Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Навигация за Мобилен телефон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: Навигация за Мобилен телефон

    todorshalev написа:
    Колеги след дълго и упорито търсене намерих ГПС за мобилен телефон Версията която ще ви предложа става за Симбиан http://www.ipmart-bg.com/showthread.php?t=434има доста полезни неща едно от което е Спеед камеритеДано ви е полезно колкото и на мен
    Аз си инсталирах днес... Доста Мъки, ама станаКачих си и карти всичко върви както си трябва, само едната иска код за активация ама ще я оправя утреТа искам да попитам нещо, нещо не мога да се оправя или по точно да намеря къде да въведа маршрут. ПРимерно искам да Ида от Слатина Ул Гео Милев до Люлин например или от София до ВИдинКъде се въвеждат тези адреси и как да ми показва маршрутаМерси предварително за отговорите

    --------------------

    Коментар


      #17
      Re: Навигация за Мобилен телефон

      Huku написа:
      todorshalev написа:
      Колеги след дълго и упорито търсене намерих ГПС за мобилен телефон Версията която ще ви предложа става за Симбиан http://www.ipmart-bg.com/showthread.php?t=434има доста полезни неща едно от което е Спеед камеритеДано ви е полезно колкото и на мен
      Аз си инсталирах днес... Доста Мъки, ама станаКачих си и карти всичко върви както си трябва, само едната иска код за активация ама ще я оправя утреТа искам да попитам нещо, нещо не мога да се оправя или по точно да намеря къде да въведа маршрут. ПРимерно искам да Ида от Слатина Ул Гео Милев до Люлин например или от София до ВИдинКъде се въвеждат тези адреси и как да ми показва маршрутаМерси предварително за отговорите
      Ако кажеш сега каква е навигацията сигурно ще ти помогнем!Иначе всички навигации които съм ползвал могат със задаване на адрес или със задаване на точка директно от картата
      Bravo 1.2 16v
      Lancia Dedra 1.8 16v
      Suzuki GSXR250R

      Коментар


        #18
        reter написа:
        и аз съм на същия хал ама смятам че смисъл има щото едно приятелче ще ми даде неговия приемник с блутут от SonyErricson P1i
        Дори да вземеш приемника пак не е добре идеята ти защото за твоя телефон има приложеия за навигация само под джава кото свалят картата в реално време посредством гпрс,не ми се мисли какъв трафик ще генерират каква ще ти бъде сметката после
        Bravo 1.2 16v
        Lancia Dedra 1.8 16v
        Suzuki GSXR250R

        Коментар


          #19
          Само ще сваля картата а от другите неща няма да се възползвам.. Ако има някой който ползва такова Java приложение да каже някакво добро предложение за програма
          Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
          Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

          Коментар


            #20
            snake написа:
            Ползването на системата се насърчава от контролните органи в цяла Европа, тъй като в крайна сметка води до намаляване на скоростта и по-внимателно шофиране !
            За България не се залъгвай. Целта на нашите органи е не да се намали скоростта, а да се напълни хазната. Доказано е многократно от опита. Иначе относно ГПС програмите, аз на Нокия N70 ползвам ТомТом. Картата е сравнително добра. ТЪй като нямам външен ГПС приемник, ползвах програмата (преди да си купя отделен ГПС) само за пътна карта и за изчисляване на маршрути и разстояния - като цяло картата е сравнително добра.

            Коментар


              #21
              reter написа:
              Ако има някой който ползва такова Java приложение да каже някакво добро предложение за програма
              Тук има тема за "жаба" приложения: http://forum.pocketbulgaria.com/viewtopic.php?t=10709
              Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

              Коментар


                #22
                Re: Навигация за Мобилен телефон

                PREDATORst написа:
                Huku написа:
                todorshalev написа:
                Версията която ще ви предложа става за Симбиан http://www.ipmart-bg.com/showthread.php?t=434и
                Аз си инсталирах днес...
                Ако кажеш сега каква е навигацията сигурно ще ти помогнем!Иначе всички навигации които съм ползвал могат със задаване на адрес или със задаване на точка директно от картата
                Ми тази от Линкак ойто е дал колегатаА именно: Garmin Mobile XT-Symbian S60 3rd Edition v5.00.xxНякой знае ли отговора на моят проблем

                --------------------

                Коментар


                  #23
                  Единият вариант е от началната страница - бутона "Where to?" Избираш къде искаш да отидеш и готово.Другият вариант е от "Manage My Data", "Routes", "Create New Saved Route", избираш начална и крайна точка и си правиш маршрут.
                  Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                  Коментар


                    #24
                    Re: Навигация за Мобилен телефон

                    Huku написа:
                    PREDATORst написа:
                    Huku написа:
                    todorshalev написа:
                    Версията която ще ви предложа става за Симбиан http://www.ipmart-bg.com/showthread.php?t=434и
                    Аз си инсталирах днес...
                    Ако кажеш сега каква е навигацията сигурно ще ти помогнем!Иначе всички навигации които съм ползвал могат със задаване на адрес или със задаване на точка директно от картата
                    Ми тази от Линкак ойто е дал колегатаА именно: Garmin Mobile XT-Symbian S60 3rd Edition v5.00.xxНякой знае ли отговора на моят проблем
                    Where to?->Cities и левия бутон трябва да ти е "Spell".Цъкаш и пишеш града който искаш.Ако искаш точен адрес отиваш на Adresses->Bulgaria->Spell City и си пишеш града и после улицата
                    Bravo SX 1.6 16V 103hp '98
                    GPS-5"+iGO Navigation

                    Коментар


                      #25
                      само ще кажа да слушате съветите на PREDATORst, защото е пич и много чува нещата и помага
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        #26
                        Re: Навигация за Мобилен телефон

                        Huku написа:
                        PREDATORst написа:
                        Huku написа:
                        todorshalev написа:
                        Версията която ще ви предложа става за Симбиан http://www.ipmart-bg.com/showthread.php?t=434и
                        Аз си инсталирах днес...
                        Ако кажеш сега каква е навигацията сигурно ще ти помогнем!Иначе всички навигации които съм ползвал могат със задаване на адрес или със задаване на точка директно от картата
                        Ми тази от Линкак ойто е дал колегатаА именно: Garmin Mobile XT-Symbian S60 3rd Edition v5.00.xxНякой знае ли отговора на моят проблем
                        Колегата Симеон3000 ти е дал най точното обяснение!Втория вариянт е най добър можеш да запаметиш целия път и да го пуснеш на симулация.Имаш и директория where am i? Нея я използваш ако търсиш най близката бензиностанция,болница или полицейско управление
                        Bravo 1.2 16v
                        Lancia Dedra 1.8 16v
                        Suzuki GSXR250R

                        Коментар


                          #27
                          Мерси, днес го ръчках и оправих, вече го разбрах и на български даже ми говори. Утре като тръгна да се прибирам ще го тествам по пътя дали ще ми казва правилно

                          --------------------

                          Коментар


                            #28
                            Huku написа:
                            Мерси, днес го ръчках и оправих, вече го разбрах и на български даже ми говори. Утре като тръгна да се прибирам ще го тествам по пътя дали ще ми казва правилно
                            Досега ми е грешил само 2 пъти гармина,един път преди пазарджик и последния път преди Елена за Ланча събора,но вториа път подозирам че се опитваше по офроуд пътека да ме прекара защото съм сложил и такава карта.Но преди пазарджик си е грешка която всеки път я повтаря,чертае пътя правилно но гласа казва да завиеш в другата посока
                            Bravo 1.2 16v
                            Lancia Dedra 1.8 16v
                            Suzuki GSXR250R

                            Коментар


                              #29
                              Ами ако се ползват 2 или 3 карти едновременно може и да има объркване.Аз винаги карам с 1 в зависимост къде карам и нямам проблеми.
                              Bravo SX 1.6 16V 103hp '98
                              GPS-5"+iGO Navigation

                              Коментар


                                #30
                                дадоха ми въбншен gps сега немога да си намеря кадърен джава софт моляви дайте някви предложения
                                Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                                Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                                Коментар

                                Working...
                                X