Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Още нещо интересно за Чичо Гугъл

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Още нещо интересно за Чичо Гугъл

    Обръщали ли сте внимание на ето това http://www.google.bg/language_tools?hl=bg , това са 124 езика на които е преведен доста смайващо нали! Оказа се поне за мен че има и такива езици които за първи път чувам например: гуарани, гуджарати, ксоса и т.н.Като се огледах има даже хакерски
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    И пиратски колега. :D

    Коментар


      #3
      Интересно А знаете ли кое е общото между езиците: Иронау, Ерзян, Нохчийн, Мокшен, Лакку, Халмг, Буреяд ?

      Коментар


        #4
        Re: Още нещо интересно за Чичо Гугъл

        NikMar написа:
        Обръщали ли сте внимание на ето това http://www.google.bg/language_tools?hl=bg , това са 124 езика на които е преведен доста смайващо нали! Оказа се поне за мен че има и такива езици които за първи път чувам например: гуарани, гуджарати, ксоса и т.н.Като се огледах има даже хакерски
        Гуджарати се говори в индийския щат Гуджарат. Кхоза, ксоса, иси-кхоза и др. подобни се говорят от различни племена в Южна Африка. Гуарани не знам що за език е Мен на моменти гугъл ме дразни леко, щото му пускам някакво търсене, а той ми пресява, например, само български сайтове
        She was only a whisky maker but he loved her still.

        Коментар


          #5
          Re: Още нещо интересно за Чичо Гугъл

          gantcho написа:
          Мен на моменти гугъл ме дразни леко, щото му пускам някакво търсене, а той ми присява, например, само български сайтове
          И мен... че даже се опитава и да ми превежда без да съм го карал. И бая глупости излизат

          Коментар


            #6
            Re: Още нещо интересно за Чичо Гугъл

            Immortal написа:
            gantcho написа:
            Мен на моменти гугъл ме дразни леко, щото му пускам някакво търсене, а той ми присява, например, само български сайтове
            И мен... че даже се опитава и да ми превежда без да съм го карал. И бая глупости излизат
            Има настройки на търсенето, което се запомня в дадения браузър Аз за това ползвам три браузъра за да извличам най-правилните резултати Щото гугъл въпреки, че знае всичко иска и да може всичко
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              А за френските военни победи чували ли сте?

              Коментар


                #8
                Лелее, написал съм "прИсявам" - щях да получа инфаркт
                She was only a whisky maker but he loved her still.

                Коментар


                  #9
                  ogi28b написа:
                  А за френските военни победи чували ли сте?
                  Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                  Коментар

                  Working...
                  X