Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КОНКРЕТНО иckaм я КРАСИВА КАК И КЪДЕ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    КОНКРЕТНО иckaм я КРАСИВА КАК И КЪДЕ???

    дано да ми помогнете1.Предупреждавам че съм жена да го имате в предвид ако задавам некомпетентно въпросите сиимам BRAVO 99г. 1.6 спортно окачване първия проблем ми е че заради една котка(не питайте как)се наложи да сменя....16 клапана и сега е като скопенаняма го този ряз както беше в началото и харчи повече та трябва ми диагностика но искам да я заведа някъде където ще я направят свестно държа много на колата си така че ако знаете такова място....2. мечтата ми е скромничка....предно, задно спойлерче...спортни прагове...задно крило, някоя идруга глезотиика за фаровете... обаче къде да отида за да я направят качествено. бях се лепнала за lion tuning но като прочетох отзивите се отказах прекалено много са недоволните .ТА къде да отида трябва ли първо да се ровя да си ги купувам сама после кой ще ги монтира после кой ще я боядисва....?на всичкото отгоре без колата съм без ръце та не мога да си позволя много време без нея МОЛЯ ПОМОГНЕГЕ
    ''Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят.''

    #2
    Що не пишеш и в тунингбг форума там ще знаят повече за шукариите дето искаш да слагаш.А за това за котката не мога да не питам как е станало просто
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Да не би да Си помляла някое коте ?
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #4
        лесно 1 прибираш се паркираш я перфектна2 след 5 минути се налага да излезеш3 палиш ..... и се чува шум леле мале чуди се горкага на колко цилиндъра работи4 гасиш колата5 отваряш капака и ....... малко коте решило да се стопли при ангренажния ремък как е влязло незнайно и познай при запалването какво е станало два дни не можахме да го извадиме а после хората от сервиза си бяха намерили краче....опашка и т.н. -------------------------а колкото до тунинг форума не можах да се ориентирам там-------------------------п.с . поправям се- В този сайт не съм влизала( тунинг бг) сега ще се поровя. благодаря.
        ''Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят.''

        Коментар


          #5
          За подобни неща (спойлери, прагове, боядисване, изчукване и т.н.) веднага ще ти дам човек.Но откъде да ги намериш тези неща не знам.
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #6
            Горкото котенце Лека му пръст....

            Коментар


              #7
              познай сега какво правя преди да запаля ---------------------------------казаха ми за един сервиз срещу пощата в Люлин някой да е ходил там на диагностика????
              ''Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят.''

              Коментар


                #8
                Трогателна история. То колежката ли да съжаляваш, котката ли?! Извода е - Колеги внимавайте с котките и котки стойте настрана, от колите на колежките. И аз имах подобна история. Едно коте по същата причина бе влязло в двигателния отсег на старата ми кола-Рено. Без да го усетя въртя стартера и... Чувам писъци на одрано коте. Като отворих капака и чудо! Бе си зклещило само лапичката в отвора на датчика на маховика. Наложи се да освободя цялата скоростна кутия, но го извадих от там цяло. То вади полуоски, развивай болтове и всичко това под писъци му и изумените погледи на любопитни минувачи. Хората си помислиха че дера котки под предния капак...
                Fiat Marea TD100

                Коментар


                  #9
                  kaliopis написа:
                  казаха ми за един сервиз срещу пощата в Люлин някой да е ходил там на диагностика????
                  Абе зарежи го тоя сервиз. Колко писано има тука за него...едно положително мнение не съм видял, да ме поправи някои ако греша.
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    #10
                    кола

                    първо за колата вярно не ходи в този сервиз търси друг ама ги питай първо дали са правили ФИАТИ мисля че трябва да се погледне нещо около ремъка мисля че не е нагласен както трябва да не върви като хората виж срещу Бившия обувен завод и OMV при тунела ЛЮЛИН също
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #11
                      Сигурно не са ти зацепили правилно ангренажния ремък затова е скопена
                      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                      Коментар


                        #12
                        Мадам... Бих ти препоръчал да отидеш при моя сервизджия в дружба... много е добър... Вади лаптопа и ти прави диагностика... Тунинг ще ти направи, ако искаш... При него в момента има едно ауди дето от 200коня стана на 400... така че ако искаш мога да ти дам телефона на лични...
                        Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

                        Коментар


                          #13
                          sachma написа:
                          kaliopis написа:
                          казаха ми за един сервиз срещу пощата в Люлин някой да е ходил там на диагностика????
                          Абе зарежи го тоя сервиз. Колко писано има тука за него...едно положително мнение не съм видял, да ме поправи някои ако греша.
                          В този сервиз ми бе достатъчно само да надникна... Някакви изтормозени типове работят в него, навсякъде е супер мръсно, а и доколкото видях нямат повдигач, а само канли, което за добър сервиз е недопустимо. Исках да ми погледнат окачването, а те ми казаха ела в понеделник в 9 сутринта, ние имаме и части. Това ми беше достатъчно да ме откажат. Написаното в рекламните брошурки, които слагат под чистачките на колите нямат нищо общо с реалността в този сервиз!
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #14
                            ремъка си е добре това което ми обясниха тогава е че не е била белязана и не могат да нагласят клапаните както трябва та демек не се отварят едновременно...А за този сервиз дали имаме в предвид един и същи намира се отдясно като идваш от сливница посока Кооперативния преди светофара на пощата
                            ''Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят.''

                            Коментар


                              #15
                              kaliopis написа:
                              ремъка си е добре това което ми обясниха тогава е че не е била белязана и не могат да нагласят клапаните както трябва та демек не се отварят едновременно...А за този сервиз дали имаме в предвид един и същи намира се отдясно като идваш от сливница посока Кооперативния преди светофара на пощата
                              Срещу пощата зад Вилаз до бл. 232. Това пише на брошурата. Заобикаля се Вилаз по една разбира улица, после се кара 60-70метра и... там е Не искам да им правя реклама на тези, затова не искам да ти напиша и уебсайта.
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар

                              Working...
                              X