Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коментар за един автомобил

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Коментар за един автомобил

    Колеги реших да сменям фиатката,5 години ми е служила вярно и на пътя не ме е оставяла.Наистина ако се подържа добре един автомобил той му се отплаща :D Колата която съм избрал е хонда акорд 2004 г 155 коня.Моля да споделите впечатленията си от тази кола.
    HONDA I-VTEC

    #2
    Сигурен ли си, че искаш да и плащаш данъка на тая Хонда? Моята Мареа е 105 коня и данъка във Варна е леко над 190лв... Майка ми за къща с 2 декара двор + апартамент в града плаща колкото мен... за колата
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #3
      Ми тя и моята е 103 и данъка и е доста ,но това е най малкия проблем за мен :D
      HONDA I-VTEC

      Коментар


        #4
        Данък ли,какво беше това?!? :D Има ли още хора които го плащат?А иначе за Хондата няма да е лошо да кажеш малко повечко Цена,екстри...

        Коментар


          #5
          Punto 1.4T написа:
          Данък ли,какво беше това?!? :D Има ли още хора които го плащат?А иначе за Хондата няма да е лошо да кажеш малко повечко Цена,екстри...
          Цената е 18000 екстрите са много - навигация, сензор за дъжд ,сензор за светлина ,камера за задно виждане, 2 зонов климатроник и др.
          HONDA I-VTEC

          Коментар


            #6
            Баси екстрите Абе кво се триумиш - като имаш БОЛ пари - снасяй. То кризата е за будалите...
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              jenshen73 написа:
              Баси екстрите Абе кво се триумиш - като имаш БОЛ пари - снасяй. То кризата е за будалите...
              Чак пък да се триумя :D Просто попитах дали някой тук има впечатления от тази кола , но както се вижда май не :D
              HONDA I-VTEC

              Коментар


                #8
                Опитах се да намеря клипа в интернет, но не успях.Имаше сравнение между въпросната Хонда, Алфа 159 и другите мисля бяха Мерцедес Е класа и БМВ 3-ка (Е90)Алфата беше първа по стабилност на сух и мокър асфалт, Хондата се представи сравнително зле!

                Коментар


                  #9
                  Айде да бъдем откровени, Хонда-та е прекрасен автомобил и в пъти по добра технологично от нашата любима марка.Проблема е, че "по доброто" струва малко повече.Ако имаш възможност да си я позволиш, няма място за двоумене.Аз в чужбина, хора имащи възможност да си позволят нещо по луксозно и разчитащи на сигурността с Fiat не съм видял.Не знам защо, най-вероятно има причина.За Alfa 159 ... само суперлативи, но в случая не се избира между нея и Хонда.
                  .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                  www.cyxap.com

                  Коментар


                    #10
                    Моя съвет е да се насочиш към дизеловия двигател и да обърнеш внимание също така и на "Мазда 6", а да отбягваш "Авенсис" Другото което мога мноооооого СИЛНО да препоръчам е "Мицубиши Галант".Без да имам преки впечатления съм сигурен, че ще останеш доволен от автомобила!

                    Коментар


                      #11
                      Разбира се че Алфа 159 е много добър автомобил но и цената му ми е много засега,иначе гледах и мерцедес С класата и БМВ и Мазда 6 ,но не попаднах на качествена кола с толкова екстри като Хондата.А и навсякъде в нета каквото прочетох са само суперлативи за Хондата. Така че в понеделник ако не ми мине котка път ще я взема :D Колкото до дизеловата хонда прочетох че не и харесва нашата нафта а и са с 4000-5000 лева по скъпи, а тази която ще взимам е със газова инжекция .А това е въпросната кола от вътре
                      Прикачени файлове
                      HONDA I-VTEC

                      Коментар


                        #12
                        Todor_Gagovski написа:
                        Разбира се че Алфа 159 е много добър автомобил но и цената му ми е много засега,иначе гледах и мерцедес С класата и БМВ и Мазда 6 ,но не попаднах на качествена кола с толкова екстри като Хондата.А и навсякъде в нета каквото прочетох са само суперлативи за Хондата. Така че в понеделник ако не ми мине котка път ще я взема :D
                        Колега, само ще ти кажа, че който веднъж се е качил на Хонда - после пак си купува :D Доста мои приятели и познати карат Хонди най-различни и досега никой не е казал нищо лошо за колата си, а напротив само суперлативи....Това са много здрави безпроблемни коли с доста повече екстри от алтернативните им немски модели за същите пари....

                        Коментар


                          #13
                          Погледни и "Mitsubishi Galant 2.5-V6", преди да купиш колата.... просто така от любопитство

                          Коментар


                            #14
                            http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...263&f1=details Това ли е обявата? Случайно попаднах на нея.

                            Коментар


                              #15
                              Malone написа:
                              Айде да бъдем откровени, Хонда-та е прекрасен автомобил и в пъти по добра технологично от нашата любима марка..
                              Нямам намерение да кажа нищо лошо за Хонда-та, но това са общи приказки. Би било чудесно да се обосновеш, но темата ще се изметне в друга посока, така че по-добре недей.
                              She was only a whisky maker but he loved her still.

                              Коментар

                              Working...
                              X