Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Застраховка на месечни вноски-проблем!(решен)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    dimmX написа:
    Току що говорих с офиса им в София...няма такова положение при което съм аз.Сега чакам да се обадят п.с.На същия телефон звънях!
    Каза ли им точно в кой офис са ти казали, че не може да се подновиш гражданската. Айде да ги видим сега дали не можело. Такива тарикати са ми от любимите!

    Коментар


      #17
      моята си я направих в Карнобат, защото си купих колата от там, и ме питаха къде ще плащам след това, казах им Бургас и вече нямаше проблеми. Като отидеш до Русе, трябва да могат да ти го променят и да можеш да си плащаш където кажеш
      Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
      Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

      Коментар


        #18
        Сцепиха се да звънят от ЛевИнс София и Велико Търново.Дадоха ми телефон на човек при който да си решя проблема.В крайна сметка няма такова положение да не мога да си платя.ДА, казах къде ходих да платя и ме върнаха....честито на печалившите
        now. BMW E39 523i '98 170hp
        ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
        ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

        Коментар


          #19
          dimmX написа:
          Сцепиха се да звънят от ЛевИнс София и Велико Търново.Дадоха ми телефон на човек при който да си решя проблема.В крайна сметка няма такова положение да не мога да си платя.ДА, казах къде ходих да платя и ме върнаха....честито на печалившите
          Ихаааа! Не знам за теб ама аз се накефих.

          Коментар


            #20
            Хм, на мен дори ми се о6аждат като на6лижи вноската Иначе мошеници навсякъде. Наскоро се сдо6их с един Хюндай и отидох в КАТ да я прехвърля.Отидох в един офис на някакви застрахователи само за да копирам едни документи.Оня ми вика - ти знаеш ли, че с тая гражданска не може да караш, тря6ва да си направиш нова, ела ще ти я направя по-тънко, само 149лв.Естествено не съм ходил после, отидох до офиса където е сключвана старата гражданска и простоправят един анекс, за което нищо не се плаща.Но винаги някой който не е запознат може да се излъже.
            Ex Fiat 126P
            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
            Alfa Romeo 147 1.6 TS
            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

            Коментар


              #21
              Inessita написа:
              dimmX написа:
              Сцепиха се да звънят от ЛевИнс София и Велико Търново.Дадоха ми телефон на човек при който да си решя проблема.В крайна сметка няма такова положение да не мога да си платя.ДА, казах къде ходих да платя и ме върнаха....честито на печалившите
              Ихаааа! Не знам за теб ама аз се накефих.
              Проблема е решен свързах се с въпросния човек който каза"няма такова положение, излъгали са те"В понеделник ще си получа новия стикер и ще си поговорим за случая!Благодаря на всички отзовали се!
              now. BMW E39 523i '98 170hp
              ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
              ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

              Коментар


                #22
                От сигурен човек в голяма компания, знам, понеже се интересувах - всеки един агент е длъжен да ти приеме всяко едно плащане. Те обаче не го правят, защото трябва да отчитат парите, а не взимат никакъв %, а процент взима само този който е сключил полицата, и то в/у цялата сума независимо дали е на вноски, или не. И тогава моят човек ми каза - "ако някой ти откаже - обаждаш ми се, още докато си в офиса му, и ми казваш името на фирмата му, и само изчакваш 5 минути, аз ще го оправя"

                Коментар


                  #23
                  ogi28b написа:
                  От сигурен човек в голяма компания, знам, понеже се интересувах - всеки един агент е длъжен да ти приеме всяко едно плащане. Те обаче не го правят, защото трябва да отчитат парите, а не взимат никакъв %, а процент взима само този който е сключил полицата, и то в/у цялата сума независимо дали е на вноски, или не. И тогава моят човек ми каза - "ако някой ти откаже - обаждаш ми се, още докато си в офиса му, и ми казваш името на фирмата му, и само изчакваш 5 минути, аз ще го оправя"
                  Добре написано Не знам ама след тоя случай и губене на личното ми време, размотаването, излизането ми от работа и нервите не мисля да оставя нещатата така.В понеделник имам среща с човека"спасение", та ще си поговоря с него за случая.Радвам се че вече в Централния офис в София и този във Велико Търново знаят за случая
                  now. BMW E39 523i '98 170hp
                  ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                  ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                  Коментар


                    #24
                    Моята е сключена в Ямбол, а една от вноските платих в Елхово. Няма не може.

                    Коментар


                      #25
                      Ей затова го уважавам моят застраховател.Седмица преди да ми изтече застраховка ми се обадиха на телефона с думите-"Г-н Иванов,безпокоим ви от застрохователно дружество.............Вашата застраховка ГО е на вноски и изтича на дата ХХ.ХХ.ХХХХ.Заповядайте в някои от офисите ни в който Ви е удобно за да заплатите останалата част и да продължите да бъдете наш клиент." Е това е наистина коректно и качествено обслужване.Октомври месец пак съм при тях за да си сключа ГО и за другата година.
                      FIAT FORUM BULGARIA
                      Ракията е над политиката

                      Видео от Италфест 2011

                      Коментар


                        #26
                        Мойта изтича началото на септември.... Някакви съвети къде?
                        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                        Коментар


                          #27
                          tyson написа:
                          Мойта изтича началото на септември.... Някакви съвети къде?
                          Където е най-евтино, разбира се
                          Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                          Коментар


                            #28
                            ogi28b написа:
                            От сигурен човек в голяма компания, знам, понеже се интересувах - всеки един агент е длъжен да ти приеме всяко едно плащане. Те обаче не го правят, защото трябва да отчитат парите, а не взимат никакъв %, а процент взима само този който е сключил полицата, и то в/у цялата сума независимо дали е на вноски, или не. И тогава моят човек ми каза - "ако някой ти откаже - обаждаш ми се, още докато си в офиса му, и ми казваш името на фирмата му, и само изчакваш 5 минути, аз ще го оправя"
                            Платих си вноската Въпросния човек, който ми реши проблема каза същото което е написъл ogi28b
                            now. BMW E39 523i '98 170hp
                            ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                            ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                            Коментар

                            Working...
                            X