Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Замразяват пенсии и минимална заплата. Ай честито!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Абе пенсии да замразяват е горе-долу приемливо. Виж ги пенсиите като проф. Вучков как се увълчиха и какви вратове направиха . Само да не започнат вместо пенсии, да замразяват пениси .
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #32
      Vladim написа:
      @Atanas71 наблюдавайки новото правителство от близо (работя в медия) ми прави впечатление, че сами те си противоречат. В началото нямаше да имат почивка, изведнъж - хайде отпуска! От, какво се умориха? От предизборната кампания, или просто българите са свикнали лятото и няма, как да се случи обратното дори в името на Държавата!?!?С нетърпение очаквам развитие със строежа на магистралите, както и промяна в избирателният закон за да не могат хора, които не плащат данъци в България и не говорят български да ми решават бъдещето. Скептично съм настроен! Не вярвах на Бойко, като премиер пък съвсем! А езикът, който използва ми напомня за човекът чийто гръб е пазил и родом от Правец! :D Не съм от хората, които плюят по всичко на всяка цена, напротив! Хубаво е, че внедриха нова система с, която ще отчитат отсъствието на депутати. Дано да не я побългарят и излъжат! :D@Atanas71 "да изкоренят бацила" какво ще рече? Че ровят в кирливите ризи на Станишев? Омръзна ми от PR! Според мен всместо да се плюят с думи един друг да вземат да свършат нещо съществено. Да вкарат някого в затвора за престъпления към Държавата.
      Тази работа с "да изкоренят бацила" не е Пи Ар[написах така тази дума защото я мразя ] без да се пресечат престъпните схеми нищо не може да се направи. Тези престъпни схеми ще ги пресъздам по следния начин. Имаме една тръба по която тече вода , в края на тръбата чакат потребители които имат необходимост от примерно 12 куб.м. вода за ден . По тръбата преди да достигне до потребителите има монтирани незакони отклонения които източват голяма част от водата и до потребителя достигат само 2куб.м. вода за ден . Потребителя се примирява с това и свиква . Изведнъж се появява човек който иска да премахне незаконите тръби , потребителя не му вярва и има защо , преди него са минали много такива...... Тайно не губи надежда и продължава да си купува вода от търговци които му продават откраднатата вода , но вече потребителя си плаща не на държавата а на крадеца. Паричките отиват при крадеца в неговата кесия а не в държавата , но на държавата и трябват пари за да подсигури вода за утрешния ден на потребителите . Така кесията и се свива и свива и в един момент няма пари за увеличение на пенсии , заплати и прочие..... :D Елементарно , но вярно
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #33
        Между другото по темата интересна дискусия има в news.bg. Като пропуснете плявата, разбира се.

        Коментар


          #34
          сега да ви обясня... в бюджета няма приходи, по точно няма изпълнение на заложената прогноза. няма и да има...ако се увеличат заплатите и пенсиите - значи дефицит. ама не ни дават да има дефицит. значи печатане на пари - т.е. инфлация, щото няма как иначе. след инфлацията следва хиперинфлация - т.е. зимата 1996-7 г. - от тук падане на валутния борд, ЕС ши на издуха и ставаме със сигурност република с латиноамерикански тип.п.п. аз съм държавен служител - не ми отърва да няма повишение на заплатата... това че си клатя краката по цел ден не е вярно - спира ми се тока за никви пари, ама си обичам работата.....
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #35
            По-добър коментар по темата, едва ли някой може да направи - http://www.standartnews.com/comments...B9%D0%B4%D0%B5
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              #36
              dikanio написа:
              По-добър коментар по темата, едва ли някой може да направи - http://www.standartnews.com/comments...B9%D0%B4%D0%B5
              Така е , това е в действителност положението за жалост...
              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

              Коментар


                #37
                Не можете ли да се кротнете, и поне тая зима да не мрънкате бре? Пак Бойко ли ще ви е виновен? Човека си каза, че има заложени капани... за тях обаче на някой от мрънкащите да му минава през главата да набие канчето на предишните червени, жълти, сини...? А? А, а? Не ми отговаряйте на мен - отговорете си сами. Пусне ви някой мухата, че Бойко е кофти и давай вкупом да го осерем... Споменавал съм и преди, че едно от основните неща които липсват в тази държава е уважението. Към всичко... към личността, към институции... абе... прост народ!И аз съм проЗт, че ви връзвам на щуротиите.., а колко хубаво си седях и се хилих...
                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                Коментар


                  #38
                  nikki_sixx написа:
                  ...Споменавал съм и преди, че едно от основните неща които липсват в тази държава е уважението. Към всичко... към личността, към институции... абе... прост народ!И аз съм проЗт, че ви връзвам на щуротиите.., а колко хубаво си седях и се хилих...
                  Добре, че си ти, че да ни светнеш! Защото останалите нямаме акъл в главите, нямаме висше образование и някои от нас не са синове на интелектуалци! Благодаря ти, че те има и, че гласува за кмета ни, който освен PR не свърши нищо особено. Ако обичаш посмекчи тона, от предишни теми ни стана ясно си бойколюбец! :D Съжалявам, но факите са факти! Издънките започнаха. А, че народът е прост... това е ясно, Достатъчно е да чуеш, каква музика се слуша, как се пилят нон-стоп гуми по селата, а вече и в градовете, как саморазправите не са с думи а с пукане на гуми и глави и, как някой вкупом гласува за силния на деня без да се замисли, защо!??!
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #39
                    ’...факите са факт...’ грешката май не е грешка .

                    Коментар


                      #40
                      Владиме ако се беше кандидатирал щях да гласувам за теб, честно ти казвам. Може би на следващите избори...?
                      N.Y. State of Mind

                      Коментар


                        #41
                        Vladim написа:
                        nikki_sixx написа:
                        ...
                        Добре, че си ти, че да ни светнеш! Защото останалите нямаме акъл в главите, нямаме висше образование и някои от нас не са синове на интелектуалци! Благодаря ти, че те има и, че гласува за кмета ни, който освен PR не свърши нищо особено. Ако обичаш посмекчи тона, от предишни теми ни стана ясно си бойколюбец! :D Съжалявам, но факите са факти! Издънките започнаха. А, че народът е прост... това е ясно, Достатъчно е да чуеш, каква музика се слуша, как се пилят нон-стоп гуми по селата, а вече и в градовете, как саморазправите не са с думи а с пукане на гуми и глави и, как някой вкупом гласува за силния на деня без да се замисли, защо!??!
                        Забелязал ли си твоят тон какъв е? Типично по български, се занимаваш с това какво става в двора на комшията...Не ми се занимава с теб повече. Спорът има смисъл тогава, когато се води с интелигентни хора... или поне такива, които може и да те разберат. Молбата ми е да пропускаш поустовете ми!
                        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                        Коментар


                          #42
                          Ами ако Сергейчо ,Доганчо и Симеончо бяха останали пак на власт при тоя опоскан от тях бюджет как мислите щеше ли да има увеличение на пенсии и заплати ???? Щеше ама друг път . Тъй ,че търсете причината за сегашното положение в предишното управление не че и тия след 4 години няма да са и те като тях.И въпреки всичко надеждата ни остава пак в Бойко....
                          Фиат Панда 1.2 2006година
                          Синджира си идва ,а козата я няма...

                          Коментар


                            #43
                            Vladim написа:
                            nikki_sixx написа:
                            ...Споменавал съм и преди, че едно от основните неща които липсват в тази държава е уважението. Към всичко... към личността, към институции... абе... прост народ!И аз съм проЗт, че ви връзвам на щуротиите.., а колко хубаво си седях и се хилих...
                            Добре, че си ти, че да ни светнеш! Защото останалите нямаме акъл в главите, нямаме висше образование и някои от нас не са синове на интелектуалци! Благодаря ти, че те има и, че гласува за кмета ни, който освен PR не свърши нищо особено. Ако обичаш посмекчи тона, от предишни теми ни стана ясно си бойколюбец! :D Съжалявам, но факите са факти! Издънките започнаха. А, че народът е прост... това е ясно, Достатъчно е да чуеш, каква музика се слуша, как се пилят нон-стоп гуми по селата, а вече и в градовете, как саморазправите не са с думи а с пукане на гуми и глави и, как някой вкупом гласува за силния на деня без да се замисли, защо!??!
                            За кой, казваш, трябваше да гласуваме?
                            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                            Коментар


                              #44
                              nikki_sixx написа:
                              Не можете ли да се кротнете, и поне тая зима да не мрънкате бре? Пак Бойко ли ще ви е виновен? Човека си каза, че има заложени капани... за тях обаче на някой от мрънкащите да му минава през главата да набие канчето на предишните червени, жълти, сини...? А? А, а? Не ми отговаряйте на мен - отговорете си сами. Пусне ви някой мухата, че Бойко е кофти и давай вкупом да го осерем... Споменавал съм и преди, че едно от основните неща които липсват в тази държава е уважението. Към всичко... към личността, към институции... абе... прост народ!И аз съм проЗт, че ви връзвам на щуротиите.., а колко хубаво си седях и се хилих...
                              Подкрепям.Ако тези мерки ви се струват много жестоки и нямате доверие още от сега в правителството то това означава ,че вече няма за кой да гласувате и ще ни управляват след 4 години неБългарски организации.ТОВА ЛИ ИСКАТЕ.От къде може да се запълни дупката в хазната според вас освен ако няма начин да се засее Дунавската равнина с мак вместо с пшеница
                              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                              Коментар


                                #45
                                Дупката в хазната ще я напълни Ваньо Танов от митниците и от партийните касиери по митниците :D
                                Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                                Коментар

                                Working...
                                X