Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте съвет относно автокаско

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дайте съвет относно автокаско

    Случаят ми е следния Пала колата ,тръгвам , закачам един тротоар и пукам гумата (сцепих я доста )Имам пълно авто каско към булстрат Мисля утре отида до някоя дупка да званна в полицията и да кажа ,че там съм я пръснал После званя на застрахователя (казаха ми че кат вече не идвали за такива работи , но застрахователя проверявал дали има обаждане ) Ако някой е по запознат ще съм благодарен да даде съвет за най правилния начин

    #2
    Не мисля, че има правилен начин. И друг път съм казвал, че застрахователите не лапат мухи и не е толкова лесно да ги преметнеш. Първо силно се съмнявам, че която и да е ЗК ще ти изплати обезщетение за срязана гума, независимо при какви условия се е случило. Ако пък направиш хватката с КАТ, току виж ти написали акт за управление на МПС с несъобразена с условията скорост.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      по принцип застрахователите плащат такива нещапримерно Алианц - без проблем, не искат протоколи и подобнизвънни на човека който ти е направил каското за съвет
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Направи се на притеснен звъни му обясни му,че поради дупка си наранил колата,след това и той ще дойде или самата фирма ще ти плати.Аможе и да подадеш и молба протокол за мвр и града или общината да ти платят за дупката.При мен така се случи-мвр и застраховател и освен нови гуми и джанта и 40 лв отгоре!!!
        "Хората от AMG ходят с костюми и намръщени на работа,а тези от абарт голи и с пура в уста"
        Fiat Grande Punto FIAT 500 RiegeR Fiat Freemont

        Коментар


          #5
          Ще звънна на засрахователя да видим той какво ще ми каже ,пък каквото стане

          Коментар


            #6
            Звъннах тук там и прецених ,че няма смисъл Голяма разпраия за нио пари Благодаря на всички който се включиха в темата

            Коментар

            Working...
            X