Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви може да са последствията, ако...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какви може да са последствията, ако...

    Става въпрос че почти минах покрай полицаи със 140км/ч... Значи точната случка е следната:на Ботевградско шосе те седят точно след разклона на детелината за Враждебна, където живея аз.И по принцип дори не тръгнаха с палката да ме спират.Аз понеже трябваше да завия като ги видях вече бях намалил на 100, пред тях минах с 50 защото си е завой.Те стоят точно след самия завой на ъгъла.Мисълта ми е има ли вероятност да са ме снимали нещо или... не че ми пука особено, а и какви може да са последствията?

    #2
    определено, точно на Ботевградско са тези с камерите, дано не са все пак, но не се учудвай, ако имаш поща..пп и карай по-бавно, град е все пак, а там има доста "хора", които си хвърлят дезата пред колите и след това изнудват шофьорите, дам и такива изроди има
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      определено ти пука щом пишешмай не мислиш много като караш 140...естествено че има вариант да са те снималиако е така зависи в кой момент е било, но ще оставаш без книжка
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Re: Какви може да са последствията, ако...

        rap17ka7a написа:
        Става въпрос че почти минах покрай полицаи със 140км/ч... Значи точната случка е следната:на Ботевградско шосе те седят точно след разклона на детелината за Враждебна, където живея аз.И по принцип дори не тръгнаха с палката да ме спират.Аз понеже трябваше да завия като ги видях вече бях намалил на 100, пред тях минах с 50 защото си е завой.Те стоят точно след самия завой на ъгъла.Мисълта ми е има ли вероятност да са ме снимали нещо или... не че ми пука особено, а и какви може да са последствията?
        Не се вкарвай в нек’ви филми бе, братле... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
        M-Benz E 250 TD 150hp
        M-Benz 200d 75 hp
        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

        Коментар


          #5
          Следващият път, мини с 240...така със сигурност няма да те щракнат. Просто ще те изтърват. Това бих те посъветвал аз.....P.S.Майко милаааааааааааа........ужас ...обещавам гък да не обеля в тая тема...честна дума.

          Коментар


            #6
            Знам че е град, но тези които живеят в Сф знаят че е супер широко.Аз не съм минал с 140 там където има трамвайни спирки сприки на рейсове и тн... аз може да карам бързо но не и безрасъдно.Въпроса е че един фр ми каза че при 30 км/ч надвишаване на ограничението ти прибират тефтера... а не ми пука особено щото имам връзки въпроса е дали ще ми се наложи да ги използвам.И ако наистина е имало камери то бая са улетяли щото около мене имаше такива дет караха със 100 и кусур даже.Темата се заключваВъв форума няма място за такива "майсторски" шофьорски и след това връзкарски изпълнения Модераторски екип на fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              rap17ka7a написа:
              Знам че е град, но тези които живеят в Сф знаят че е супер широко.Аз не съм минал с 140 там където има трамвайни спирки сприки на рейсове и тн... аз може да карам бързо но не и безрасъдно.Въпроса е че един фр ми каза че при 30 км/ч надвишаване на ограничението ти прибират тефтера... а не ми пука особено щото имам връзки въпроса е дали ще ми се наложи да ги използвам.И ако наистина е имало камери то бая са улетяли щото около мене имаше такива дет караха със 100 и кусур даже.
              Пoжелавам ти да ти вземат тефтера за 10 години. От такива като теб, дето си мислят, че карат бързо, не безразсъдно, а 140 в град е безразсъдно, с връзки, за да им покриват кретенските номера, умря сума невинен народ народ по пътищата.Колега, ти си потенциален убиец
              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

              Коментар

              Working...
              X