Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat-bg Изоставаме, момчета!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    А има ли някакъв проект за стикер, и може ли да го видим във форума скоро ???
    LANCIA Y 1.2 16v 86HP
    176B9.000
    ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
    AR32301

    Коментар


      #17
      Според мен логото на сайта би било идеално за стикера, а и щом има такъв файл още по добре.Много ме е яд че нямам каде да го разпечатя иначе с голямо удоволствие бих се заел с това. Също така много добре ще бъде да имаме визитки който да се дават на хора притежаващи Фиат но не са чували за клуба.
      Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
      Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
      VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
      VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

      Коментар


        #18

        Коментар


          #19
          Изпратете ми проекта да пробвам да направя малко стикери за Бургас... :D
          LANCIA Y 1.2 16v 86HP
          176B9.000
          ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
          AR32301

          Коментар


            #20
            mario значи казваш че на плотер става.еми в такъв случай ще проверя в студенски град, а и по разни познати как стоят нещата ( а още по добре ще бъде ако знаеш къде мога да ги направя).Няма проблеми аз бих се захванал с това но само да намерия каде да ги направя.Мога ли да те замоля да ми пратиш на e-mail проекта на стикера и ще действам. А пък успея ли да направя няколко бройки на някоя среща на клуба ще дойда и ще ви ги покажа и вече всеки да си каже дали иска и колко бройки ще трябват.ето ти e-mail-a ми fitzko@abv.bg
            Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
            Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
            VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
            VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

            Коментар


              #21
              Bratchedda

              Abre mom4eta az sum nov 4len vuv foruma i poprincip sum nov pritejatel na Fiat ... Imam fiat Barchetta i za 2-ta dni koito go karam se sum nahilen kat tikva Koleto e s 4ervena liniq do 9000 RPM i se rezga maximalno . t akakto i da e , bih iskal da razbera v sofiq sabirate li se nqkade ta da doida i az da spodelite va6eto mnenie za firmata Fiat i nqkoi tunkosti svurzani s pritejavaneto i gledaneto na podobna kukla :D A ako iskate da si izmislime LOGO samo kajete i 6te vi postnq nqkoi moi ideiki ta da gi odobrime naprimer

              Hot!!!

              Коментар


                #22
                аз например имам залепена реклама на саита одзад на колара "www.fiat-bg.org/forum" мога да направя такива стикери каквито се замислят но незнам как ще се организираме...в смисал аз съм от бургас а пове4ето сте от софия

                Коментар


                  #23
                  mirkooo написа:
                  аз например имам залепена реклама на саита одзад на колара "www.fiat-bg.org/forum" мога да направя такива стикери каквито се замислят но незнам как ще се организираме...в смисал аз съм от бургас а пове4ето сте от софия
                  Колега, стикерите са направени "лонг, лонг тайм а’гооу", и отдавна си ги джиткаме на Фиятките. Нужно е само да отвориш Съобщението в този форум и да си поръчаш по указания начин.Със стикерите колите просто вече не са същите :D .
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #24
                    kiro_of_the_day написа:
                    mirkooo написа:
                    аз например имам залепена реклама на саита одзад на колара "www.fiat-bg.org/forum" мога да направя такива стикери каквито се замислят но незнам как ще се организираме...в смисал аз съм от бургас а пове4ето сте от софия
                    Колега, стикерите са направени "лонг, лонг тайм а’гооу", и отдавна си ги джиткаме на Фиятките. Нужно е само да отвориш Съобщението в този форум и да си поръчаш по указания начин.Със стикерите колите просто вече не са същите :D .
                    Вярно за оригиналния стикер .... но колегата си е лепнал предоплагам по големичък надпис "www.fiat-bg.org/forum" на колата ... аз също съм се замислил за задното стъкло най-отгоре да сложа ... излиза 2-3 лв. надпис с букви открай до край на стъклото ....
                    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                    Коментар


                      #25
                      не не ми е голям надписа малък над номера

                      Коментар


                        #26
                        може ли малко по подробно да ми обясниш каде да си пора4ам стикера (в кое съобщение да вляза) мерси Модератор

                        Коментар


                          #27
                          mirkooo написа:
                          може ли малко по подробно да ми обясниш каде да си пора4ам стикера (в кое съобщение да вляза) мерси Модератор
                          Ето това е съобщението http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3770, а тук (и в съобщението има линк) http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=1483,, колегата, Yavor е обяснил подробно, как става поръчването. Доставката идва бързо!
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #28
                            Виж първата тема - поръчване на стикери. Или се свържи с Yavor на лично, плаща се по банков път а стикерите идват по куриер.
                            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                            http://forum.fiat-bg.org

                            Коментар


                              #29
                              mirkooo написа:
                              аз например имам залепена реклама на саита одзад на колара "www.fiat-bg.org/forum" мога да направя такива стикери каквито се замислят но незнам как ще се организираме...в смисал аз съм от бургас а пове4ето сте от софия
                              А за това мога само да ти кажа БРАВО! Сам си се сетил.
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар


                                #30
                                еми да трябва да се разраства клуба :P или поне да се подкрепяме.аз съм много доволен,защото полу4ажам доста инфо...

                                Коментар

                                Working...
                                X