Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нужда от малко внимание! Подарявам малтийска болонка!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нужда от малко внимание! Подарявам малтийска болонка!

    Здравейте, колеги!В неделя - 31.05.2009г. майка ми намери малтийска болонка. Не можем да го задържим понеже това ще ни е четвърто куче, което е много дори и за нашия двор.Много е сладък и много общителен, държи се наистина като голямо куче. Обезпаразитен е отвън и отвътре, подстриган и в добро здраве. Ще бъде и ваксиниран преди да го подарим. Просто трябва да минат две седмици от намирането му, за да му бъде поставена ваксината.Много искаме да го подарим на някое семейство, което ще се грижи добре за него. Това е единственото ни изискване!Ако някой има желание да се сдобие с чаровен домашен любимец - джобен размер, когото много да обича нека да ми пусне лично съобщение.
    Прикачени файлове
    Fiat Punto S 1.1
    Fiat Coupe 2.0 16V

    #2
    Малтийската бУлонка не е ли чисто бяла, характерен белег на породата?Иначе дано си намери собственик кученцето, поздравления за отношението ви към животното.
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    Коментар


      #3
      Malone написа:
      Малтийската бУлонка ...
      И все пак бОлонка, както е написал и автора .
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        (Без заглавие)

        Колега поздравявам те за грижите които ще положиш за кученцето но породата наистина не е такава!!Преди време имах такова добиче :P
        Прикачени файлове
        Толкова е лесно да поправяш другите. Толкова е трудно да поправяш себе си

        Коментар


          #5
          Съгласих се, значи са ме излъгали. Просто болонка Малък сладур, който търси добри стопани Когато му порастне козината ще е в много по-приличен вид
          Fiat Punto S 1.1
          Fiat Coupe 2.0 16V

          Коментар


            #6
            snake написа:
            И все пак бОлонка, както е написал и автора .
            Възможно е, така го прочетох в няколко сайта, даже не знам откъде произлиза името на породата.От Болоня или от Булонския лес ...Без значение, дано зверчето си намери стопани.
            .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
            www.cyxap.com

            Коментар


              #7
              И ние имахме малтийска булонка, чисто беличък дребосък. Излезе много издръжливо кученце, цели 18 години си поживя. Изобщо не са претенциозни лесно се гледат дори в апартамент.
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                Още по темата, от малкото линкове, които все пак си направих труда да проверя чрез гугъл:Малтез, Малтез, същия сайт, подробно. Определено името е бОлонка, но в някои сайтове все пак се бърка с бУлонка.
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #9
                  то може и да е руска цветна болонка : http://dogs.cv.ua/content/view/287/31/. има ги в много разновидности. ако не го вземе някой скоро наистина ще си останем с 4 кучета... майка ми започна много да се привърза към него. По цял ден е в офиса и си играе с всички. само иска малко внимание и много слуша.Нека ви покажа как работи и той и включително и на мен помага ...
                  Прикачени файлове
                  Fiat Punto S 1.1
                  Fiat Coupe 2.0 16V

                  Коментар


                    #10
                    Болонката със стопанката ли върви?
                    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                    www.cyxap.com

                    Коментар


                      #11
                      Жалко че е чак във Варна, взех да се замислям за едно другарче.

                      Коментар


                        #12
                        peho написа:
                        Жалко че е чак във Варна, взех да се замислям за едно другарче.
                        Аз до Габрово бързо стигам. Ще си направим импровизирана фиат среща....
                        Fiat Punto S 1.1
                        Fiat Coupe 2.0 16V

                        Коментар


                          #13
                          B1333KK написа:
                          Аз до Габрово бързо стигам. Ще си направим импровизирана фиат среща....
                          Може, нямам нищо против. Заповядай. :D

                          Коментар


                            #14
                            Тази седмица ще си правя колата, но другата, след като му сложат ваксината, може да се разходя. Все пак казах, че ще е с ваксина, когато го подарявам.Днес вече за последно го водя в офиса, защото и тук започна да се чувства в свои води и побърква дори и клиентите. Не може да дойде някой, който да не го погали :D Много е готин Ето го и на стола на шефа
                            Прикачени файлове
                            Fiat Punto S 1.1
                            Fiat Coupe 2.0 16V

                            Коментар


                              #15
                              ...

                              ....... валидна ли е още?Вече "НЕ".Модераторски екип на fiat-bg.org

                              Коментар

                              Working...
                              X