Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нямам спирачки! Възможни причини? - резултат от преглед

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Tornado написа:
    ///// написа:
    Бяха постнати във форума вече тези снимки! Спира си колата - нищо й няма! И какво му е - малко му поизтънял диска - една стружка и е пак като нов. Аз съм виждал буталото да стърже по ребрата на вентилиран диск Карал си пича, докато не му беше паднало буталото от цилиндъра. Другия случай - типо - с около 2 мм дебелина на диска и с ръб на всичкото отгоре. Колкото и да убеждавах собственика, че е опасно, той си твърдеше, че колата спирала безпроблемно.
    Нямат усет тези водачи ей.
    Точно такова, само че буталото стържеше по ребрата и играеше ролята на накладка

    Коментар


      #17
      Все си мисля, че няма какво да ме изненада вече, но като гледам последната снимка...

      Коментар


        #18
        batproho написа:
        Tornado написа:
        ///// написа:
        Бяха постнати във форума вече тези снимки! Спира си колата - нищо й няма! И какво му е - малко му поизтънял диска - една стружка и е пак като нов. Аз съм виждал буталото да стърже по ребрата на вентилиран диск Карал си пича, докато не му беше паднало буталото от цилиндъра. Другия случай - типо - с около 2 мм дебелина на диска и с ръб на всичкото отгоре. Колкото и да убеждавах собственика, че е опасно, той си твърдеше, че колата спирала безпроблемно.
        Нямат усет тези водачи ей.
        Това нов модел вентилирани дискове ли са ?
        Това е нов модел ABS. Прави се икономия от електроника, хидравлика и действа безотказно.
        Bravo 1.6 / 16

        Коментар


          #19
          batproho написа:
          Това нов модел вентилирани дискове ли са ?
          Да й се ползват нов тип вентилирани накладки тип Ruffles!
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #20
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар


              #21
              Нагледахме се на спирачки сега остава да видим заместител на ръчната Ето как си я представям, едно хубаво право желязо от закалена стомана с тризъбец под купето, дърпаш тръбътъ и тризъбеца прави фиде от асвалта! п.с.Всичките шеги настрани, ама като вида такива ти му неща от спирачна система, в такова окаяно състояние почвам да си мисля дали по пътя се движат каруци с такива спирачки!едит: Някой може ли да каже каква марка е автомобила!?
              now. BMW E39 523i '98 170hp
              ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
              ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

              Коментар


                #22
                dimmX написа:
                Нагледахме се на спирачки сега остава да видим заместител на ръчната Ето как си я представям, едно хубаво право желязо от закалена стомана с тризъбец под купето, дърпаш тръбътъ и тризъбеца прави фиде от асвалта! п.с.Всичките шеги настрани, ама като вида такива ти му неща от спирачна система, в такова окаяно състояние почвам да си мисля дали по пътя се движат каруци с такива спирачки!
                Това е от един руски сайт. Пък в Русия са малко по-чалнати, не се учудвам
                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                Коментар


                  #23


                  Само не ми казвайте , че тази кола се е движила по пътищата.
                  ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                  FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                  Коментар


                    #24
                    Интересно е друго - ако се загледаме в снимките, мисля че от отсрещната страна се вижда здрав диск. Така че - според мен нещо се е случило на диска от тази страна. Но какво...

                    Коментар


                      #25
                      ogi28b написа:
                      Интересно е друго - ако се загледаме в снимките, мисля че от отсрещната страна се вижда здрав диск. Така че - според мен нещо се е случило на диска от тази страна. Но какво...
                      Мдааа Тоя диск направо се е стопил от стъргане!
                      now. BMW E39 523i '98 170hp
                      ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                      ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                      Коментар


                        #26
                        Все си мисля, че колата е попадала в морето или солена вода от към тази лявата част. Всичко наоколо е така ръждиво докато от другия край не е!
                        MB 280 S W108 67' - pickUp
                        MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                        ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                        Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                        office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                        Коментар

                        Working...
                        X