Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Акт за говорене по телефона?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    @dimoddЗа около две седмици пристигат пратките. Това ми е четвъртата поръчка, досега всичко е било наред.С изключение на факта, че един часовник, който си поръчах ... не съобразих, че е правен за китайчета с малки пишки и тънки китки. Сина ми го носи.@RichardАми айде де ... вече пътува към мен.Аз ползвам FM трансмитер, предполагам, че и той е някакво китайско чудо на техниката и ... долу горе съм доволен, свири що годе докато няма радио където пътувам, а и не съм някакъв кой знае колко взискателен към звука на White Snake, Rainbow и подобни.За микрофона ... имах такива съмнения, но нали трябва да се нахайдакам, че да се уверя. Ще го видим как е и ще пиша тук.А и главно ... ще го разглобя и вградя някъде по близо до главата ми, като че ли подсъзнателно това ми е идеята.Ще се опитам да го събера в плафона [ще си взема отнякъде втора употреба], тази стърчащата част всъщност, пантата.И да си го гледам като карам, пък и по близо до антената.
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    Коментар


      #17
      Местожителство: София 06 Подуяне
      ?А на мен ако ми изскочи пред колата ще я освиря и ще и вдигна луд скандал! Акт даже пише!
      1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

      Коментар

      Working...
      X