Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Апартамент за уикенда във Варна?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Апартамент за уикенда във Варна?

    Привет!Две семейства сме решили да отидем до Варна другия уикенд. Дайте ми идея за апартамент под наем за две нощувки, че с малките деца хотела не е добър вариант. Опитах да потърся сам, ама май продажбите са обсебили целия Гугъл . Мерси предварително

    #2
    Мога да ти препоръчам нещо средно между хотел и апартамент - къща за гости - http://vilaklimat.dir.bg/Отсядал съм там и съм доволен.Стига да има свободни места. Цените са нормални. Иначе апартамент за един уикенд много трудно ще намерите.

    Коментар


      #3
      Ако нямате вариант и сте решили да рискувате - на гарата има разни бабки къде се разхождат с табелки за наем, чувам доста прилични цени имали.

      Коментар


        #4
        Мога да помогна за района около Слънчев бряг. Ако имаш интерес пиши колега.

        Коментар


          #5
          Момчета, много ви благодаря за вниманието. Вилаклимат изглежда супер, но искаме нещо в центъра на града. Миналия уикенд бяхме във Велинград, в едно много приятно апартаментче, всъщност последния етаж от къща, надявах се да намеря нещо подобно и във Варна. Заради децата не ми се рискува да разчитам на бабките на гарата. Иначе като ученик и студент само така си намирах квартира в Созопол Иначе цената не е водещото в случая, стига, разбира се, да е нещо нормално, 50-100 лв. на вечер максимум. Надявам се някой "местен" да предложи добра идея

          Коментар

          Working...
          X