Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гледахте ли дебата м/у Бойко и Сергей? Какво мислите?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гледахте ли дебата м/у Бойко и Сергей? Какво мислите?

    Аз гледах този дебат и БСП ми се сториха доста настъфърчени и арогантни на фона на управлението си. Ако ги слуша човек ще си помисли, че България не е засегната от никакви кризи и хората са щастливи.http://www.dnes.bg/article.php?id=68247 вижте коментарите

    #2
    Re: Гледахте ли дебата м/у Бойко и Сергей? Какво мислите?

    doofiat написа:
    Аз гледах този дебат и БСП ми се сториха доста настъфърчени и арогантни на фона на управлението си. Ако ги слуша човек ще си помисли, че България не е засегната от никакви кризи и хората са щастливи.http://www.dnes.bg/article.php?id=68247 вижте коментарите
    Тези коментари които предлагаш Нали си чел и друг път в www.dnes.bg коментари по други политически теми. Тези коментари са на 99% приятни за управляващата коалиция. Точно в тази медиа важи българската поговорка " Кучето скача според тоягата" Какво искам да кажа с това , искам да кажа че това не е безпристрасна медиа с дежурни драскачи
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #3
      Re: Гледахте ли дебата м/у Бойко и Сергей? Какво мислите?

      беше РЕКЛАМА ЗА ГЕРБ
      Bravo GT 1.8

      Коментар


        #4
        Аз го гледах...на моменти съжалих, но все пак го догледах.Според мен Станишев и компания се държаха нагло и определно се отнасяха с подигравка към думите на опонентите си.Не симпатизирам на никого, но ако трябва да съм честен свалям шапка на хората от ГРБ, които участваха в дебата, защото предвид това, че нямат никакъв медиен опит почти се представиха на доста добро ниво и звучаха уверени в това, което казват.Като цяло не съм много въодушевен, защото голи думи сме слушали, слушаме и ще слушаме, но от думи полза никаква няма
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #5
          Не знам на мен ми беше цяла пародия - БСП се събрали да се хилят като дебили на опонент, който нито им е на положението в йерархията, нито пък е дошло време за предизборни дебати. Според мен Герб спечелиха от този медиен дебат.

          Коментар


            #6
            Слав написа:
            Аз го гледах...на моменти съжалих, но все пак го догледах.Според мен Станишев и компания се държаха нагло и определно се отнасяха с подигравка към думите на опонентите си.Не симпатизирам на никого, но ако трябва да съм честен свалям шапка на хората от ГРБ, които участваха в дебата, защото предвид това, че нямат никакъв медиен опит почти се представиха на доста добро ниво и звучаха уверени в това, което казват.Като цяло не съм много въодушевен, защото голи думи сме слушали, слушаме и ще слушаме, но от думи полза никаква няма
            Хора няма срамно човек да каже че симпатизира на някой . Срамното е друго коментарите които веднага ще последват в оплюване на човека или партията на която симпатизираш. Нали всеки има право на личен избор Примерно на мен ми харесва ПП ГЕРБ и ще гласувам за тях , един дебат нищо не променя в моето мнение. Колкото и да си чешем езиците за този дебат нищо няма да постигнем. Лошо е стадното мислене да неможеш да кажеш собственото си мнение от "страх" да не бъдеш оплют от другите. Всеки казва мразя БСП, мразя ДПС , ГЕРБ нестават....но всеки си има мнение и като влезе в тъмната стаичка изразява своя глас . Ето тук е лицемерието , говорил си против тях пред другите но гласуваш за тях. Нищо лично към цитирания колега , просто ми хареса мисленето му
            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

            Коментар


              #7
              Благодаря Никога не бих си спестил мнението позитивно или не, но думата мразя е силна.По-скоро са ми безлични всички, които в момента са на политическата сцена.Някак ми се иска да не гласуваме за "по-малкото зло" както винаги, а да се намери начин да се махнат хората, които нямат качества да са в политиката, независимо от коя партия са.Със сигурност съм отвратен от дамата от страната на БСП (не запомних името й, а инямам желание да го знам), която не спря да се хили, докато опонентите й говореха.Това е низко и пошло поведение, което не може и не трябва да бъде толерирано .Щом като е може да покаже уважение дори пред камерите какво остава за реалния живот
              == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

              На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

              Коментар


                #8
                Мнението ми за дебата - обиграни лъжци срещу неопитни новаци. БСП са ясни - едно си баба знае, едно си баба бае - кризата не била на потреблението, била привнесена отвън, дрън, дрън...Стабилни сме били - като коч на лед...Герб са напористи, но много слабо се аргументират икономически. Визията им за бъдещето - мъгла, но то и на всички други е такава.Приоритет им е борбата с корупцията, нещо като съвременни Донкихотовци. Гледаме мача и люпим семки, засега.
                Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                Коментар


                  #9
                  е тия сричащи селяндури и тоя пожарникар ли ще ни управляват А бат Серго беше толкова щастлив ,че за миг забравих ,че заплатата ми е 5000 лева :D p.s.накрая само дето не се зацелуваха ,да няма нова коалиция нещо :D Добре ,че разбирам от комар ,а не от политика
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #10
                    tomazo, може би и алкохола си казва думата, а не само комара.Поздрави.P.S. :Щяхме да се виждаме с тебе...
                    Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
                    Трезвен ТУК не пиша!
                    Un Italiano Vero

                    Коментар


                      #11
                      Слушах "дебата", докато бях пред компютъра. По никакъв начин не се промени мнението ми, че няма да гласувам. Варианта да избера по-малкото зло не ми изнася, защото ако същото спечели от малко става много бързо голямо. На колегите, които все пак симпаизират на някой от двамата мога да кажа само едно нещо - блажени са верующите, но и те гризват дръвцето. Без лоши чувства

                      Коментар


                        #12
                        profit написа:
                        Слушах "дебата", докато бях пред компютъра. По никакъв начин не се промени мнението ми, че няма да гласувам. Варианта да избера по-малкото зло не ми изнася, защото ако същото спечели от малко става много бързо голямо. На колегите, които все пак симпаизират на някой от двамата мога да кажа само едно нещо - блажени са верующите, но и те гризват дръвцето. Без лоши чувства
                        Щом не гласуваш,нямаш право да критикуваш ситуацията в страната,нито "дръвцето",защото си избрал да бъдеш Господин НИКОЙ.Ако малко беше запознат с българската избирателна система щеше да знаеш,че независимо че не си гласувал,твоя глас отива реално там където вероятно най малко би искал.Разумното е да гласуваш все пак с твоя избор,отколкото друг без твое съгласие да ти използва вота.

                        Коментар


                          #13
                          Слав написа:
                          Със сигурност съм отвратен от дамата от страната на БСП (не запомних името й, а инямам желание да го знам), която не спря да се хили, докато опонентите й говореха.Това е низко и пошло поведение, което не може и не трябва да бъде толерирано .Щом като е може да покаже уважение дори пред камерите какво остава за реалния живот
                          Дамата за която споменаваш се казва Илияна Йотова.Това е една от най арогантните и отблъскващи личности в представителството на тази партия.Конкуренция и е единствено Емилия Масларова,но тя поне се стреми да е по лицемерна и въздържана.Споделям мнението ти.

                          Коментар


                            #14
                            Аз не виждам защо определяте дебатите снощи като пародия. Хората на Станишев се смееха на "опонентите" си отсреща, защото онези говореха на моменти откровени глупости. Ясно е, че нямат медиен опит, но какво - дайте за сметка на това да им дадем да управляват държавата ли? Хората на Бойко претърпяха тотален крах снощи и даже на самия бат’ Бойко накрая му стана неудобно и взе да ги оправдава с младостта им и неопитността им. Общо взето, в последните месеци с неадекватните си изказвания и вече с яснотата, че няма никакви експерти, а събрани оттук-оттам ентусиасти, почна да се избистря, че столичният кмет е един надут балон, който твърде рано обаче взе да изпуска въздуха си. Тази сутрин в Здравей, България дори Милен Цветков, който е известен с десните су убеждения, каза, че като е гледал снощи, е почнал да става млад социалист. Ето едно безпристрастно и справедливо мнение, макар че точно Милен Цветков едва ли е критерий и не ми е особено симпатичен. Така че, гледайте обективно на нещата - подкрепяйте, когото си искате, но снощи дебати нямаше - имаше от едната страна хората на Станишев, а от другата нямаше никого.
                            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                            Коментар


                              #15
                              sugarboy написа:
                              Аз не виждам защо определяте дебатите снощи като пародия. Хората на Станишев се смееха на "опонентите" си отсреща, защото онези говореха на моменти откровени глупости. Ясно е, че нямат медиен опит, но какво - дайте за сметка на това да им дадем да управляват държавата ли? Хората на Бойко претърпяха тотален крах снощи и даже на самия бат’ Бойко накрая му стана неудобно и взе да ги оправдава с младостта им и неопитността им. Общо взето, в последните месеци с неадекватните си изказвания и вече с яснотата, че няма никакви експерти, а събрани оттук-оттам ентусиасти, почна да се избистря, че столичният кмет е един надут балон, който твърде рано обаче взе да изпуска въздуха си. Тази сутрин в Здравей, България дори Милен Цветков, който е известен с десните су убеждения, каза, че като е гледал снощи, е почнал да става млад социалист. Ето едно безпристрастно и справедливо мнение, макар че точно Милен Цветков едва ли е критерий и не ми е особено симпатичен. Така че, гледайте обективно на нещата - подкрепяйте, когото си искате, но снощи дебати нямаше - имаше от едната страна хората на Станишев, а от другата нямаше никого.
                              Колега малко поне усмисляй това което казваш "имаше от едната страна хората на Станишев" това не са хора а изроди незабравяй че имат голям принос за състоянието на държавата в монета . Точно тези "хора" са виновници за спиране на еврофондовете с техния професионализъм да отклоняват парите на европейския данъкоплатец в техния джоб. На това ли се възхищаваш. Това че от другата не си видял никого ясно те поставя в подкрепа на сегашните управници , показваш че си съгласен с тяхните методи на управление. Милен Цветков е "кучето скача според тоягата " и това че се държи аругантно в предаването си , като невизирам определения случай не го прави критерий за безпристрастност. Това дали ББ е надут балон те първо ще се доказва но управляващите сега отдавна изпуснаха въздух и не само въздух , изпуснаха с извинение лайна върху главите на българския народ и ни посрамиха пред цял свят с кражби , корупция и лицемерие. Никога до сега не ме е имало толкова гнусно правителство в новата ни история.
                              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                              Коментар

                              Working...
                              X