Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джако почина !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Irka_fihi написа:
    Аз го обожавах, когато кариерата му беше в своя апогей. Никога не съм вярвала, че има нещо общо със слуховете за педофилия. Много ви моля, не ми се нахвърляйте сега и не започвайте да ме убеждавате, че не съм права - никой от вас не е бил там, за да види. Искам да вярвам, че е невинен и вярвам! Когато стрелбищата бяха много на мода, постоянно си купувах черно-бели картички с лика му, стаята ми беше облепена с плакати, прочетох книгата му, гледах филма..."Били Джийн", "Трилър", "Лош", "Песен за земята", "Остави ме на мира", "Либерийско момиче", "Отдай ми се", са песни, които слушам с удоволствие и до ден- днешен. Отиде си много рано, за съжаление. "Животът е прекалено кратък, за да не протегнем ръка и докоснем човека до нас с любов!""Ако искаш да направиш света по-добър - първо промени себе си." - М. ДжексънТези негови мисли са се превърнали в мое верую.
    Подкрепям на 100%...
    ''Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят.''

    Коментар


      #47
      Вчера в сутрешния блок по Нова пък казаха, че 12 фена на Майкъл са се самоубили, за да го последват и в смъртта! Егати случая! Не знам какво да кажа, изпаднах в потрес и тих ужас! Оставям на вас коментара.
      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
      Ванга

      Коментар


        #48
        За периода 27 юни-5 юли са продадени 66 млн албума и по пръчка на фирмата му представител се правят още 40 лмн.Е да той не е велик,просто е най-великия.
        "Хората от AMG ходят с костюми и намръщени на работа,а тези от абарт голи и с пура в уста"
        Fiat Grande Punto FIAT 500 RiegeR Fiat Freemont

        Коментар


          #49
          cenitel написа:
          За периода 27 юни-5 юли са продадени 66 млн албума и по пръчка на фирмата му представител се правят още 40 лмн.Е да той не е велик,просто е най-великия.
          Не, той просто е мъртъв. АКо не беше мъртъв, нямаше да продадат толкова.
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #50
            велика еле а за 766 450 300 млн до 1 януари 2009 какво ще кажеш.Пак са малко,нали.Ама да ти повече нареждаш,щото си постигнала толкова много,че дори и той е много ниско за теб.
            "Хората от AMG ходят с костюми и намръщени на работа,а тези от абарт голи и с пура в уста"
            Fiat Grande Punto FIAT 500 RiegeR Fiat Freemont

            Коментар


              #51
              cenitel написа:
              велика еле а за 766 450 300 млн до 1 януари 2009 какво ще кажеш.Пак са малко,нали.Ама да ти повече нареждаш,щото си постигнала толкова много,че дори и той е много ниско за теб.
              Човек става велик чак когато умре. Преди това е само популярен. След смъртта му ще бъдат продадени в пъти повече албуми, не защото е бил велик преживе, а защото е мъртъв. но няма спор, че има (е имал) отличен глас и уникално поведение на сцената.няма нужда да се пънеш толкова и да приемаш нячие мнение като лична обида.
              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

              Коментар


                #52
                ele написа:
                Човек става велик чак когато умре. Преди това е само популярен. След смъртта му ще бъдат продадени в пъти повече албуми, не защото е бил велик преживе, а защото е мъртъв.
                Ако беше така, никой нямаше да се занимава с музика, писане, кино. Че след първия албум, книга или филм сите роднини ще го погнат със сатъра.Джако беше велик, след смъртта си ще стане легенда ( изписано в изявително наклонение звучи малко смешно ). И това е един от малкото хора, за които тези думи звучат с истинския си смисъл. Останалото е ... http://www.youtube.com/watch?v=1qxSwJC3Ly0
                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                Коментар


                  #53
                  Въобще не ме интересува човек който не е благодарен на това което му е дал господ 200 пъти му падал носа в супата и нз си още какво ...
                  Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                  Коментар


                    #54
                    gelew написа:
                    Въобще не ме интересува човек който не е благодарен на това което му е дал господ 200 пъти му падал носа в супата и нз си още какво ...
                    Да не си бил там, че да знаеш?
                    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                    Коментар


                      #55
                      Irka_fihi написа:
                      Вчера в сутрешния блок по Нова пък казаха, че 12 фена на Майкъл са се самоубили, за да го последват и в смъртта! Егати случая! Не знам какво да кажа, изпаднах в потрес и тих ужас! Оставям на вас коментара.
                      кво да ти кажа батко гледам по телевизияята една говори че без тоя в света била станала дупка и живота нямало да бъде същия баси малоумниците
                      Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                      Коментар


                        #56
                        ele написа:
                        gelew написа:
                        Въобще не ме интересува човек който не е благодарен на това което му е дал господ 200 пъти му падал носа в супата и нз си още какво ...
                        Да не си бил там, че да знаеш?
                        да ядохме шкембе чорба и му падна носа ама го изяде за мезе че му издялахме ново от глина
                        Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                        Коментар


                          #57
                          gelew написа:
                          ele написа:
                          gelew написа:
                          Въобще не ме интересува човек който не е благодарен на това което му е дал господ 200 пъти му падал носа в супата и нз си още какво ...
                          Да не си бил там, че да знаеш?
                          да ядохме шкембе чорба и му падна носа ама го изяде за мезе че му издялахме ново от глина
                          Бря, ти много си устат, поне една снимка да беше направил, че и ние да се образоваме.
                          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                          Коментар


                            #58
                            не е много сложно Yellow_Flash_Colorz_PDT_11
                            Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                            Коментар


                              #59
                              Почивай в мир Джако!!

                              Коментар


                                #60
                                тия американци...не знам какво да кажа, за да не е някаква простотияпрез половината време по CNN говореха за парикак някои членове от семейството му в момента жели да живнат, защото щяло да има продажби на стари нещакак след смъртта си щял да носи повече парикак цялата тази организация струвала около 4 милиона долараи всякакви подобри простотиипоне в този момент да не бяха говорили за пари
                                2015 Renault Megane Expression GT
                                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                                Всичко за FIAT Bravo 2007

                                Коментар

                                Working...
                                X