Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗАЩО FIAT ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    E ново да е ама, FIAT BRAVO 1.4 T-Jet 16V 150 к.сда е.......примерно
    ''Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят.''

    Коментар


      #17
      Защо Фиат ли???Защото ми е кеф ,когато обръщам мнението на някой многознайко след като се повози в нея...Защото това не е просто автомобилна марка ,Фиат е убеждение ,ако щете РЕЛИГИЯ!!!Защото не е като другите ,за годините си това е може би една от най-добрите коли в своя клас ,които съм карал...Защото ми е на сърцето като дупка от куршум...Защото това е Фиат ,не може да го разбереш преди да го покараш!!!
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        #18
        Защото е широко и удобно, защото като не ми натежава крака Бургас-Стара Загора-Пазарджик-София-Пазарджик го взимам за 80 лв., защото е евтино с много екстри, защото няма чак толкова скъпа поддръжка и не на последно място, защото когато го паркирам до Голф имам чувството, че карам нова кола...
        FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
        FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
        Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

        Коментар


          #19
          За да не ходя пеша до морето например, това е моят отговор. Все пак е някак си неудобно 300 км. пеша, при това с куфарите на рамо. Та затова карам фиат .А тези двамата пазарджиклии, писали преди мен, са религиозни фанатици :D .
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #20
            snake написа:
            За да не ходя пеша до морето например, това е моят отговор. Все пак е някак си неудобно 300 км. пеша, при това с куфарите на рамо. Та затова карам фиат .А тези двамата пазарджиклии, писали преди мен, са религиозни фанатици :D .
            това беше добро
            FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
            FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

            Коментар


              #21
              Радвате ме хора и то много,открих че не съм единствената която ненавижда всичко що се нарича голф,Fiat си е FiatХаресва си ми дизайна, харесва ми, че старт на сфетофар не ми взимат(е после не им виждам стоповете като се изнервират че някакъв фиат и то с жена шофьор ги е резнала)но важното че не ме подвежда никога, на тема разход на гориво ме устройва, не ми излиза скъпа като е в сервиза ,просто иска малко галене и........ да и намериш точния начин на каране .Това е.Пък ако имам късмет някога може да имам и новото Браво а сегашното .... както казва колегата по горе .....направо сърце не ми дава да я продам ...
              ''Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят.''

              Коментар


                #22
                iceflame написа:
                snake написа:
                За да не ходя пеша до морето например, това е моят отговор. Все пак е някак си неудобно 300 км. пеша, при това с куфарите на рамо. Та затова карам фиат .А тези двамата пазарджиклии, писали преди мен, са религиозни фанатици :D .
                това беше добро
                И на всичкото отогоре snake е прав ,колега!!!
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  #23
                  Защото е проектирана да носи повече от другите на бой!Защото е проектирана да носи повече от другите на човешката простотия!Защото е проектирана да носи повече от другите на товар!Защото е проектирана да носи повече от другите на майтап!Защото е проектирана да е по-хубава от другите!Защото ще ме заведе и накрай света и после ще ме прибере жив и здрав у дома!ЗАЩОТО Е ПРОЕКТИРАНА ЛИЧНО ЗА МЕН!

                  Коментар


                    #24
                    За да бъда различен. Алтернативата за размисъл беше Гоуф2 със същите параметри... Еми не исках да съм в кюпа и аз и затова...А основната идея да имам кола иобщо беше - на колегата Гоуф-а стана тесен вече за 3-ма с цялото палатково обурудване и нямаше как... и така след една пропаднала екскурзия, защото нямаше как да се занесем всички се реши - взимам кола. От самото си начало е взета за да носи, катери, чупи и кара по планини, морави и сукаци. Ама пущината се оказа по-чка отколкото си мислех и нито се чупи, нито ни е изоставяла на неподходящо място и неподходящо време... За което истински се радвам за избора си преди години. Е, не само по това е задминала очакванията ми де... Така и не я научих да пали на вода, ама бели кахъри са туй...

                    Коментар


                      #25
                      Защото всички пътища водят към Торино :P . А и да не забравяме за Джуджаро, Пининфарина и Бертоне-трите колоса в автодизайна
                      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                      Коментар


                        #26
                        на мен ми хареса пунтото още откакто се качих в нея,легна ми на сърце
                        Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

                        Коментар


                          #27
                          Ама колеги много мразите голф,аз имам такъв и не съм видял лошо от него.Но защо избрах фиат.ами защото са красиви, много балансирани качество-цена.И като казвам балансирани въобще не са слабо качество,но да има голям предрасъдък към тях.Но като гледам подръжката на 10 годишен голф е с 5-10% по скъп от фиат,така,че това го оставяме настрана.За фиат-кола като кола от среден клас-но пък красива и хубава,да много често накрая на класациите,да не се купуват много,но пък колко гранде пунтота има в бургас-15.Карам кола която е рядка а не като Всеки с с-класа,или опел астра-рено клио или пежо-206 или голф.Но мисля,че ако наситина си харесвате колата(аз също не знаех за фиат и много лошо чувах за нея)но си купих и то нова и им казах на всички-на пук ще си я карам с кефа вие с рендетата и бмв си броите стотинките на лампичка до къде ще стигнете с 10 годишните таратайки.За това мога да кажа фиат са хубави коли и малко по малко се възраждат.И едно уточнение голф 4 ми не е с много по добра от бравите от 97-98.Разлика аз виждам само в малко по-здравата разработка.НО фиат е мания и удоволстие-тя е да се кара,не да се съревновава.Който иска съревнования-ФЕРАРИ
                          "Хората от AMG ходят с костюми и намръщени на работа,а тези от абарт голи и с пура в уста"
                          Fiat Grande Punto FIAT 500 RiegeR Fiat Freemont

                          Коментар


                            #28
                            Действително, както забелязват някои колеги, в този форум ВАГ не са много на почит. Защо ли? Ами защото са незаслужено прехвалени и винаги пишман майстори и мъдреци ги врат насам-натам. Освен това са излишно скъпи за това, което дават - т.е. те не дават нищо повече от нашите коли, но им отстъпват в много отношения. Та защо Fiat - ами защото мислех да си купувам Lancia Lybra, но се налужи да действам прибързано след като си продадох Пунтото и ми омръзна да ходя пеш. Затова отидох на Горубляне и си купих поредния Fiat. Не е вярно, че си ги караме само защото са евтини. Дори и скучаещ милионер да бях, пак бих карал луксозен, но италиански автомобил. И никога немски! Няма гъдел.
                            She was only a whisky maker but he loved her still.

                            Коментар

                            Working...
                            X