Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте ми кухненски робот

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръчайте ми кухненски робот

    Отдавна се каним да си вземем такова нещо, че си е голямо улеснение, иначе трябва да стържа като гламав на рендето.Та какво можете да ми препоръчате, като марка и дори и точен модел. На цена до 200-300лв. Също ме интересува дали имат сервизни представители в БГ и дали ще има откъде да си купувам приставки и части. Прегледах форумите на Бг-Мама, но винаги ценя мнението на колегите от форума, затова се допитвам до вас.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    #2
    СпамКато ти гледам ника.....по-добре не си взимай.

    Коментар


      #3
      За KENWOOD съм чувал само суперлативи.Но нека да кажат и други.
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #4
        1115 написа:
        СпамКато ти гледам ника.....по-добре не си взимай.
        Е по тая логика ако ми гледаш ника сигурно ще ми ходи да карам голф, ама Кенууд са над възможностите ми, а и не предлагат толкова функции колкото другите.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          Предлагам тъщата безплатно :D http://www.technomarket.bg/products_...we=024Само не си взимай НЕО
          FIAT Marea ex
          FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
          Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

          Коментар


            #6
            Re: Препоръчайте ми кухненски робот

            van_dal написа:
            Отдавна се каним да си вземем такова нещо, че си е голямо улеснение, иначе трябва да стържа като гламав на рендето.Та какво можете да ми препоръчате, като марка и дори и точен модел. На цена до 200-300лв. Също ме интересува дали имат сервизни представители в БГ и дали ще има откъде да си купувам приставки и части. Прегледах форумите на Бг-Мама, но винаги ценя мнението на колегите от форума, затова се допитвам до вас.
            Не си купувай защото след два месеца ще има тема : как да продам кухненски робот ? аз имам такъв и събира прах и ми е по лесно на рендето защото после като започна да му мия частите на това чудо на техниката все едно съм имал 20 души на гости! Успех !П.П. Ще питам жената и ако иска ще ти го продам него ползван е точно три пъти!
            Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
            Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

            Коментар


              #7
              Ние работим с този кухненски робот http://www.technomarket.bg/product_d...3359Много сме доволни вече 1.5 година, безотказен. Бързо и лесно се правят нещата с него, зеле се реже за секунди, зеленчуци също, за сладки неща е идеален има и за фрешове и шейкове, супер е. Моят съвет е този модел на Филипс!
              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

              Коментар


                #8
                Не си вземай такова нещо, освен ако нямаш определено мясно за него в кухнята. Ако си мислиш, че ще си седи в кутията и ще го вадиш когато имаш нужда - забрави. От пет години имаме един AEG и почти не го ползваме.
                Alfa 159 SW 2.4 Ti
                Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                Коментар


                  #9
                  gamma написа:
                  Не си вземай такова нещо, освен ако нямаш определено мясно за него в кухнята. Ако си мислиш, че ще си седи в кутията и ще го вадиш когато имаш нужда - забрави. От пет години имаме един AEG и почти не го ползваме.
                  кажи им колега, че това е най-безмисления уред, като онзи паметник пред НДК!
                  Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                  Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                  Коментар


                    #10
                    Ами добре мерси за препоръките все пак съм инат и жената отдавна ми църка, та ще се купува. Място има къде да се държи в кухнята и ще се ползва.Ориентирах се към този модел http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09009116 има маса функции спрямо цената. kosta вашия какъв е, честно казано предпочитам да си взема нов, но зависи какво предлагаш, за такъв тип уред е хубаво да си има гаранция, а твоя предполагам няма вече, въпреки че не е ползван.....
                    --Старата ръжда любов не хваща!--
                    156 sportwagon 1,9 jtd 115
                    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                    Коментар


                      #11
                      Този, който сте избрали е перфектен! Щях да ти препоръчам Одацио 3 на Мулинекс, но той вече е стар модел. Нашият е купуван преди 5г. и съм мнооого доволна. Има всякакви джаджи, за сокове,шейкове, зеленчуци,ала-бала. С такъв като нашия работи Иван Звездев! Тогава струваше 300лв. и си бяха доста пари. Явно цените са им паднали,предвид голямото предлагане и разнообразие от марки и модели. Направо го купувайте - няма да съжалявате!
                      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                      Ванга

                      Коментар

                      Working...
                      X