Кики в тая тема ли намери баш да коментираш кучките и ку...те :D
Реклама
Collapse
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
За жените във форума
Collapse
X
-
какво ей на... :D накрая нова колаSokOtPraskova написа:Не, че съм те питала.. :D На мен ми се пада 4 години подред, ама ей на...blagun написа:Пада се, ама на мен ми се паднаха паричкиSokOtPraskova написа:Любовта не се ли пада от Коледната питка?Kuku написа:Формула за любовта няма



fiat coupe 2.0 16V
Коментар
-
Мда,по-добре е, ама ми отне известно време,докато разбера,че това се иска от мен (да правя компания ,най-малкото).Гледах много наивно на нещата, все пак съм попадала на случаи,в които са ми плащали едно питие ,без да имат някакви очаквания от мен.Научих се да различавам тези два типа мъже и определено отказвам почерпки,но пак съм си в графата "кучка".Но не ми пречи- предпочитам тази квалификация, пред "евтин парцал".SHB написа:Не е ли по-просто и по-добре при това положение,просто да откажеш почерпка?Irka_fihi написа:На мен лично ми е писнало от нагласата,че когато някой ме почерпи нещо, аз съм длъжна най-малкото да му правя компания цяла вечер,ако не и да вдигна краката после.( Не казвам,че всички мъже са такива).Понеже аз съм от типа жени, които малко грубо отрязват елементарни и просташки домогвания, та автоматично се превръщам в кучка,правя се на интересна и недостъпна и т.н.
"Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
Ванга
Коментар
-
Жените във форума са като всички жени.., а всички жени можем да ги свържем и с Ай Ти технологиите (в най-общ план)
Internet ЖенаТрябва да платиш, за да получиш достъп до нея.Server ЖенаВинаги е заета, когато ти трябва.Windows ЖенаЗнаеш, че има много недостатъци, но не можеш да живееш без нея.Powerpoint ЖенаИдеална е за представяне пред хората на празненства.Excel ЖенаКазват, че можела много неща, но ти я използуваш само за основните четири действия.Word ЖенаОтново и отново те изненадва и няма човек на света, който наистина да я разбира.DOS ЖенаВсички вече са я имали, но сега никой не я иска.Back-up ЖенаМислиш, че има всичко, но като опре до същественото, ти прави впечатление, че нещо й липсва.Scan Disk ЖенаЗнаем,че върши добро и само иска да помогне, но по същество никой не знае, какво умее реално, и ако сме честни, ЛАЗИ НИ ПО НЕРВИТЕ!Screen Saver ЖенаВсъщност за нищо не върши работа, но ти харесва да я гледаш.Hard Disk ЖенаСпомня си всичко, по всяко време на деня и нощта.Email ЖенаОт десетте неща, които ти разказва, 9 са абсолютни глупости.Virus ЖенаКогато най-малко го очакваш, тя се инсталира в жилището ти и го завладява.Ако се опиташ да я деинсталираш, ще ти липсват много неща.Ако не го направиш, ще загубиш всичко.
Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!
Коментар
Реклама
Collapse


Коментар