Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Kарфур" и "Кауфланд" с цени от Татово в

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    jenshen73 написа:
    Аз пък очаквам да пуснат скоро гуми и масло в Карфур... Щото маслото ще е по 1лв/литъра, а гумите по 5лв./бройката...И без това имам приятели в Бургас - поне да има и "далавера" в разходката...
    По добре сипи олио на колата да не се мъчи Препоръчвам марката Калиакра А гумата за 5 лева дано издържи слагането върху джанта
    She was only a whisky maker but he loved her still.

    Коментар


      #47
      Спокойно,идват ЛИДЛ и ПЛЮС :D Те ще разкажат играта на магазини като кауфланд и карфур.Значително по-малки като площ,но във всеки квартал по един такъв, продаващ на още по-ниски цени.Поне в Германия за мен ЛИДЛ беше най-добрият дискаунтер,в който има както евтини техни продукти,така и качествени маркови неща.
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #48
        Уф, и аз чакам ЛИДЛ. По време на престоя си във Финландия си пазарувах от там. Ефтиния.

        Коментар


          #49
          infirm написа:
          Внимавайте в Кауфланд като пазарувате. Наистина там всичко е най-евтино но има и доста..... развалени стоки с изтекъл срок на годност. Винаги проверявайте срока. Преди време купих 1 бутилка вино от там (за 4-5 лева май ) И като я отворих в нас виното беше сравнително хубаво... и как няма да е срока му беше изтекъл преди една година :D...
          Как, бре, та това си е отлежало вино

          Коментар


            #50
            infirm написа:
            На това залагат големите вериги. Те ще сложат 1 стотинка надценка на банана и ще проадват по 20 000 и ще правят пари, докато българина ще продава банана с 100% надценка и ще продаде 5 банана... .
            Въпроса е от къде и как се зарежда стоката. Карфура са много голяма фирма с големи възможности и зареждат направо с контейнерите, докато по-малките фирми нямат тези възможности и си зареждат от складовете. Съответно стоката е минала през 2-3 ръце и се оскъпява. И тогава пак да сложиш 1ст. надценка пак продаваш по-скъпо. А колкото до ЛИДЛ -Англия - вярно че бяха най-евтиния магазин - повечето им стока (говоря за храната) не ставаше за нищо.

            Коментар


              #51
              В малките градове май наистина е доста по-скъпо, отколкото в големите. Пример...бях миналата седмица в Силистра. Обезумял от глад, се насочих към първата дюнерджииница. Гледам - голям дюнер - 5.80 лв.... ...пусти глад, поръчах си и щях да падна, като ми го подадоха...ми той кат средния във Варна...А във Варна, точно до съда, големия дюнер / ама кат казвам голям - голям / - 4 лв...

              Коментар


                #52
                ходих днес в Карфур-а - голема цигания... изхарчих точно 26.01 лв. от които 1 албум за снимки, крем за дупе за щерката и въже за скачане на другата щерка... нема безплате обяд хора... верно има мляко по 15 стотинки ама не посмях да взема... колкото до бананите... верно, опашка чак имаше... ама после отидох до Била и взех спокойно, без блъскане банани по 0.89 стотинки... и изхарчих спокойно към 70 пари...п.п. пък колко народ имаше в Карфура.... немаше колички
                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                Коментар


                  #53
                  Цял ден в петъка се канех да се гмурна в Карфур...но влязох в Метро и Билла. Към 17.00ч. в петъка беше някакъв ад. Огромното ми желание беше охладено от далеч по-сдържаната ми съпруга и оставихме Карфур за през седмицата, но резултата от Карфур беше - празно Метро и спокойна Билла с далеч по-актуални (Ниски) цени от преди. Напазарувахме си от там, а аз бях по-малко нервен, дори в Метро се прозявахме с една от продавачките на ел.уреди - нямаше хора върху обувките ми, имаше консултанти на корем, нямаше ги разните повдигачи, кари и палети на пътеките, дори за пръв път (от както го има Метро в Бургас) ме помолиха да осведомя какво си търся Останах учуден и си дадох сметка какво означава конкуренцията...но както Ели писа дано всички не се заразят след време от страшния вирус български. ПС: Още битовизъм: В кварталната зеленчукова "борса" бананите се бяха "сринали" на 3.10 лв от предходната цена 3.60
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    #54
                    Така еее тъпият ЕС прецака всичко що се касае до вноса и износа перфектно си бяхме в шенген
                    фиатче Браво 2.0

                    Коментар

                    Working...
                    X