Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БЪЛГАРИЯ Е СВОБОДНА!!!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Lane Staley написа:
    nai7 написа:
    Вземи се скрии некъде,всеки си има мнение и не си ти човека дето ще ми говори да ги уважавам.
    Ти да вземеш да се скриеш някъде, че ми писна от малоумните ти постове. Ще ме баннат заради теб, но четейки постовете ти не виждам на какво отгоре се мислиш за нещо повече от един "резак".
    Ами не ги чети бре не те карам на сила а аз само ти се възхищавам на твоите,само поклон пред теб и това което пишеш.И не ми говори така ако обичаш разбра ли

    Коментар


      #92
      Lane Staley написа:
      nai7 написа:
      Вземи се скрии некъде,всеки си има мнение и не си ти човека дето ще ми говори да ги уважавам.
      Ти да вземеш да се скриеш някъде, че ми писна от малоумните ти постове. Ще ме баннат заради теб, но четейки постовете ти не виждам на какво отгоре се мислиш за нещо повече от един "резак".
      Виж сега аз работя на място което е пълно със хора изповядващи Аллах и понеже знам доста думи на турси ми е писнало да слушам как викат мамка им българска.Има и хубави хора но като цяло са, няма да споменавам за да не ме накажат.Така че всеки си има мнение ти ги харесва ОК аз не ги харесвам и никой не може да ме накара да ги харесвам.

      Коментар


        #93
        nai7 написа:
        Виж сега аз работя на място което е пълно със хора изповядващи Аллах и понеже знам доста думи на турси ми е писнало да слушам как викат мамка им българска.Има и хубави хора но като цяло са, няма да споменавам за да не ме накажат.Така че всеки си има мнение ти ги харесва ОК аз не ги харесвам и никой не може да ме накара да ги харесвам.
        теа ка**ли освен номер 5 друг няма да ги оправи
        Прикачени файлове

        Коментар


          #94
          има си хас да става дума за политика и да не се изпокарате дайте сега малко за Левски и цеска или голф и фиат поне за разнообразие :D
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #95
            Забележете че темата в първите 3-4 страници вървеше сравнително спокойто и изведнъж гардусът се вдигна.Всеки си има някакви убеждения с които си живее и едва ли ще ги промени от пост в тази тема. Още повече ако постът е обиждащ. Темата е по скоро да всеки да си каже мнението. Изведнъж обаче се появяват хора които вместо да кажат нещо по темата, направо обиждат ... А да не говорим че точно пък ние няма какво да делим - еднакво сме потърпевши от безобразията които се случиха в България последните 20 години.

            Коментар


              #96
              nai7 написа:
              Виж сега аз работя на място което е пълно със хора изповядващи Аллах и понеже знам доста думи на турси ми е писнало да слушам как викат мамка им българска.Има и хубави хора но като цяло са, няма да споменавам за да не ме накажат.Така че всеки си има мнение ти ги харесва ОК аз не ги харесвам и никой не може да ме накара да ги харесвам.
              А, ти може да им викаш "резаци", "мазни", "мръсни" ( абсурд, при положение, че през средновековието Европа е внесла хигиенните си навици точно от Ориента и арабските страни ), а те да ти викат "миличък" ли?
              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

              Коментар


                #97
                nai7 написа:
                Виж сега аз работя на място което е пълно със хора изповядващи Аллах и понеже знам доста думи на турси ми е писнало да слушам как викат мамка им българска.Има и хубави хора но като цяло са, няма да споменавам за да не ме накажат.Така че всеки си има мнение ти ги харесва ОК аз не ги харесвам и никой не може да ме накара да ги харесвам.
                Ти не изповядваш ли Аллах?!? Аллах е арабска дума, означаваща Господ, Бог. Богът на евреи, християни и мюсюлмани е един и същ!Никой не те кара да харесваш турците, просто не поставяй цял един народ под общ знаменател, защото си чул няколко от тях да псуват.Всеки човек е отделна личност, и отговаря единствено и само за собствените си действия.Останалото е простотия!

                Коментар


                  #98
                  ilkor написа:
                  Забележете че темата в първите 3-4 страници вървеше сравнително спокойто и изведнъж гардусът се вдигна.Всеки си има някакви убеждения с които си живее и едва ли ще ги промени от пост в тази тема. Още повече ако постът е обиждащ. Темата е по скоро да всеки да си каже мнението. Изведнъж обаче се появяват хора които вместо да кажат нещо по темата, направо обиждат ... А да не говорим че точно пък ние няма какво да делим - еднакво сме потърпевши от безобразията които се случиха в България последните 20 години.
                  Мммм да шефа е прав темата се прецака тотално ако аз съм виновен извинявам се.

                  Коментар


                    #99
                    Immortal написа:
                    Ти не изповядваш ли Аллах?!? Аллах е арабска дума, означаваща Господ, Бог. Богът на евреи, християни и мюсюлмани е един и същ!
                    Хм, не е много сигурно това. Мъдър човек си, Immortal, но не си ГО виждАл, че да твърдиш, че е един и същ :D . Аз например, откакто Митал стана собственик на ЦСКА, приех будизма и при нас нещата изглеждат по-различно .
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      snake написа:
                      Аз например, откакто Митал стана собственик на ЦСКА, приех будизма и при нас нещата изглеждат по-различно .
                      Прецакал си се - Митал не беше ли хиндуист?
                      She was only a whisky maker but he loved her still.

                      Коментар


                        gantcho написа:
                        snake написа:
                        Аз например, откакто Митал стана собственик на ЦСКА, приех будизма и при нас нещата изглеждат по-различно .
                        Прецакал си се - Митал не беше ли хиндуист?
                        абе не го слушай избрал е най-най сигурното ,че да избегне обрязването Темата се изчерпаМодераторски екип на fiat-bg.org
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар

                        Working...
                        X