Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Превоз Добрич -> София?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Превоз Добрич -> София?

    Колеги здравейте Първо да се похваля.Един колега от Добрич продаваше Фиат Купе с повреден двигател във форума.Взех го с идеята, че ще си го докарам с колесар, но великата немска техника наречена Мерцедес се повреди (изчукаха биелни лагери) и сега съм изправен прeд проблем с докарването на италианката до София или Перник.С пътна помощ ми искат 900 лева, което е безумно скъпо според мен.Търся някакъв транспорт на човешка цена.Nай-добриqт вариант spored men е някой автовоз, който има курс към Италия и минавайки през София да ми я остави.каквото му струва ще му платя.Надявам се да не някаква безумна цена при условие, че ще съм му на път.Ако някой колега се занимава с подобна дейност сега е момента да каже и да помогне.Очаквам идеи, предложения, оферти, утехи и всичко, което би свършило работа :DБлагодаря и лек ден!
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    #2
    На акъла ми идват тез ремаркетата, на които може да се натовари кола ... но нищо конкретно ... пробвай да навиеш някой със тез пътни помощи дет са с платформа и лебедка ... ама ми се струва, че и там в най-евтиния случай минимум 300-400 лева ще фръкнат ... Ако набараш такова ремарке ... това е начина
    Fiat Forum Bulgaria

    Прекаленият светец и богу не е драг !

    Коментар


      #3
      Дават се автоплатформи под наем и автомобили под наем. При всички случаи ще ти е по-евтино и предполагаме не повече от 100-150 за един ден.
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #4
        Re: Превоз Добрич -> София?

        Слав написа:
        Колеги здравейте Първо да се похваля.Един колега от Добрич продаваше Фиат Купе с повреден двигател във форума.Взех го с идеята, че ще си го докарам с колесар, но великата немска техника наречена Мерцедес се повреди (изчукаха биелни лагери) и сега съм изправен прeд проблем с докарването на италианката до София или Перник.С пътна помощ ми искат 900 лева, което е безумно скъпо според мен.Търся някакъв транспорт на човешка цена.Nай-добриqт вариант spored men е някой автовоз, който има курс към Италия и минавайки през София да ми я остави.каквото му струва ще му платя.Надявам се да не някаква безумна цена при условие, че ще съм му на път.Ако някой колега се занимава с подобна дейност сега е момента да каже и да помогне.Очаквам идеи, предложения, оферти, утехи и всичко, което би свършило работа :DБлагодаря и лек ден!
        Колега ти ли го взе Миналата седмица бях в Добрич и му звънях на човека да ходя да го гледам купето, но никой не ми вдигна. После видях, че и обявата я няма и ми стана ясно Да ти е честито
        Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
        Lancia Lybra 1.8 131Hp

        Коментар


          #5
          ele написа:
          Дават се автоплатформи под наем и автомобили под наем. При всички случаи ще ти е по-евтино и предполагаме не повече от 100-150 за един ден.
          И аз това щях да предложа, но кола под наем с теглич се намира меко казано трудно...

          Коментар


            #6
            vital написа:
            ele написа:
            Дават се автоплатформи под наем и автомобили под наем. При всички случаи ще ти е по-евтино и предполагаме не повече от 100-150 за един ден.
            И аз това щях да предложа, но кола под наем с теглич се намира меко казано трудно...
            Може да се наеме и автовоз за 1-2 коли - но не знам колко ще струва.
            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

            Коментар


              #7
              По евтино от 400-500 лв. ще ти излезе ако си го дърпаш сам с мека връзка което е опасно или с твърда което при леките автомобили е по-трудно.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                Ама пича няма кола, па камо ли кола с теглич ...
                Fiat Forum Bulgaria

                Прекаленият светец и богу не е драг !

                Коментар


                  #9
                  Re: Превоз Добрич -> София?

                  [quote="Слав"]Колеги здравейте Първо да се похваля.Един колега от Добрич продаваше Фиат Купе с повреден двигател във форума.Извинявам се за любопитството. За червения фиат ли става въпрос, който беше паркиран на тротоара срещу бензиностанция ОМВ?
                  BRAVO 1.8 GT '95г.

                  Коментар


                    #10
                    Един мой приятел, който има сервиз в Добрич гледа колата и в момента я държи при него докато намеря начин да я прибера.Къде е седяло Купето не знам, а това че цвета е червен е сигурно
                    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                    Коментар


                      #11
                      Колегата @Bonev от Алфа форума ми е пратил лично съобщение явно с някаква конкретна идея.Поне така пише в поста му.Проблема е, че не мога да вляза във форума, защото системата ми казва, че паролата ми е грешна, а си въвеждам моята...както и да е не е за първи път.Въпросът е някой има ли му телефона да му звънна ?
                      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                      Коментар


                        #12
                        Skype - p.bonev
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          #13
                          Купето е вече в моя гараж Специални благодарности на @msotiroff , с когото додърпахме Фиатчето Много отзивчив и готин човек. Евала на такива колеги Пътуването беше най-дългото в живота ми поне досега :D Вече ми е смешно, но до вчера хич не ми беше до смях... Петък вечерта тръгнахме и се върнахме в Неделя следобяд.Почти никакво спане...ремонтирахме теглич, спукахме гума на колесара и то не каква да е, а мотокарна и няма намиране докараха ми друга чак от Перник ...дълга история Сега съм на работа и не мога да пиша дълго.При първа възможност ще разкажа и ще кача снимки.Важното е, че всичко е добре, когато свършва добре Вече съм щастлив :D
                          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                          Коментар


                            #14
                            Екстра.. Успех с ремонта сега!!!
                            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                            Коментар


                              #15
                              Слав написа:
                              Купето е вече в моя гараж Специални благодарности на @msotiroff , с когото додърпахме Фиатчето Много отзивчив и готин човек. Евала на такива колеги Пътуването беше най-дългото в живота ми поне досега :D Вече ми е смешно, но до вчера хич не ми беше до смях... Петък вечерта тръгнахме и се върнахме в Неделя следобяд.Почти никакво спане...ремонтирахме теглич, спукахме гума на колесара и то не каква да е, а мотокарна и няма намиране докараха ми друга чак от Перник ...дълга история Сега съм на работа и не мога да пиша дълго.При първа възможност ще разкажа и ще кача снимки.Важното е, че всичко е добре, когато свършва добре Вече съм щастлив :D
                              Колега, можеш да си направиш лека поправка в подписа купето е 102кв което е 138.72к.с. ,а не 136 както си написал :D
                              fiat coupe 2.0 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X