Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

как е ситуацията в кат софия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    как е ситуацията в кат софия

    колеги, мисля, че може да се закачи една такава тема и да се пише кой каквото знае за опашките. все пак в момента лично ме интересува как е положението, 1-2 часа ще стигнат ли плащане на акт и вземане на талона, между другото единствения начин да разбера дали ми е излязло постановлението е да си изчакам реда на цялата опашка ли?
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    #2
    Утре ще ходя да си бракувам колата и ще ти кажа как е :DИначе ако някой си знае каква е процедурата, моля да каже Yellow_Flash_Colorz_PDT_32
    Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

    Коментар


      #3
      Сокче - ЩРАК В КАТ опашки няма от около две години - има номерчета от машина.Вземеш ли номерче след 10-11ч. (400, примерно) забрави да минеш в същия ден.Ходи се рано сутрин, преди да е отворил КАТ и там се редиш на опашката за номерца ИЛИ отиваш късно след обяд и се надяваш да няма никой за да минеш веднага без номерче

      Коментар


        #4
        Re: как е ситуацията в кат софия

        pakumba написа:
        колеги, мисля, че може да се закачи една такава тема и да се пише кой каквото знае за опашките. все пак в момента лично ме интересува как е положението, 1-2 часа ще стигнат ли плащане на акт и вземане на талона, между другото единствения начин да разбера дали ми е излязло постановлението е да си изчакам реда на цялата опашка ли?
        Не, няма нужда да чакаш. В смисъл трябва да влезеш вътре и те изнасят на един лист по актовете до коя дата са излезли постановления. Но взе пак за да си напред трабва да отидеш рано или ако имаш път оттам да влезеш, да видиш датата и ако е излязло да отидеш на следващия ден. За удължаване не се чакаше много.
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #5
          SokOtPraskova написа:
          Утре ще ходя да си бракувам колата и ще ти кажа как е :DИначе ако някой си знае каква е процедурата, моля да каже Yellow_Flash_Colorz_PDT_32
          аз знам, но инфото ми е отпреди 3 год. ако се е променило не отговарям. освен това си пусни в гоогле "бракуване кола". викаш фирмата, на която я издаваш. идват да я вземат и като покажеш талона ти издават белейжка, че е бракувана. тогава връщаш номерата и талона в кат. ако не я даваш на фирма, то мисля можеш да я свалиш от отчет като върнеш номерата и талона.... но тогава няма как да я издадеш на фирма. аз така знам, но не разчитай само на моето мнение. аре пиши ми моля как е утре навалицата, че май отпуски трябват за тез актове
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            Kuku написа:
            Сокче - ЩРАК
            Мерси, мерси, чакам те в събота да ми изкараш изпита по счетоводство. Иначе не разбирам защо им е протокол за брак? От къде се вади това нещо, аман! Сутрин е далавера като се иде към 7ч - стоиш си 1час навън запознаваш се с всички около теб и напиняш към автоматчетата с номерчета, минаваш след около 1ч. обикновено.
            Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

            Коментар


              #7
              има номерчета за по 10-20 лева ,кой как се уреди и винаги си ти наред p.s. а някой дали знае ,като си изкарваш примерно Д категория ,трябва ли да си платиш всички актове за да си я получиш :Dей за това трябва да се сменят колите през 2 години ,за да не се налага да се бракуваш хахаха
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #8
                Щом подменяш СУМПС трябва да си платиш задълженията към КАТ.Не се подлъгвайте по дългия списък, който евентуално може да ви връчат - плащат се само НП за 2 /две/ години назад, считано от датата на справката!

                Коментар


                  #9
                  Аз ходих с колегата Ключар преди нова година отидохме към 8:00 и 8:30 и двамата бяхме готови.Първо се отива на гише 13 да се провери дали е излязло решението,ако не е презаверяват за един месец.Ако не билет от машината и си чакаш реда.
                  И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                  Коментар


                    #10
                    Добре де, друго да Ви питам свързано с КАТ: след катастрофата имаше накакво уж "досъдебно производство" по случая и сега чакам...и аз не знам какво чакам, някакво дело. Мога ли да разбера докъде ми е стигнал случая, защото знам че трябва да получа призовка, но в момента живея не там, където съм по лична карта.
                    Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                    Коментар


                      #11
                      каква катастрофа аз защо не знам да не си сгазила някой да си смениш името на СОК ОТ БИРА :D
                      фиатче Браво 2.0

                      Коментар


                        #12
                        В СГС по номер на дело и съдебен състав (мисля, че това беше) можеш да провериш до къде е стигнало, НО не очаквай някой да ти даде обяснения - по-скоро ще получиш отговор "ще ви изпратят призовка" или нещо подобно... лаконично-раздразнително

                        Коментар

                        Working...
                        X