Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полицаи заснети да взимат подкуп

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Полицаи заснети да взимат подкуп

    http://vbox7.com/play:ebc397a6Някой май вече няма да е полицай
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    #2
    честно казано НИЩО конкретно не се вижда и не знам как това може да послужи за нещо,освен да си чешем езиците тук
    ex.Мареа ТД100

    Коментар


      #3
      paralesa написа:
      честно казано НИЩО конкретно не се вижда и не знам как това може да послужи за нещо,освен да си чешем езиците тук
      Съгласен съм колега.п.п. Такива неща не трябва да се снимат! Камоли да се показват ! Хорицата може да останат без работа...
      Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
      Lancia Lybra 1.8 131Hp

      Коментар


        #4
        "хорицата" правят обиск, не искат пари :D
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Ако нищо не се вижда, тогава обяснете ми каква е причината "хорицата" да го пуснат толкова бързо, без да му напишат акт. Показаха му показанието на радара, след което се вижда, че бърка в джоба и си тръгва. Вторият полицаи взема нещо от колегата си и го слага в джоба.Първият въпрос, който би задал прокурора още в самото начало на делото е, по каква причина на филма не се вижда, че се пише акт.

          Коментар


            #6
            Може да са му показали, че кара под препоръчителната скорост. Да даде малко газ, че пречи на движението !
            Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
            Lancia Lybra 1.8 131Hp

            Коментар


              #7
              ами аз си твърдя,че не се вижда и такива доводи,като на Явор няма да се приемат в съда...най-много ако се вдигне шум,човека да остане без работа...а и това ме съмнява,в такъв случай трябва всички да изгонят накуп Да кажем,че се излезе с тия доводи,що не се пише акт...полицая отговаря нещо от сорта,че скоростта му е била с километър два над ограничението и това му е показвал на радара...върви доказвай нещо,като не вижда нищо на клипа
              ex.Мареа ТД100

              Коментар


                #8
                paralesa написа:
                ами аз си твърдя,че не се вижда и такива доводи,като на Явор няма да се приемат в съда...най-много ако се вдигне шум,човека да остане без работа...а и това ме съмнява,в такъв случай трябва всички да изгонят накуп Да кажем,че се излезе с тия доводи,що не се пише акт...полицая отговаря нещо от сорта,че скоростта му е била с километър два над ограничението и това му е показвал на радара...върви доказвай нещо,като не вижда нищо на клипа
                Прав си по принцип. Особенно като знаем с един добър и печен адвокат, как може да се излезе от всяка ситуация.По скоро за себе си, гледайки този клип, мисля че нещата са ясни...

                Коментар


                  #9
                  Трябва да започнат да гърмят на седмица по един-два, че да се впрегнат останалите. Честно да ви кажа хем се дразня, че взимат незаконно пари, хем пък държавата не прави нищо за тях! Едно дежурство изкарват със 7 литра бензин, както забелязахме с последния случай в Своге бандитът стреля срещу полицая с бойни патрони, а той със стоп... Бронежилетките били в багажника и то размер S! Запомнете обаче, че колкото са виновни полицаите, че ви бъркат в джоба и нарушават закона, толкова сте виновни и вие, които ги подкупвате! Казвам Вие, защото на мен от десетина години ми увря главата и не съм давал лев на ръка. А пък и много рядко ми се случва да ме глобят. Преди десетина дни паркирах колата на улицата на, която са се наместили полицаите и тръгнах пеша по бул. България, качих се на моста. Докато паркирах забелязах една мацка с Пежо, която бяха спряли. Тя си отиде до колата, седна вътре, помота се половин минута излезе, отиде до полицаите и после си тръгна. По пътя към моста забелязах, как в лявата лента лети един с бяла Джета. Мина ми през главата този го спряха. Така и стана. С предпоставка за няколко ПТП-та полицая излезе по средата на булеварда и размаха палка. Всички коли кацепиха спирачки, а този от ляватата лента трябваше да засече всички, че да се престои вдясно! Както и да е. И при несго се повтори същата схема. Отиде до полицаите, поговори с тях няколко минутки, отиде до Джетата. След малко излезна от нея, отиде до полицаите и много бързо се разделиха. Можете да си представите, колко време се пише един акт нали? Зарекъл съм се някой ден да си купя добра камера и да се залагам по храсти и високи сгради за да хвана няколко жертви. Ще го отнесете и вие, които сте част от корупцията обаче!
                  Прикачени файлове
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    Аз пак ще твърдя, че е въпрос на воля от шефовете им. Може и да не ги уволнят де юре по причина това видео - но ако шефа им има за цел да изкорени корупцията - ще намери начин да ги разкара, факт.

                    Коментар


                      #11
                      bachev написа:
                      Може да са му показали, че кара под препоръчителната скорост. Да даде малко газ, че пречи на движението !
                      Гоуф под препоръчителната скорост?! Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Може да е прелитал твърде ниско...Съжалявам, ама не се сдържах...

                      Коментар


                        #12
                        По принцип се запазва скороста,датата и часа на отчитането на радара в неговата памет.Това го гледах по телевизията/регионална/.Друг е въпроса как ще отчетат по високата скорост запеметена в радара като няма акт,много просто-следващия дето не иска да плаща ще го отнесе.Аз съм бил от тези"балъци".

                        Коментар


                          #13
                          ls1 написа:
                          Аз пак ще твърдя, че е въпрос на воля от шефовете им. Може и да не ги уволнят де юре по причина това видео - но ако шефа им има за цел да изкорени корупцията - ще намери начин да ги разкара, факт.
                          Как, като те самите са корумпирани?
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #14
                            КАТ

                            малко е тъмно и много не се вижда и разбира какво дава
                            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                            Коментар


                              #15
                              Re: КАТ

                              kluchar написа:
                              малко е тъмно и много не се вижда и разбира какво дава
                              Какво може да му дава според теб? Дъвка, или ключовете от спалнята си, където жена му го чака? :D
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар

                              Working...
                              X