Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как става смяната на номерата с новите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как става смяната на номерата с новите

    Колеги, някой знае ли каква е процедурата на смяна на номерата с новите със знака на Евросъюза. Запазва ли се номера? Питам, защото аз си избрах номер, подадох си молба в КАТ, платих си го и след два месеца излязаха новите.

    #2
    аз си мисля че смяната става с друг номеркофти си се набутал ама карай с този ко ти пречи

    Коментар


      #3
      Как с друг? Имам молба в КАТ, че искам тоя и съм си го платил?

      Коментар


        #4
        naskobg написа:
        Как с друг? Имам молба в КАТ, че искам тоя и съм си го платил?
        ами колега отиваш и бъди нахален искаш си номера със звездичкитеако ли пък не разваляш зделката и получаваш номер със звездички.Но мисля че твоят ще е със звездички моя е такъв и го взех средата на декември

        Коментар


          #5
          ако номера вече е изработен и е от старите няма как да станеотказваш се и си избираш нов щом държиш да е със звездички
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Да бе, аз съм подал молба за номер, не за звездичките.

            Коментар


              #7
              naskobg написа:
              Да бе, аз съм подал молба за номер, не за звездичките.
              E като си подал,уважили ли са я?Имаш ли вече номер или нямаш?Аз ако можех да избирам щях да си сложа със знаменцето,ама вече са само със звезди
              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

              Коментар


                #8
                Аз явно нещо пропускам...Какво означава "избрах си номер и си го платих". Не са ли ти го дали още тоз номер? Сега с какъв номер караш?Ако си избрал комбинация от цифри, не виждам проблем да ти е от новите серии със звездички. Ако номерът ти още не е издаден, няма как да е със трикольора, такива вече не правят. Щом не си го получил, със сигурност ще е със звездички. Преминаването от БГ знаме към ЕС знаме не стана с нова серия. Просто си продължиха до където бяха стигнали номерата, като само смениха символа. номера от една и съща серия има и със БГ знаме, и със звездички. В Ямбол например, номера до У 6099 АК са с БГ знаме, а след У 6100 АК са с евро-знаме.Ако вече си получил номера си, и той е със БГ знаменце, няма как да ти го сменят същия с ЕС звездички. За тази цел продават стикери по бензиностанциите ШЕЛ (аз съм с такива), които залепяш върху синята лента. Лошото е, че тези стикери не са светлоотразяващи, но какво от това?!? А ако ти е толкоз дерт, може да си поръчаш в някоя рекламна агенция светлоотразяващи...

                Коментар


                  #9
                  Номера ми е със БГ знаме. ИЗбрах си номер - комбинация от цифри. Това си платих. Та ако искам да го сменя с такъв със звездички, пак ли същити цифри ще ми дадат. Това ми е питането.

                  Коментар


                    #10
                    Не, няма да е същия.Освен да си платиш още веднъж за същите цифри, но друга серия.Иначе ти остава варианта със стикерите.Ето така изглеждат, ако не си виждал:

                    Коментар

                    Working...
                    X