Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Черноморец - Локо Пловдив - безплатни билети

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    la squadra azzurra написа:
    nai7 написа:
    donnna написа:
    последно питане... довечера мача е в 19,30 ч.....
    Със радост щях да дойда ама днеска баба та има рожден ден и няма как,много ядене и пиене ме чака като гледам какви неща се направиха.
    Стига с това ядене и пиене, бре, пенсионер! Виж ме мен, младежа, от 7,30 съм в зала "Младост" на турнирче по футбол. После на кортовете до вас замалко да се включа за един-два сета тенис, ама кацна самолета на УизЕър и трябваше да ходя да поработя. Ето, сега ми предстои и културно-масово мероприятие от спортен тип, в голяма футболна компания, а ти, пускай шкембе и се наливай Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Другият път по-стегнато, ей
    Няма как трябва да уважим баба та.

    Коментар


      #17
      la squadra azzurra написа:
      nai7 написа:
      donnna написа:
      последно питане... довечера мача е в 19,30 ч.....
      Със радост щях да дойда ама днеска баба та има рожден ден и няма как,много ядене и пиене ме чака като гледам какви неща се направиха.
      Стига с това ядене и пиене, бре, пенсионер! Виж ме мен, младежа, от 7,30 съм в зала "Младост" на турнирче по футбол. После на кортовете до вас замалко да се включа за един-два сета тенис, ама кацна самолета на УизЕър и трябваше да ходя да поработя. Ето, сега ми предстои и културно-масово мероприятие от спортен тип, в голяма футболна компания, а ти, пускай шкембе и се наливай Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Другият път по-стегнато, ей
      баси срама... 1 на 3... иди пак предлагай безплатни билети...
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #18
        Добре, че на малката й доскуча рано-рано и се изнизахме преди резултата да набъбне. Поне на детето му беше интересно като влезе на стадиона, оркестър, танцуващи каки, факли и разни батковци, дето маат из тревата и гонят едно кръгло нещо Свиркай, ако пак има примоция...
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
        Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
        Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

        Коментар


          #19
          donnna написа:
          la squadra azzurra написа:
          nai7 написа:
          donnna написа:
          последно питане... довечера мача е в 19,30 ч.....
          Със радост щях да дойда ама днеска баба та има рожден ден и няма как,много ядене и пиене ме чака като гледам какви неща се направиха.
          Стига с това ядене и пиене, бре, пенсионер! Виж ме мен, младежа, от 7,30 съм в зала "Младост" на турнирче по футбол. После на кортовете до вас замалко да се включа за един-два сета тенис, ама кацна самолета на УизЕър и трябваше да ходя да поработя. Ето, сега ми предстои и културно-масово мероприятие от спортен тип, в голяма футболна компания, а ти, пускай шкембе и се наливай Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Другият път по-стегнато, ей
          баси срама... 1 на 3... иди пак предлагай безплатни билети...
          Що, ако си превърженик на Локо Пловдив , може да ти е интересно.
          Grande Punto 1.3 75 hp
          Croma 1.9 Multijet 150 hp

          Коментар


            #20
            Едва ли, и вашите са същите рендета! Бг футбол не гледам, просто обичам да ходя на най-красивия български стадион...
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
            Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
            Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

            Коментар


              #21
              la squadra azzurra написа:
              Добре, че на малката й доскуча рано-рано и се изнизахме преди резултата да набъбне. Поне на детето му беше интересно като влезе на стадиона, оркестър, танцуващи каки, факли и разни батковци, дето маат из тревата и гонят едно кръгло нещо Свиркай, ако пак има примоция...
              Добре че си останах у нас а ти ме караше да ходя.

              Коментар


                #22
                nai7 написа:
                la squadra azzurra написа:
                Добре, че на малката й доскуча рано-рано и се изнизахме преди резултата да набъбне. Поне на детето му беше интересно като влезе на стадиона, оркестър, танцуващи каки, факли и разни батковци, дето маат из тревата и гонят едно кръгло нещо Свиркай, ако пак има примоция...
                Добре че си останах у нас а ти ме караше да ходя.
                Веселба да става, да не мислиш, че съм голям фен! Както писах по-горе, обичам атмосферата на този стадион, особено на осветление!
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                Коментар


                  #23
                  Не ми се искаше предварително да ви охлаждам ентусиазма, но с Балъка за треньор ви чакат предимно горчиви моменти. Добре, че есента понатрупахте точици, че иначе щяхте да сте в борбата за оставане в групата. Той Грасхопърс успя да разсипе, че Черноморец ли...
                  Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                  Коментар


                    #24
                    sugarboy написа:
                    Не ми се искаше предварително да ви охлаждам ентусиазма, но с Балъка за треньор ви чакат предимно горчиви моменти. Добре, че есента понатрупахте точици, че иначе щяхте да сте в борбата за оставане в групата. Той Грасхопърс успя да разсипе, че Черноморец ли...
                    Купона е на стадиона, дали ще бием или ще паднем...все тая - какво можем да направим ? А и късмета не беше с нас. Иначе на този стадион с тази тревна настилка на гостуващите отбори им е по-хубаво - хем се радват, хем си играят до насита съчетавайки полезното с приятното...като си тръгват от Лазур или с една или с три точки. Гостоприемни сме...ама май прекаляваме вече. И приказката за голия г.з вече е в сила за нас. За мен Балъков обърка малко състава, но това вече е друга тема.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар

                    Working...
                    X