Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за избор на лепило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз имам ardo вече на 14 години а е като нова притежаваме я откакто се нанесохме в новия апартамент. До сега само една помпа съм сменил.
    Обичам си работата.

    Коментар


      #17
      не знам какво е ardo ама щом е на 14 значи е от "старото матриял" ... не тез пластмаси. на толкоз години има и candy пере та се къса.
      Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
      Moonsteppers - All over the world and beyond ...

      Коментар


        #18
        Аз пък ще похваля AEG
        Fiat Forum Bulgaria

        Прекаленият светец и богу не е драг !

        Коментар


          #19
          Аз пък съм карал 20 години с една ПЕРЛА 05. Сега само я прескачам в гаража на вилата и още не съм я прежалил да я изхвърля щото още си бачка. От 3 години съм със Зануси ама ремонтите почнаха още от първия месец.Докато беше в гаранциа май нямаше нещо да не е подменено. И сега да чукна на дърво вече проблемите спряха.
          BRAVA 1.4 12v - 1998г.


          http://vbox7.com/play:124bedab

          Коментар


            #20
            Абе истината е, че няма нищо като хората на пазара. В момента съм с пералня Зероват ( Италианска ). Имам я 14 години - никакви ядове, но моите родители последните 4-5 години така и не случиха на техника. За съжаление и "марковото" е вече от гаражчето на бай Марко.
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              #21
              истината е, че всички ги правят нарочно така да се чупят. аз затова си взех беко, най-евтината беше на пазара, 3 та година и не е имало проблем- по-безшумна е от занусито на приятели и по- здрава от индезита на други, дето на 3тата година я изхвърлиха след не знам си кое сменяне на целия баран, че бил с лагера отзад. и телевизор си взех беко, вече 2 год минаха. само беко
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #22
                Я и аз да се допитам, че забравих една отвертка в панталона и естествено е пробила това уплътнение, а докато дойде новото ще минат 2 седмици. Уплътнението е от много мека гума нещо като гъба, удачно ли е да го замажа със силикон колкото да изкара 1-2 пъти, докато пристигне новото?
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #23
                  Може да го залепиш дори сложи парче плат за основа.
                  Обичам си работата.

                  Коментар


                    #24
                    капка е най-доброто
                    Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

                    Коментар

                    Working...
                    X