Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

искам да си купя книга за ръководство и ремонт на крома.Моля

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    искам да си купя книга за ръководство и ремонт на крома.Моля

    здравейте не обичам да ходя по майстори не заради финансовата неприятност а затва да не си направя по-голема беда и др.подробности.Наред е колата но искам да понауча нещо повече.Имам на руски в компа но ми е малко трудничко с техническите термини.Мисалта ми е някой колега ако е виждал,знае или може да ми намери ръководство по експлоатация ремонт и техническо обслужване за крома /книга/ ще сам му безкрайно благодарен и ще го почерпя.Каквато и да е обикновена книга или файлове за комп.Няма да откажа никаква инфорамция стига да е на разбираем български,е сеа и др.езици става в крайна сметка.Даже някой ако се навие да ми я преведе както я имам със схемите,техническите подробности и рисунките мотамо всичко пак съм сагласен.Услугата се заплаща естествено.

    #2
    Re: искам да си купя книга за ръководство и ремонт на крома.

    vin_d написа:
    здравейте не обичам да ходя по майстори не заради финансовата неприятност а затва да не си направя по-голема беда и др.подробности.Наред е колата но искам да понауча нещо повече.Имам на руски в компа но ми е малко трудничко с техническите термини.Мисалта ми е някой колега ако е виждал,знае или може да ми намери ръководство по експлоатация ремонт и техническо обслужване за крома /книга/ ще сам му безкрайно благодарен и ще го почерпя.Каквато и да е обикновена книга или файлове за комп.Няма да откажа никаква инфорамция стига да е на разбираем български,е сеа и др.езици става в крайна сметка.Даже някой ако се навие да ми я преведе както я имам със схемите,техническите подробности и рисунките мотамо всичко пак съм сагласен.Услугата се заплаща естествено.
    В Пазарджик мярках книга за Фиат ,но дали беше за Крома... Ако искаш ще проверя като се прибера ,но това ще е чак събота...Ако има ,мога да я взема и да ти я пратя по куриер...
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3
      ...

      Дно това да е от някаква ползаhttp://user-manual.org/Automotive/Fi...ir-Manual.html
      Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
      Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

      Коментар


        #4
        благодаря ви,гледах линка колега ма видя кое ше ми трябва,Predatorsi страшен си,ше бодържаме връзка по скайпето.Ако има и други предложения няма да откажа щом става за инфо.

        Коментар


          #5
          vin_d написа:
          благодаря ви,гледах линка колега ма видя кое ше ми трябва,Predatorsi страшен си,ше бодържаме връзка по скайпето.Ако има и други предложения няма да откажа щом става за инфо.
          Още като влеза в Пазарджик ще мина през магазина ,за да проверя и ще ти пиша или тук ,или в скайпО...Дано да има...
          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

          Коментар


            #6
            Колега,явно този магазин няма да отвори ,днес минах 3 пъти и все затворено си беше... Уж работен ден ,а си седи затворено...Не личи по нищо да е спрял работа ,поне бележка "Ще се върна след десет минути" да бяха сложили...
            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

            Коментар

            Working...
            X