Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за HTC Тouch Diamond 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ми надявам се колегата да си е решил вече проблема с GPRS. На другия колега, дето се шегува с истината за смартфоните да река, че продадох чисто нов телефон след няколко месеца ползване поради две причини:1. Беше със Симбиан.2. Видях HTC с Windows. :DP.S. Може би е добра идея да пуснем една тема Symbian срещу Windows Mobile срещу Android и там да се хванем за гушите!
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #17
      Като изработка НТС то е класи над пред нокиата, ама на първи впечатления ми се струва по бъгаво малко и че всичко е леко лагнато.ГПРС го преборих вечеи докато не взема пакет за интернет няма да види пускане.Най много се изкефих че мога да вляза през Remote Desktop в настолния компютър екрана е просто уникален. 800х480 досега такова чудо не бях виждал.Има ли безопасен начин да му се ъпдейтне фирмуера или да преинсталирам windows-а или каквото им се ъпдейтва на тия железа та белким се пооправи лагването.
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #18
        Pecho написа:
        Ми надявам се колегата да си е решил вече проблема с GPRS. На другия колега, дето се шегува с истината за смартфоните да река, че продадох чисто нов телефон след няколко месеца ползване поради две причини:1. Беше със Симбиан.2. Видях HTC с Windows. :DP.S. Може би е добра идея да пуснем една тема Symbian срещу Windows Mobile срещу Android и там да се хванем за гушите!
        Пешо туй е идея
        Bravo 1.2 16v
        Lancia Dedra 1.8 16v
        Suzuki GSXR250R

        Коментар


          #19
          PREDATORst написа:
          Pecho написа:
          Ми надявам се колегата да си е решил вече проблема с GPRS. На другия колега, дето се шегува с истината за смартфоните да река, че продадох чисто нов телефон след няколко месеца ползване поради две причини:1. Беше със Симбиан.2. Видях HTC с Windows. :DP.S. Може би е добра идея да пуснем една тема Symbian срещу Windows Mobile срещу Android и там да се хванем за гушите!
          Пешо туй е идея
          Дам, аз също съм с windows и честно казано....зависи колко си навътре с компютрите, сигурен съм че за човек дето не се занимава с компютри много, симбиана е супер, даже леко сложен. Не препоръчвам windows телефон на човек, който не се занимава с компютри, доста често се скапва по странен начин, но ако човек разбира как работят нещата е по-добрата алтернатива.А, и по темата - тук е отговора:http://www.htcwiki.com/thread/322365...net+connection
          "You can set up a modem connection, leave server name and user name and password etc. blank, and specify addresses of 0.0.0.0 for your static IP and DNS servers. Then it will fail trying to connect to the GRPS network. More specifically....Start | Settings | Connections tab | Connections icon. If you have Manage Existing Connections, choose it, then pick New. If you don’t have that choice, pick Add a New Modem Connection. Either way you should end up on a screen with a place for a name and a box to choose a modem. Pick some name for it like "no GPRS", and pick "Cellular Line (GPRS)" in the pull down for modem. Click Next. Leave Access point name blank. Click Next. Leave user name, password, and domain blank. Click Advanced. Choose Use specific IP address and enter 0.0.0.0 if it doesn’t populate that way automatically. Switch to the Servers tab, pick use specific server address and make sure you have all 0.0.0.0 in there too. Click OK to get back to user name, password, domain screen. Click Finish. On the screen with the list of your connections, make sure the radio button next to the connection you just made is filled in. No more GPRS connection for you "
          Сега разбрахте ли какво имам в предвид?Аз например си имам само връзка за времето, и като си включа програмката, тогава ми ъпдейтва и толкоз.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар

          Working...
          X