Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поръчване на стикери!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Поръчване на стикери!

    Колеги, моля всеки, който желае стикер на ФИАТ, да посочи бройката - това е предварително проучване - за да знаем колко трябва да се поръчат. Информация за вида и цената на стикерите има тук: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=1483, ако има промени в цената, ще ви уведомим своевременно, но промените би трябвало да са в посока надолу За тези който не са виждали стикера.Alexius
    Alles in Ordnung

    #2
    В момента имам 2бр за външно и 8бр за вътрешно готови. Бяха повечко ама полека лека се взеха. Ако се съберат желаещи за 50-тина бройки пак ще пусна тираж.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      .

      На мен по ми отърва да ми ги пратите с наложен платеж ако може така ще взема 20-тина с вътрешно залепяне

      Коментар


        #4
        .

        Айде прати ми поне две за вътрешно с наложен платеж

        Коментар


          #5
          2 за отвътре. Мерси предварително
          Fiat Bravo GT -> дзверчето

          Коментар


            #6
            Re: .

            viperecords написа:
            На мен по ми отърва да ми ги пратите с наложен платеж ако може така ще взема 20-тина с вътрешно залепяне
            Колега, Явор трябва все пак първо да има парите, с които да плати стикерите, с наложен платеж няма да стане така, а трябва първо да се съобразим с него, нали? Хубаво е, че ще вземеш 20, а плащането по сметка става за 5 мин във всяка банка - не е никаква болка за умиране...
            Alles in Ordnung

            Коментар


              #7
              Веско, може и да не се плаща предварително за малки количества (по 2-3бр), аз ще го финансирам това, ама едрите поръчки наистина бива да са ми платени предварително зощото понякога ми е трудно да отделя 50-60 кинта от личния си бюджет и да чакам после месец да си ги взема по 3-5 лева...Затова колеги, ТУК САМО ЩЕ ПРОУЧВАМЕ МНЕНИЕТО ДО КРАЯ НА СЕДМИЦАТА ЗА ДА ЗНАМ КАКЪВ ТИРАЖ ДА ПУСНА.След това, ще понодвим ПОРЪЧВАНЕТО НА СТИКЕРИ.Ако някой има нещо друго предвид, моля да пише.
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                Правете сметка за два и за мен, за отвътре, Благодаря :D :D
                ФИАТ ПУНТО 1 1.2/75

                Коментар


                  #9
                  Размерите на стикера ,колкото на снимката която се намира в дадения по горе линк ли е ??? Еднакви ли са размерите на стикерите за вътрешно и външно залепване ??
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #10
                    1:1 е размера.Седи много гот, а и не пречи.

                    Коментар


                      #11
                      Искам 2 за вътрешно залепване. Ако все още имаш в наличност кажи кога да ти пратя парите пиши л.с.
                      PUNTO 1.1 94г.

                      Коментар


                        #12
                        И аз искам обшо шест - по три за вътрешно и три за външно залепване, пиши ми л.с. кога да пращам паричките

                        Коментар


                          #13
                          Моля по два броя от вид и за мен! :D
                          Fiat Marea Weekend HLX 2.4TD

                          Коментар


                            #14
                            И за мен по два броя от вид.

                            Коментар


                              #15
                              Стикери има, на следващата среща ще ги раздадем, много благодаря за това на х 1/9....
                              Alles in Ordnung

                              Коментар

                              Working...
                              X