Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Графити

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Графити

    Здравейте,колеги.Понеже все още не съм си боядисал гаражната врата Смятам да предоставя това удоволствие на сина ми,който като всички подрастващи тинеиджари е запален по графитите.Вместо да драска по хорските врати да се пробва на нашата.Постъпката ми е с научноекспериментална цел.Вие какво мнение имате за графитите?
    Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

    #2
    незнам дали му се отдава на сина ти, ако е добър ще стане много добре. Да не забравиш да пуснеш една снимка после.
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    Коментар


      #3
      reter написа:
      незнам дали му се отдава на сина ти, ако е добър ще стане много добре. Да не забравиш да пуснеш една снимка после.
      Ами незнам,за това ще го пробвам :D та ако не стане нищо, поне да се откаже.
      Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

      Коментар


        #4
        Идеята е добра, но има риск и други художници да решат че искат и те да рисуват отгоре, наоколо...изобщо да стартираш графити район който един бог знае после как можеш да спреш. При всички положения обаче искай предварителен проект, после да няма изненади .

        Коментар


          #5
          ls1 написа:
          Идеята е добра, но има риск и други художници да решат че искат и те да рисуват отгоре, наоколо...изобщо да стартираш графити район който един бог знае после как можеш да спреш. При всички положения обаче искай предварителен проект, после да няма изненади .
          :D Дал съм му срок да ми престави проект.Гаража не е на улицата ,иначе не бих си позволил.
          Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

          Коментар


            #6
            Щом го влече , определено е по-добре да му дадеш да се упражнява на вратата , а и ще му бъде интересно :D Тъй или иначе ще изхаби няколко спрея на друго място , поне да има защо :D Преди време и аз бях в тези среди и знам какво е . Тогава за целта се използваха запустели строежи . Докато сега сред младежите гледам пак е "хит" , но лично мен ме хваща яд като видя някой да си е сложил "творението" на хубаво боядисана сграда или врата
            Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

            Коментар


              #7
              но лично мен ме хваща яд като видя някой да си е сложил "творението" на хубаво боядисана вратасграда или
              И аз мисля така.Но все пак това са младежки течения и не трябва да се пресичат брутално.И ние сме имали подобни навремето.
              Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

              Коментар


                #8
                Аз говоря върху чужда собственост А в твоя случей му давай на момчето да се упражнява , хем ще те отмени в задълженията за боядисване , хем ще му бъде интересно
                Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                Коментар


                  #9
                  RoMeO_156_GTA написа:
                  Аз говоря върху чужда собственост А в твоя случей му давай на момчето да се упражнява , хем ще те отмени в задълженията за боядисване , хем ще му бъде интересно
                  Именно
                  Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

                  Коментар

                  Working...
                  X