Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Безумието по пътищата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Безумието по пътищата

    Ето последната новина от сериала "Безумие по нашите пътища" Двадесет годишно русокосо Барби помете две коли в Хасково и тогава спряла да оглежда последиците по Мерцедеса си http://www.dnes.bg/article.php?id=66697
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    #2
    И щом е 20 годишно барби край, тя е виновна а ? А тоя с фиестата огледала няма ли?
    Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

    Коментар


      #3
      Извода от статията, е че и двамата са виновни (несъобразена скорост за барбито и неправилно престрояване за джигита). Друг е въпроса колко е достоверна информацията на dnes.bg.
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        #4
        westdogg написа:
        И щом е 20 годишно барби край, тя е виновна а ? А тоя с фиестата огледала няма ли?
        Какво да ти кажа колега тя самата ситуация подсказва че ако Мерцедеса се е движил с малка скорост нямало е да стане това. Представи си от удара Форда извърчал а ..... Барби се е улисала сериозно и е преминала в измерението на безсмъртните
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #5
          Очевадно е че мерцедесът е ударил друга кола отзад. Барби - виновна!А това видяхте ли - http://www.dnes.bg/article.php?id=66711 - Кола помете бременна жена на спирка на гр. транспорт.

          Коментар


            #6
            Безумието и на журналята

            Коментар


              #7
              ogi28b написа:
              Очевадно е че мерцедесът е ударил друга кола отзад. Барби - виновна!
              Значи като се престроявам по начина който ти мразиш (а ти знам , че не си от тези които дават път) и ти като ме удариш ще си виновен? Защото това на фиестата си е вид предреждане или засичане , без да се съобрази с колите отзад. Вече ще знам като се предреджам да се бутам, пък ако некой ме удари отзад да му мисли.
              Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

              Коментар


                #8
                Категорично да! В момента в който ти си ПРЕД мен, аз съм длъжен да се съобразявам с теб, да осигуря дистанция, и т.н. Ако те ударя отзад - със сигурност ще съм виновен. Въпросът е дали ти ще успееш да се престроиш безопасно, така че аз да остана зад теб, или ще се получи така, че аз да те усетя, да ускоря, и да се закачим с преден ляв -> заден десен калник (броня) , което ще бъде доста опасно за теб, предполагам си представяш как може да ти поднесе колата? Тогава няма да съм виновен аз Понеже ме категоризираш, ще отговоря - не давам път на тези, които очевидно искат да минат по тарикатския начин отнякъде. Например от лента за завой да минат направо, или обратно. Винаги давам път на някой който има нужда от това - някой излиза от уличка, или пък иска да завие нанякъде, но обстановката не му е позволявала да се престрои навреме. Винаги давам път на някой който завива наляво срещу мен, и чакайки - задръства колоната зад него. Със сигурност няма да му дам път, ако завоят е забранен за него, поради двойна непрекъсната линия например. Т.е. давам път на всички които спазват правилата, независимо от тежкия трафик, и никога на тези които нахалстват.

                Коментар


                  #9
                  ogi28b написа:
                  Категорично да! В момента в който ти си ПРЕД мен, аз съм длъжен да се съобразявам с теб, да осигуря дистанция, и т.н. Ако те ударя отзад - със сигурност ще съм виновен. Въпросът е дали ти ще успееш да се престроиш безопасно, така че аз да остана зад теб, или ще се получи така, че аз да те усетя, да ускоря, и да се закачим с преден ляв -> заден десен калник (броня) , което ще бъде доста опасно за теб, предполагам си представяш как може да ти поднесе колата? Тогава няма да съм виновен аз Понеже ме категоризираш, ще отговоря - не давам път на тези, които очевидно искат да минат по тарикатския начин отнякъде. Например от лента за завой да минат направо, или обратно. Винаги давам път на някой който има нужда от това - някой излиза от уличка, или пък иска да завие нанякъде, но обстановката не му е позволявала да се престрои навреме. Винаги давам път на някой който завива наляво срещу мен, и чакайки - задръства колоната зад него. Със сигурност няма да му дам път, ако завоят е забранен за него, поради двойна непрекъсната линия например. Т.е. давам път на всички които спазват правилата, независимо от тежкия трафик, и никога на тези които нахалстват.
                  Абсолютно съм съгласен...И също ме дразни това,че такива Барбите със скипичките возила(придобили ги чрез отваряне на краката по всяко време )използват не по-малко скъпичкия си телефон за безцелни разговори със приятелките си за това къде ще ходят довечера или коя какво си е купила...Защо аз като ми позвънява телефона,когато шофирам натискам червената слушалка,а такива като барбитата да не могат.. И после защо тая те е натресла отзад
                  Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
                  Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

                  Коментар


                    #10
                    Гласувам за барбито :D браво муцка p.s.леле и аз не спирам да говоря по телефона докато шофирам ,и аз съм барби Колеги стига бе тва е ламарина само ,да не ви пука ,важно е да сме живи и здрави
                    фиатче Браво 2.0

                    Коментар


                      #11
                      tomazo написа:
                      Колеги стига бе тва е ламарина само ,да не ви пука
                      Днес ламарина,утре плът......
                      Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
                      Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

                      Коментар


                        #12
                        Една хипотеза от мен. Форда се е движил много бавно зад превозно средство което в последствие тръгва да изпреварва. Да кажем скорост 30км./ч. и тръгва да изпреварва , поглежда в огледалото и вижда кола[Мерцедеса] на достатъчно разтояние за да направи маневрата по изпреварването. Ако мерцедеса се е движил със скорост 120 разлика в скороста на двете МПС е 90км./ч. което се равнява на 25м./сек. Това означава че мерцедеса се приближава към форда с 25м./сек. Ако при поглеждане в огледалото от страна на шофьора на форда мерцедеса е бил на 50м. тои е тръгнал да изпреварва [всеки знае как ще изглежда на страничното огледало кола която се намира на 50м.] защото мерцедеса е много далеч. На БЛОНДИТО са му останали 1.5-2 сек. за реакция да спре които явно са му били недостатъчни. :D Дано разбрахте това което написах а на тези които немогат да разберат приятни минути смях Но едно голямо НО в това което съм писал има логика . Даже може да го дадем на разследващите органи
                        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                        Коментар


                          #13
                          Колега разбрахме какво искаш да кажеш. Ако приемем , че ситуациата е такава, всеки човек който умее да шофира като погледне в огледалото ще прецени дали колата отзад кара с 90км/ч над неговата скорост и няма да се усмели да изпреварва. Ти като караш на магитрала с 80 и тръгнеш да изпреварваш, не си ли правиш преценката дали този в лявата лента не кара с 180 и ако е на 50 м зад теб , тръгваш да изпреварваш ли? Сега , че блонди не може да реагира като някой я засече е отделен въпрос. Ето една подобна карастрофа, за която също твърдя , че е виновен този който тръгна да изпреварва. Клипчето е на забързан кадър.http://www.youtube.com/watch?v=6H6pK...eature=related
                          Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                          Коментар


                            #14
                            westdogg написа:
                            Колега разбрахме какво искаш да кажеш. Ако приемем , че ситуациата е такава, всеки човек който умее да шофира като погледне в огледалото ще прецени дали колата отзад кара с 90км/ч над неговата скорост и няма да се усмели да изпреварва. Ти като караш на магитрала с 80 и тръгнеш да изпреварваш, не си ли правиш преценката дали този в лявата лента не кара с 180 и ако е на 50 м зад теб , тръгваш да изпреварваш ли? Сега , че блонди не може да реагира като някой я засече е отделен въпрос. Ето една подобна карастрофа, за която също твърдя , че е виновен този който тръгна да изпреварва. Клипчето е на забързан кадър.http://www.youtube.com/watch?v=6H6pK...eature=related
                            Колега , дай да небъркаме градското управление с магистралата. При положение че много голям процент от претежателите на "бързото"возил карат с голямо пренебрежение към всички останали на пътя , диагноза "безсмъртен. Друг е въпроса че почити всички които по време на управлението на колата си виждат на предния капак прашки в кръгче карат като на магистрала. Нещо като опит да си догонат емблемата[прашките] Нищо лично. Свикнал съм да ги гледам по пътищата такива...
                            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                            Коментар


                              #15
                              Е добре де след като това е в града колегата със Форда не очаква,че някой може да се движи със такава скорост в града и си прави сметка че колата се приближава със скорост позволена в градски условия.За това не е преценил.Какво го захапахте човечеца?

                              Коментар

                              Working...
                              X