Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Приеха ли закона за младите шофьори?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Наборе, по-спокойно Трябва да признаеш, че голяма част от нашето поколение е свикнало да търси всичко по форумите - по-възможнот синтезирано в няколко изречения, да не кажа думи.Може би случая с теб не е такъв, но като цяло...Като цяло отговора на въпроса в заглавието - "Приет ли е закона за младите шофьори?" - Да, на първо четене Като за една друга тема...

    Коментар


      #32
      vital написа:
      Наборе, по-спокойно Трябва да признаеш, че голяма част от нашето поколение е свикнало да търси всичко по форумите - по-възможнот синтезирано в няколко изречения, да не кажа думи.Може би случая с теб не е такъв, но като цяло...Като цяло отговора на въпроса в заглавието - "Приет ли е закона за младите шофьори?" - Да, на първо четене Като за една друга тема...
      Ами аз, съм спокоен наборе... Да знам че повечето от нащо поколение търсят по опростения начин, спор няма, но в моя случай аз просто попитах дали някой знае нещо по въпроса...Просто от едно недуразумение и почват да ме ядът заедно с парцалите...
      Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
      Punto. 1.2 16v. 86hp+

      Коментар


        #33
        Наздраве, аз съм на сок по принцип и от време на време бира за бъбреците :D

        Коментар


          #34
          Колеги днес се срещнак случайно с познат който работи в КАТ и го попитах за този закон човека ми каза, че още закона нее минал на второ четене и не е обнародван в държавен вестник с две думи към този момент всички млади шофьори получават контролен талон с 39 точки и може да кара автомобили с кубатура на двигатела и над 1600 кубически сънтиметра.Това е от мен дано да има радостни хора.
          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

          Коментар

          Working...
          X