Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Честито колега, безпроблемни километри ти пожелавам, но търся определена джанта. Колата ми е тъмно сива и търся джанта, която във вътрешността си е тъмна, а пък самите спици може да са същия лак като на дезен-та, за това пуснах и темата за джантите "carre", които отговарят на моите изисквания, само ме интересува дали са здрави и качествени :D
    punto HGT

    Коментар


      #32
      spark написа:
      2she написа:
      spark написа:
      Разликава в гумите за 14 и 15 е почти никаква ако говорим за нормални гуми а не нископрофилни. При нископрофилните вече се усеща разлика иначе при профил 65 е почти никаква.
      разликата в цените на 185 55 15 и 185 60 14 е между 30-40лв за брой,ако това не е разлика здраве му кажи
      Казах ти колега, че не става дума за нископрофилни гуми а за нормални с профил 65 например. Отвори www.vktyres.com и виж примерно колко струват едни зимни Continental или Michelin 185/65/14 и 185/65/15 - разлика 5лв на гума.
      Абе ти тея 185/65/15 на какво мислеш да ги слагаш на някой трактор ли,така като гледам малко трудно ще ги побера на Бравата,максимума с който съм карал е бил 195/55/15 и бяха на ръба на застъргване.
      BRAVA 1.9 JTD 105hp+ EX
      E46 320D

      Коментар


        #33
        Колеги, тези http://jak.dir.bg/_files/t5_4659140.jpg ми харесват, ама не ми изглеждат здрави. Може би след като разбрах, че са турски 540лв са. 6.5x15", 4x98. Вие какво мислите
        I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

        Коментар


          #34
          2she написа:
          преди няколко дена си купих тези 14’’ за 450лв нови
          Тоше колко парици са 15" много ме кефят тези джанти. Вчера те видяхме като мина покрай нас и жена ми забеляза джантите , харесаха и . Това ме навежда на мисълта че сега като си купя по-малко ще вика пък и аз ще се оправдавам..."нали каза че ти харесват и затова ги купих Още веднъж ти казвам много са готини
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #35
            Колега 2she ако имаш възможност направи една снимка с новите джанти да видя как стоят.
            I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

            Коментар


              #36
              Колеги, ходих в един магазин тук, и ми казаха че джанти като на колегата 2she няма за браво?! званяха телефони, ... това били джанти за Пежо 407... и сякви такива. За Браво имало само модела на колегата wazmo които също са хубави Доставката е от MotoExpert
              I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

              Коментар


                #37
                Прикачени файлове
                BRAVA 1.9 JTD 105hp+ EX
                E46 320D

                Коментар


                  #38
                  Atanas71 написа:
                  2she написа:
                  преди няколко дена си купих тези 14’’ за 450лв нови
                  Тоше колко парици са 15" много ме кефят тези джанти. Вчера те видяхме като мина покрай нас и жена ми забеляза джантите , харесаха и . Това ме навежда на мисълта че сега като си купя по-малко ще вика пък и аз ще се оправдавам..."нали каза че ти харесват и затова ги купих Още веднъж ти казвам много са готини
                  Абе обади се и ще измислим нещо,може и отстъпка да вземем.Аз сега си харесах други и има вероятност тези да ги пусна за продан
                  BRAVA 1.9 JTD 105hp+ EX
                  E46 320D

                  Коментар

                  Working...
                  X