Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да паркирам около стадион "Васил Левски" ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде да паркирам около стадион "Васил Левски" ?

    Колеги, днес съм на ЦСКА-Динамо. Ще бъда с колата. Някъде около 16:30 ч. ще бъда в София. Препоръчайте ми място за паркиране сравнително близо до стадиона, да кажем на не повече от половин час пеша. Може и платен паркинг. Предпочитам да дам 10-ина лева за паркинг, но да съм спокоен за колата. Е, не бих отказал и препоръка за безплатно паркиране. Не знам самия стадион има ли паркинг (не говоря за колите, паркирани на тротоара по булеварда около стадиона), евентуално как се стига до паркинга и има ли шанс да се намери място за паркиране 3 часа преди мача ?
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    има синя зана около националния стадион, паркинг пак синя зона веднга след като завиеш на орлов мост

    Коментар


      #3
      Аз бих паркирал на улица Добри Войников или на бул. Христо Смирненски. На булеварда предполагам ще има места, но е синя зана и ако ще паркираш преди 18.30 си пусни SMS. Според мен след като ще отидеш доста по-рано пробвай на Добри Войников( Пряка е на Драган Цанков ) - там няма синя зона.

      Коментар


        #4
        Аз спирам около стадиона редовно, безплатно е, но по време на мач е ставало да не мога да изляза, пълно става с коли.Иначе ти препоръчвам да спреш в квартал Изток в западната му част, винаги се намират места, и от там пеша до ЦСКА са 10-на минути.Най-безопасен е вторият вариант.ПС: със сини зони не се занимавай.

        Коментар


          #5
          fuoco написа:
          ...Иначе ти препоръчвам да спреш в квартал Изток в западната му част, винаги се намират места, и от там пеша до ЦСКА са 10-на минути...
          Как да стигна до тази квартал ? Идвам от Пазарджик по Цариградско шосе, минавам х-л Плиска и след това накъде ? А със синята зона как стоят нещата, колко време мога да я оставя, до колко работи синята зона ? Ако паркирам в 17 ч., колко SMS-a трябва да пусна и позволено ли е повече от час-два да я оставя в синя зона ? По принцип ми трябва паркинг за периода 17-22:30 ч.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            ами мисля, че макса на синята зона беше 2 часа/а тя май е до 18 часа, след това си е безплатно паркомясто/, ама като не ползвам говоря по памет.... не се безпокой толкова, сега софия е все още празна, просто не се набутвай около стадиона с колата, а като влезеш на цариградско и евлоги свий вдясно, вместо към стадиона и си намери място в уличките и това е. другия вариант е платен паркинг наистина и тях не ги знам много, сещам се за този пред народното събрание, 100% има и по-близък. не е чак толкова зор ситуацията в момента, та да спираш на 30 мин пеш... само спри така, че да не могат да те запушат от никъде само не спирай на малкото паркингче точно срещу стадиона на Евлоги, чувал съм, че постоянно тарашат коли там
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              pakumba написа:
              ... а като влезеш на цариградско и евлоги свий вдясно, вместо към стадиона и си намери място в уличките и това е.
              Имаш предвид на Орлов мост да завия надясно и да тръгна по канала ? Аз нещо такова си мислех, да стигна до Оборище и после знам, че има разни улички и там да търся място за паркиране.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                snake написа:
                pakumba написа:
                ... а като влезеш на цариградско и евлоги свий вдясно, вместо към стадиона и си намери място в уличките и това е.
                Имаш предвид на Орлов мост да завия надясно и да тръгна по канала ? Аз нещо такова си мислех, да стигна до Оборище и после знам, че има разни улички и там да търся място за паркиране.
                дори преди оборище свий вдясно и си търси прилично местенце, така няма да се буташ с всички около стадиона, а и после лесно ще излезеш наобратно и газ. колегата нагоре се обърка за Изток и стадиона на цска
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  Паркирай си на синя зона и не се занимавай. Точно срещу стадиона на ул."Гурко" тротоара е синя зона.Като отидеш към 17-17:30 си пускаш един смс или си взимаш талон до 18:30 и си готов.От 18:30 става 6езплатно.http://www.sumc.bg/bg/parking/sinia-...a.aspСмс-а се пуска на номер 1302, пишеш си номера на колата така както е, и 6ез интервали.
                  Ex Fiat 126P
                  Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                  Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                  Alfa Romeo 147 1.6 TS
                  Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                  Коментар


                    #10
                    не е на кадем да спираш на синя зона преди мач на цска
                    фиатче Браво 2.0

                    Коментар


                      #11
                      Зависи от мача, но наскоро площадката на Гурко пак беше оградена от полиция за ВИП гости.Не знам сега как ще е.Често дори самият безплатен паркинг на стадиона, за който се влиза зад езерото Ариана, е затворен още от сутринта преди мача и съм се чудил къде да търся място..Сега щом е на ЦСКА, най-вероятно ще бъде просто претъпкано, без изрични забрани за паркиране, за това ти казвам да спреш в Изток.На кръговото на 4 километър завий наляво, значи 3-тия изход, караш по Г.М.Димитров, след това десен завой на кръстовището с Драган Цанков, от там са два-три светофара до кръстовището на Интерпред. От него надясно и надолу из уличките под парк хотел Москва е доста тих квартал и се намират места.http://maps.google.com/?ie=UTF8&t=h&...,0.003433&z=19

                      Коментар


                        #12
                        Благодаря на всички колеги за съдействието, явно на място ще избирам някой от предложените варианти. П.П. Ако някой е наясно, как мога да паркирам в синя зона с SMS за 2 часа ? Трябва да пусна 2 SMS-a един след друг на 1302 или след като мине първия час да пусна втори SMS ?
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          #13
                          snake написа:
                          Благодаря на всички колеги за съдействието, явно на място ще избирам някой от предложените варианти. П.П. Ако някой е наясно, как мога да паркирам в синя зона с SMS за 2 часа ? Трябва да пусна 2 SMS-a един след друг на 1302 или след като мине първия час да пусна втори SMS ?
                          Като останат 5 мин до изтичането на времето - ти изпращат напомнителен СМС и изпращаш нов.
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #14
                            kiro_of_the_day написа:
                            snake написа:
                            Благодаря на всички колеги за съдействието, явно на място ще избирам някой от предложените варианти. П.П. Ако някой е наясно, как мога да паркирам в синя зона с SMS за 2 часа ? Трябва да пусна 2 SMS-a един след друг на 1302 или след като мине първия час да пусна втори SMS ?
                            Като останат 5 мин до изтичането на времето - ти изпращат напомнителен СМС и изпращаш нов.
                            Или просто праща два СМС-а и получава напомнящ 5 минути преди изтичането на втория час.
                            FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                            FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                            ...and justice for all

                            Коментар


                              #15
                              Колега и аз ще ходя на мача, даже до сега правехме хореография ще бъде уникална.А за паркирането спри някъде на Иван Асен или в преките аз лично живея в една от тях и като има мач тука спират.Незнам както решиш важното е да бием !
                              Fiat Punto 1.7 TD

                              Коментар

                              Working...
                              X