Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колко според вас е нормалната броика за едно 18г. момиче

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колко според вас е нормалната броика за едно 18г. момиче

    здравеите колеги искам да ви попитам колко е нормалната броика аз едно 18г. момиче защото навсякаде се чуват различни мнения и за това искам да попитам и вас да чуя и вашето мнение :D

    #2
    Re: колко според вас е нормалната броика за едно 18г. момиче

    бройка на какво? Косми под мишниците???
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      Re: колко според вас е нормалната броика за едно 18г. момиче

      ele написа:
      бройка на какво? Косми под мишниците???
      Предполага се, че се бръснат, нали?

      Коментар


        #4
        Re: колко според вас е нормалната броика за едно 18г. момиче

        ele написа:
        бройка на какво? Косми под мишниците???
        ...на терлика
        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

        Коментар


          #5
          не знам... ако има девойче на 18 във форума - да каже
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #6
            В днешните времена мисля , че е по-голяма от бройката на 25 годишно момиче.
            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

            Коментар


              #7
              Не е задължително А нормална бройка няма.
              Ex Fiat 126P
              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
              Alfa Romeo 147 1.6 TS
              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

              Коментар


                #8
                По наше време за някои девойки бройката беше 0, а за други "девойки" беше двуцифрено число.Предполагам нещата сега не са се променили кой знае колко, освен да са намалели тези с нулата и да се увеличили другите.Все пак мисля, че на 18 е нормално момиче да е пробвало с един, максимум с двама младежи

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа:
                  По наше време за някои девойки бройката беше 0, а за други "девойки" беше двуцифрено число.Предполагам нещата сега не са се променили кой знае колко, освен да са намалели тези с нулата и да се увеличили другите.Все пак мисля, че на 18 е нормално момиче да е пробвало с един, максимум с двама младежи
                  За тройка ли намекваш мръстнико?
                  Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                  Коментар


                    #10
                    18
                    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                    Коментар


                      #11
                      ако момичето е хубаво и е боцнато на 14 години да кажем, 8-10 ги има 100%! ако е някое леко,20 е възможно(дискотеки,купончета,рд-та,екскурзии) трупат се бързо :Дима пък някои са хубавки ама чакат по-късна възраст и може би са с 1-2
                      Punto 1.2 75hp '95

                      Коментар


                        #12
                        Колежката със сочния прякор да каже, каква е била бройката миналата година - тя сега е на 19г.

                        Коментар


                          #13
                          Immortal написа:
                          По наше време за някои девойки бройката беше 0, а за други "девойки" беше двуцифрено число.Предполагам нещата сега не са се променили кой знае колко, освен да са намалели тези с нулата и да се увеличили другите.Все пак мисля, че на 18 е нормално момиче да е пробвало с един, максимум с двама младежи
                          напълно съм съгласен с тебе. лошото е че на по 14-15 год започват да се .... и то без да осъзнават с точност какво правят. правет го не защото искат а защото си мислят че това ще им даде някакво по-висше място в обществото
                          Fiat Bravo SX 1.4 12V

                          Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
                          Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

                          Коментар


                            #14
                            topuzko написа:
                            Immortal написа:
                            По наше време за някои девойки бройката беше 0, а за други "девойки" беше двуцифрено число.Предполагам нещата сега не са се променили кой знае колко, освен да са намалели тези с нулата и да се увеличили другите.Все пак мисля, че на 18 е нормално момиче да е пробвало с един, максимум с двама младежи
                            напълно съм съгласен с тебе. лошото е че на по 14-15 год започват да се .... и то без да осъзнават с точност какво правят. правет го не защото искат а защото си мислят че това ще им даде някакво по-висше място в обществото
                            Грешиш почват на по 11-12....
                            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                            Коментар


                              #15
                              Браво на съвременните малки мацки.Колкото повече боклуци толкова повече секс за нас

                              Коментар

                              Working...
                              X