А и така последнияя път докарах Чибурашка до под 9 на газ... както и да е. Тоя път сме с голфета на брата, който е спънат конь, а и не е моя кола, нито знам колко харчи кат го опънеш, ни какви скрити изненади има по него, та затова - бавничко по дупките и... лечко до СофияВинаги съм бил голям привърженик на "Гъз път да види"

          Коментар

          Working...
          X