Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бесен съм...или как "спокойната" Неделя си замина

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бесен съм...или как "спокойната" Неделя си замина

    Бесен съмОт съседния блок и кръчмичката до него вече цял следобед оглася съседните блокове с гнусна чалга.Явно новите хитове.Културно изчаках с мисълта, че след хитовата песен, олелията ще спре и аз пак ще мога да си отворя прозореца за свеж въздух в това хубаво време...Нъцки!Мислено заформих план как да се отърва от тази чума...Мирният начин не върши работа, дори при оплакване в районното, колата идва, музиката спира за малко, полицаят се потупва приятелски по рамото няколкото младежи отпред и си заминава...така е всяко лято или хубаво време, което позволява изкарване на маса и колоните навън.Да, ама екскрементите отново рукват от изкараните навън колони. Пяната по устата ми е вече към 2 литра!Та, чудех се какво да правя:1. Псувам колкото мога силно от балкона....пробвах не става, музиката ме заглушава2. Изкарвам моите колони от уредбата на балкона и на дувам "Burn" на Purple...дам, обаче аз за разлика от тези долу не се познавам с кварталния3. Взимам манивелата от колата и първо "опрашвам" колоните, а после колкото ми сили стигнат за групата 20-25 годишни младежи....въргал ще стане, но накрая се виждам в болницата, групата почитатели са поне 7-84. Което и в момента върша, пуснал съм си колекцията на Ал Бънди и се опитвам да изкарам поне изкуствена усмивка.По принцип, дали някъде мога да подам жалба освен в районното?
    Ползвайте мигачи!
    Sometimes I feel like screaming

    #2
    Re: Бесен съм...или как "спокойната" Неделя си зам

    EasternAlien написа:
    Бесен съм....По принцип, дали някъде мога да подам жалба освен в районното?
    Пробвай с господари на ефира, но трябва след като си подал жалба или си приказвал с органите на реда да знаеш точно кой ти е отказал , за да бъде интерсна историята. Да речем идват полицаите и следкато си тръгнат музиката пак тръгва, звъниш отново в районното и казваш, че пратения патрул не е свършил нищо, ако не реагират на ситуацията вече търсиш някой висшестоящ и ако и тогава не стане, може да пробваш с медиите. Аз също вчера избеснях, пътят към вкъщи отново беше затворен от хамалски паркирана кола, звъня на КАТ и казват паяк днес няма, нищо не можем да направим, шофьора щом не бил там и акт не можели да пишат и затвориха, идиоти, даже не знаят закона, че оставен фиш на чистачката на автомобила се счита за връчен на притежателя, другото копие се праща по пощата и готово. Звъня на 112, казват че били само за спешни случаи и щели да препратят оплакването към съшия орган. И какво излиза платихме сума ти пари за нови системи за този телефон, плащаме заплатите на полицаите и насреща какво получаваме, нищо, педераска държава сме.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      Нямаш ли въздушна пушка (или приятел да даде назаем), щом има колони навън? След като от полицията нямат страх, а и тя май толкова си върши работата... След като така и така си решил да "опрашваш" колоните, поне не се навирай между шамарите, че тая манивела няма да те спаси от 10 пияни мутри жъдни за маанета и чалгица...

      Коментар


        #4
        bubachko написа:
        Нямаш ли въздушна пушка (или приятел да даде назаем), щом има колони навън? След като от полицията нямат страх, а и тя май толкова си върши работата... След като така и така си решил да "опрашваш" колоните, поне не се навирай между шамарите, че тая манивела няма да те спаси от 10 пияни мутри жъдни за маанета и чалгица...
        Ами да ако имаш видимост към говорителите може да потренираш малко.При мен проблема е друг и ще потренирам с воден пистолет пълен с електролит.Знам ,че е гадно ама няма друго решение на проблема.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          bubachko написа:
          Нямаш ли въздушна пушка (или приятел да даде назаем), щом има колони навън? След като от полицията нямат страх, а и тя май толкова си върши работата... След като така и така си решил да "опрашваш" колоните, поне не се навирай между шамарите, че тая манивела няма да те спаси от 10 пияни мутри жъдни за маанета и чалгица...
          С пушка е незаконно, но с ловджийска прашка става.
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

          Коментар

          Working...
          X