Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко непорочни сте?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Пффф колко назад ме връщате с тези теми
    Lancia Lybra 2,4JTD '03
    Фиат Браво 1.9TD75 '97
    Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
    Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

    Коментар


      #32
      55, със 100% искреност ...
      Seat Altea XL 1.4/16v 92kW '14
      ex:Astra H 1.4/16v 66 kW '08
      ex:Brava 1.6/16v klima, LPG Lovato, 76 kW '96
      ex:Astra 1.7 D, 42 kW-мъртвец '93

      Коментар


        #33
        59 точки ми показа. Някои въпроси са много... чудя се на тях какво ли сте отговаряли за този нисък резултат. Не искам никога и по никакъв повод да целувам никой от вас! Yellow_Flash_Colorz_PDT_22

        Коментар


          #34
          53 точки непорочност , eдвам успях да се домогна до рая Е , чисти са помислите ни Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
          Уважавам тези,които ме уважават!
          Clube do Marea!

          Коментар


            #35
            Е та 66%. Ама аз съм си консервативен и то не заради възгледи а поради липса на възможности :D Искаше ми се да отговоря с "Да" на въпроса правили ли сте секс с повече от 5 жени за едва вечер ама засега повече от 1 не съм успявал да убедя
            Brava 1.6 ELX

            Коментар


              #36
              И аз така. Май само с мъж и с 5 жени едновременно не съм правил любов.И с четири и с три не съм де.23
              .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
              www.cyxap.com

              Коментар


                #37
                Още инъ темъ от нафталинъ. Иначе ударих 62 точки.
                NOW: ???
                Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                Коментар


                  #38
                  ogi28b написа:
                  59 точки ми показа. Някои въпроси са много... чудя се на тях какво ли сте отговаряли за този нисък резултат. Не искам никога и по никакъв повод да целувам никой от вас! Yellow_Flash_Colorz_PDT_22
                  Оги нямаш ли си за целуване та на нас почна да налиташ .Ние да не мислиш ,че искаме да ни целуваш Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 .То с тия въпроси къде да идеш освен при .Направо ви се чудя как сте минали в рая
                  MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                  "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                  R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                  Коментар


                    #39
                    А на дамския тест изкарах 70 точки. Ама има въпрос - някога ... (как да го напиша сега) в устата на жена... И съответния въпрос за дамите беше - накога мъж ...... в устата ви. После как да искаш да цунеш някой с 20-30 точки...А за жените има един мега-дебилен въпрос, дето ми се падна - бъркате ли си с пръстче в Д ... Аз като видна аристократично-възпитана дама, казах НЕ.

                    Коментар


                      #40
                      ogi28b написа:
                      Аз като видна аристократично-възпитана дама, казах НЕ.
                      Аз съм с 40 точки Станахме много за ада, дано поне има студена бира
                      Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                      Lancia Lybra 1.8 131Hp

                      Коментар


                        #41
                        Значи с набора сме долу горе на един хал. И аз изкарах 59 т. С клизма минах :D
                        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                        Коментар


                          #42
                          Хм, не е честно - зависи от въпросите. Правих го този тест 3 пъти и все различни резултати. Първи път - 12%, втори - 41%, третия път - 17%.Лошото е, че при всички случаи ще горя
                          She was only a whisky maker but he loved her still.

                          Коментар


                            #43
                            gantcho написа:
                            Хм, не е честно - зависи от въпросите. Правих го този тест 3 пъти и все различни резултати. Първи път - 12%, втори - 41%, третия път - 17%.Лошото е, че при всички случаи ще горя
                            Споко, то и за ръкоблудство се гори, така че като ще гориш по-добре да е за разврат Би ми бил интересен резултатът на един определен потребител, но той странно защо избягва тази тема...
                            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                            Коментар


                              #44
                              67%
                              "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                              не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                              Коментар


                                #45
                                gantcho написа:
                                Първи път - 12%
                                Бряяяя, Ганчо, аз мислех, че съм най зле, ама ти ме удари в земята .... 12, тц, тц, тц ...
                                .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                                www.cyxap.com

                                Коментар

                                Working...
                                X