Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ква е тая бира ма? Мммбира.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ре: Ква е тая бира ма? Мммбира.

    Immortal написа:
    Загледах се аз в кутийката Шуменско, и кво да видя?"Произведено от Карлсберг Сърбия, по лиценз на Карлсберг Бъглария" По-късно в магазина позагледах етикетите и на други бири - Ариана-та, големите бутилки по 2 л, и те сръбски... :s.
    както споделих в една друга тема преди десетина дни бях в бг и след мини фиат срещата в ЯМБОЛ преди да тръгна на път за Бурса реших до последна стотинка да изхарча парите и да купя само родна стока и (иммортал до мен в супермаркета ) с голям ищах скочих на АСТİКА пвц 2 л (все пак е хасковска си мислех аз...нали съм учил и там и от онова време ми ухае на носа хубавата хасковска биричка... ...) и хоп иммортал чакай вика това не е българска а сръбска...аре ве как така ??? и наистина беше сръбска ... и след малко ровене в охладения щанд си взех шуменско пвц 2л което ако е вярно по етикет беше шуменско... та колеги наистина ми става тъжно като видя такива глупости...хайде коли самолети машини и т.н. да не можем да си произведем го разбирам ама една хубава българска биричка да не можем и не само това сумати подобни аномалии...гледам месото на живо 3-4 лв по магазини 5-6 а луканката суджукът варира от 15 до 30 лв някаде ,млекото се изкупува от сиромаха за 20-30 ст но кашкавалът и сиренето 12 лв кг та има и едно друго нещо което все още не е на ниво(бошвер европейското) обслужването ! все още има заведения ,служители,работници изобщо хора с комманталитет...които искат прилични заплати за неприличен труд... (скарах се с *мангала* (извинявам се от честните хора с ромски произход)...който служеше на тоалетната в центъра на ТЪРГОВİЩЕ иска ми по 50 ст на човек а ние сме 4 и чистотата беше под нулата...за какво говорим...)...и аз като работещ в частния сектор от 19 пълни години знам как се печелят пари...нищо не се смята с минути всичко със секунди и с 0 грешка ...това е критерият ...иначе няма хляб...
    petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

    http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

    Коментар


      #17
      Мда, знаех си че с А почва Значи наистина не е Ариана, а Астика...

      Коментар


        #18
        ls1 написа:
        Само дето Щефан има по-висока производителност на труда, смята за недопустимо да говори по джиесема в работно време и изпълнява два пъти нормата на Ганьо, не почва деня с кафенце и лафче, понеделника не е махмурлия и не го пише ’дъждовен’, петъка не запразнява от обяд, не краде (щото да бачкаш в консервен комбинат и да не краднеш - баси балъка), не си хвърля фасовете в продукцията, мие си ръцете след като излиза от тоалетната, няма ’еееее, падна на земята, я дай метлата и лопатата ще го бухнем обратно.... и т.н. и т.н. и т.н.
        Може би щях да се съглася с теб, ако не знаех, че точно чужденците в този завод имат по-ниска производителност и по-лошо качество на продукцията от нашите хора. И ако не друго, поне трудовата дисциплина в завода е на ниво. Все пак фирмата е японска. Всички като работят - работят и като почиват - почиват. Спазва се графика до минута, да не казвам до секунда. Ще я разгадая аз таз работа...и ще ви информирам.

        Коментар


          #19
          Immortal написа:
          ls1 написа:
          Само дето Щефан има по-висока производителност на труда, смята за недопустимо да говори по джиесема в работно време и изпълнява два пъти нормата на Ганьо, не почва деня с кафенце и лафче, понеделника не е махмурлия и не го пише ’дъждовен’, петъка не запразнява от обяд, не краде (щото да бачкаш в консервен комбинат и да не краднеш - баси балъка), не си хвърля фасовете в продукцията, мие си ръцете след като излиза от тоалетната, няма ’еееее, падна на земята, я дай метлата и лопатата ще го бухнем обратно.... и т.н. и т.н. и т.н.
          Може би щях да се съглася с теб, ако не знаех, че точно чужденците в този завод имат по-ниска производителност и по-лошо качество на продукцията от нашите хора. И ако не друго, поне трудовата дисциплина в завода е на ниво. Все пак фирмата е японска. Всички като работят - работят и като почиват - почиват. Спазва се графика до минута, да не казвам до секунда. Ще я разгадая аз таз работа...и ще ви информирам.
          :D да ти подскажа...нашият директор днес стои пред линията и чака с хронометър колегите които са на кафе чай за 15 минути...мъка ми е за този дето е закъснял...
          petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

          http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

          Коментар

          Working...
          X