Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересен лост при Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    vin_d написа:
    какво значи темпомат,от ваще твардения.На мен ми изглежда като лосче за смяна на скоростите електронно.
    Би могло ако колата обаче беше с автоматична трансмисия,в случая е механична.А темпомата е- абе някои му казват автопилот.Набираш скороста,буташ лоста и колата сама потдържа избраната скорост.В момента в който натиснеш спирачка системата изключва
    Bravo 1.2 16v
    Lancia Dedra 1.8 16v
    Suzuki GSXR250R

    Коментар


      #17
      Каквото и да е това лостче е много грозно и невярвам да е фабрично монтирано защото въобще не се вписва в интериора. Повече ми прилича на самоделка. Преди малко направих един тест като поставих на същото място при мен един химикал[който прихванах с тиксо] и ви казвам че е супер неудобно това място при този монтаж. Лосчето се удря при всяко влизане в колата плюс това пречи при натискане на съединителя С две думи кофти работа , за мен това е самоделка
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #18
        На повечето ако не и на всички коли лоста за темпомата е там.
        '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
        '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

        Коментар


          #19
          Действително би било доста неудобно това лостче при влизане и излизане от колата!Ако не е самоделка явно е доста зле замислено...
          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

          Коментар


            #20
            bagercho написа:
            На повечето ако не и на всички коли лоста за темпомата е там.
            Колега не оспорвам че е там , но явно мястото е добре изчислено а не както на снимката защото аз направих тестче ако там имам такъв лост няма да е здрав повече от седмица.Нали знаеш че когато се поставя определено копче на таблото или кадето и да е в колата се прави така че да е максимално удобно за боравене с него и добре защитено. Ясно на снимката си личи каде нагоре е изнесен комбинирания лост за мигачите и фаровете това е с цел коляното при качване и слизане да не закачва лосчето
            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

            Коментар


              #21
              Спирачка като на камионите

              Коментар


                #22
                Inessita написа:
                Спирачка като на камионите
                Със сигурност не е ретардер :D
                Bravo 1.2 16v
                Lancia Dedra 1.8 16v
                Suzuki GSXR250R

                Коментар


                  #23
                  И аз залагам на "автопилот", както всъщност се води на бащата на мерцедеса. Чудесно се прилага на магистрала.
                  NOW: ???
                  Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                  Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                  Коментар


                    #24
                    абе незнам за какво е това лосче и се радвам че го нямам в мойта кола че на 2-рата минута ще изпадне през прозореца Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 .то бива бива грозни изпълнения ама тва е като лостче на варбург .невярвам италиянците да се стараят да направят такъв интериор и после да изсерът това Yellow_Flash_Colorz_PDT_40 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

                    Коментар


                      #25
                      Виждал съм такова лостче на мерцедес и наистина е за темпомата, но е от горната страна, а не от долната и беше с автоматична кутия!

                      Коментар


                        #26
                        Да е някаква самоделка ?
                        She was only a whisky maker but he loved her still.

                        Коментар


                          #27
                          Колегата Predatorsi ми показа линк за тая Мареа и тя е с фул екстри за модела без шибидах има даже и поставка за телефон: цъкРедактираноКолега, моля не пускай по този начин такива километрични линкове!
                          '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
                          '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

                          Коментар

                          Working...
                          X