Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предупреждение за автомивка във Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предупреждение за автомивка във Варна

    Хора, недейте да ходите на автомивката намираща се малко преди/след входа на Военна Болница във Варна, зависи откъде идваш. Това е автомивката дето има и две клетки за самообслужване. Цялата ми кола е на петна от препарата им, но не да ми е прецакан лака, ами все едно някои е ръсил с четката фасаген по колата ми. Абсолютно цялата ми кола е на капчици - брони, джанти, огледала, калници, капаци, гюрук, даже под капака дето е влизал препарата има. И по време на скандала ме изкараха, че съм си изцапал колата и съм искал тях да натопя, че са я осрали.Направо не знам кого да удуша или да убия - шефа им дето ми се прави на интересен или бачкатора (ама той какво е виновен???)А само ги помолих да си проверят препарата и да ми я изчистят и оттам тръгна скандала.Използват един и същи препарат за самообслужването и за клетките.

    #2
    А защо не изчакаш шефа им след работа и караи след него до тях запомни колата му върни се по късно вечерта и нарежи всички гуми. Ако ти е на сърце остави бележка да ми беше измил колата .
    Subaru B9 tribeca 3.0
    Peugeot 307 04
    Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
    Fiat Brava 1.6 16V 103

    Коментар


      #3
      Какъв цвят е колата колега?>
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
      -------------------------------------
      1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

      Коментар


        #4
        Червена е сигурно :D
        MB 280 S W108 67' - pickUp
        MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
        ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
        Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
        office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

        Коментар


          #5
          синя перла е Очертава се да пастирам.

          Коментар


            #6
            Шлайфай преди това колата на собственика :D

            Коментар


              #7
              Suppish написа:
              Червена е сигурно :D
              Това ми беше мисълта и на мен ..... преди време бачках на автомивка и .... малко попрецаках една червена количка.... направо за пребоядисване беше.Колега ако петната са от препарата опитай се да я измиеш на друга мивка с гъба и виж дали ще паднат
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
              -------------------------------------
              1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

              Коментар


                #8
                infirm написа:
                Suppish написа:
                Червена е сигурно :D
                Това ми беше мисълта и на мен ..... преди време бачках на автомивка и .... малко попрецаках една червена количка.... направо за пребоядисване беше.Колега ако петната са от препарата опитай се да я измиеш на друга мивка с гъба и виж дали ще паднат
                Колега с гъба най-хубаво се дере боята това е много лоша идея Колата си я мия само с четка.А и никои не я мие по хубаво от мен
                Subaru B9 tribeca 3.0
                Peugeot 307 04
                Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                Fiat Brava 1.6 16V 103

                Коментар

                Working...
                X