Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От къде да купя джанта Alessio?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    От къде да купя джанта Alessio?

    Здравейте колеги наскоро стана малък инцидент и счучпих едната джанта. Сега искам да си намеря нова такава. Марката е ALESSIO SanRemo R403 15 цола 4 дупки 98 RCD. Мисълта ми е знаете ли някъде по София магазин дистрибутор който може да има такива джанти и да продава по единично. Мерси.
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
    -------------------------------------
    1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

    #2
    Здравей,ето го адреса в София на официалния вносител http://bizdnes.com/company/7002/ Итук има ,но модела не е твоя http://www.avtogumi.com/bg/wheels/wh...&r=15&h=4&p=98

    Коментар


      #3
      Мерси колега. Звънях им но явно работното време им е приключило утре ще звънна да разпитам имат ли джанта и колко пари ще е присъдата. Предполагам от тях мога да копувам по 1-2... а не цял комплект от 4.
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
      -------------------------------------
      1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

      Коментар


        #4
        infirm написа:
        Мерси колега. Звънях им но явно работното време им е приключило утре ще звънна да разпитам имат ли джанта и колко пари ще е присъдата. Предполагам от тях мога да копувам по 1-2... а не цял комплект от 4.
        Цените при всички, които продават джанти са винаги за бройка, мисля че не трябва да се притесняваш.Предполагам че и да я нямат в наличност поне ще ти кажат дали могат да я доставят.А утре не звъни, че е неделя.Изтрай до понеделник

        Коментар


          #5
          Мерси колега. Понеделник им звъня на първи петли само да не ми кажат космическа цена... склонен съм да дам 120 лева за джанта. Ако са малко ще се заварява и боядисва.
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
          -------------------------------------
          1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

          Коментар


            #6
            infirm написа:
            склонен съм да дам 120 лева за джанта. Ако са малко ще се заварява и боядисва.
            Тук има ориентировъчна цена:http://www.auto-sport.co.uk/products...ssio&type=rims
            Ex Fiat 126P
            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
            Alfa Romeo 147 1.6 TS
            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

            Коментар


              #7
              trace написа:
              infirm написа:
              склонен съм да дам 120 лева за джанта. Ако са малко ще се заварява и боядисва.
              Тук има ориентировъчна цена:http://www.auto-sport.co.uk/products...ssio&type=rims
              Ох лелей Чак мен ме заболя
              Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
              Lancia Lybra 1.8 131Hp

              Коментар


                #8
                All prices are for sets of 4 т.е не са чак толкова скъпи
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                -------------------------------------
                1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                Коментар


                  #9
                  infirm написа:
                  All prices are for sets of 4 т.е не са чак толкова скъпи
                  Бях се притеснил за теб, сега съм по-спокоен И все пак са в паунда.... Пак идва около 200лв. бройката.
                  Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                  Lancia Lybra 1.8 131Hp

                  Коментар


                    #10
                    bachev написа:
                    infirm написа:
                    All prices are for sets of 4 т.е не са чак толкова скъпи
                    Бях се притеснил за теб, сега съм по-спокоен И все пак са в паунда.... Пак идва около 200лв. бройката.
                    Да, ама трябва да се има на предвид, че стока над 100 паунда, долара евро и т.н. се обмитява. А най-малкото и доставката ще бъде адски скъпа заради теглото.
                    NOW: ???
                    Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                    Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                    Коментар


                      #11
                      :D Ей,не плашете човека .Сигурно ще има или ще му доставят джантата-нали това им е бизнеса.Само малко търпение до понеделник .Колега спокойно-всичко ще е ОК

                      Коментар


                        #12
                        =Rudi= написа:
                        :D Ей,не плашете човека .Сигурно ще има или ще му доставят джантата-нали това им е бизнеса.Само малко търпение до понеделник .Колега спокойно-всичко ще е ОК
                        Ами аз не искам да го плаша, такава е процедурата ПО ПРИНЦИП, НО ДЕФАКТО не знам какво ще стане. Все още не съм решавал да закупя нещо над 100 в дадена валута.
                        NOW: ???
                        Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                        Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                        Коментар


                          #13
                          Звъня на телефона от сайта но ми вдигат и ми се представя друга фирма..... . Чух от приятели че алесио били фалирали... някой да знае нещо по въпроса и чакам алтернативи. Мерси
                          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                          -------------------------------------
                          1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                          Коментар


                            #14
                            infirm написа:
                            Звъня на телефона от сайта но ми вдигат и ми се представя друга фирма..... . Чух от приятели че алесио били фалирали... някой да знае нещо по въпроса и чакам алтернативи. Мерси
                            Съжалявам .Тук един колега продава като твоите,но ги дава комплект.Ако можеш да се разбереш нещо с него-поне опитай. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=44257 Ако намеря нещо друго пак ще пиша

                            Коментар


                              #15
                              =Rudi= написа:
                              infirm написа:
                              Звъня на телефона от сайта но ми вдигат и ми се представя друга фирма..... . Чух от приятели че алесио били фалирали... някой да знае нещо по въпроса и чакам алтернативи. Мерси
                              Съжалявам .Тук един колега продава като твоите,но ги дава комплект.Ако можеш да се разбереш нещо с него-поне опитай. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=44257 Ако намеря нещо друго пак ще пиша
                              Писахме си с колегата още вчера дава ги комплект и цената е твърда. И го разбирам никой не иска да си разваля комплекта. За сега явно ще мина на вариант железни джанти..... . И единствената ми надежда е в форума или в mobile.bg да цъфне ударена кола която се продава на части и джантите са като мойте. (Колко лошо звучи само....). Все пак се надявам да изкочи нещо.
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                              -------------------------------------
                              1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                              Коментар

                              Working...
                              X