Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обида за италианските коли по Нова ТВ.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обида за италианските коли по Нова ТВ.

    Колеги, мисля че ще е редно да прочетете тази тема от Ланча форума, и да вземем някаква ответна реакция:http://www.lancia-bg.com/forum/viewt...tart=0Дори няма да е зле да е официално от името на сдружението.

    #2
    хехехехе мн интересно ми стана като прочетах за какво става на дума и мога да кажа че съм палил темпрата на - 10 градуса без проблем :D за други колеги незнам, нека вски да си каже ..
    Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

    ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

    Коментар


      #3
      Съгласен съм!Б*хти мърлата! Как ще говори така, никаква етика..! Трябва да се драсне поне едно писмо, за да има публично извинение, неможе така!Поздрави.
      Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

      ...E90..incoming..!!

      Коментар


        #4
        Аз го приех много лично, щото съм палил Дедрата при -20 през нощта, при това запали само при показване на ключа

        Коментар


          #5
          Не е лошо да им се обърне внимание на хората от Нова. Най - малкото едно писъмце може да им се пусне. Не е лошо, обаче да е официално.
          Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
          Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
          Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
          BMW X3 3.0D Aut

          Коментар


            #6
            Ми правилно си е казало момичето . Това не значи , че всички италиански не палят зимата, но си признайте, че % на италианските коли които не палят е по-голям от този на японски, немски и френски
            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

            Коментар


              #7
              И аз съм палил Типо-то при минус 15 градуса без никакви проблеми! Трябва да предприемем нещо!!!
              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

              Коментар


                #8
                Нещо от сорта:Ние, почитателите и собствениците на италиански коли в България, обединени в клубове по марки (FIAT, LANCIA, ALFA ROMEO) се чувстваме обидени от несполучливия опит за шега по адрес на нашите любими автомобили, направен по време на метеорологичната прогноза на 23.01.2009, в 07:02 ч.Най-учтиво молим или да докажете думите на говорителката, или публично в ефир да се извините на всички почитатели на италианските автомобили в България.westdogg, не съм съгласен с теб. Имал съм руска, френска, немска (още седи в гаража) и 3 италианки. Поне при мен това дали пали колата зависи единствено от състоянието на акумулатора. 100% от моите италианки палят при ниски температури без проблем.

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа:
                  Нещо от сорта:Ние, почитателите и собствениците на италиански коли в България, обединени в клубове по марки (FIAT, LANCIA, ALFA ROMEO) се чувстваме обидени от несполучливия опит за шега по адрес на нашите любими автомобили, направен по време на метеорологичната прогноза на 23.01.2009, в 07:02 ч.Най-учтиво молим или да докажете думите на говорителката, или публично в ефир да се извините на всички почитатели на италианските автомобили в България.westdogg, не съм съгласен с теб. Имал съм руска, френска, немска (още седи в гаража) и 3 италианки. Поне при мен това дали пали колата зависи единствено от състоянието на акумулатора. 100% от моите италианки палят при ниски температури без проблем.
                  Точно това имах предвид !!!Само че трябва да се подаде от целия клуб официално!!!
                  Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                  Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                  EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                  Коментар


                    #10
                    Ами Вашите коли може да палят. Но всеки знае , че това е славата на италианските коли. Момичето от прогнозата едва ли си е измислила сама това твърдение.
                    Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                    Коментар


                      #11
                      ДА, и аз така мисля. Едва ли го е измислила сама. Вероятно е вкарано в сценария й съвсем умишлено като платена антиреклама. За това мисля, че трябва да реагираме.

                      Коментар


                        #12
                        да и ас сам на мнение че трябва да да се направи нешто и то по бьрзо а по повод подмятането на колегата сьс ситроена мога да му кажа че и френските не са цвете за мирисане ако ме разбира но да не се дразним излишно
                        преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

                        Коментар


                          #13
                          Моята кола пали без проблем при всякакви температури. Дори от както съм я взел - близо 4 години, не съм сменял акумулатора. Не знам общо на колко години е. При минус -16-17 върти по-флегматично, но то толкова й е достатъчно на Брависима да запали без проблем. Приятел с Рено 19 вече 7-8 пъти го дърпат тая зима, за да запали. Въпросната кифла разбира сигурно от коли толкова, колкото аз от ядрена физика - т.е. въобще.
                          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                          Коментар


                            #14
                            dalgia123 написа:
                            Да, и аз сам на мнение, че трябва да да се направи нещо и то по-бьрзо, а по повод подмятането на колегата със Ситроена мога да му кажа, че и френските не са цвете за мирисане, ако ме разбира, но да не се дразним излишно.
                            Колега, вземи го научи малко тоя български. Ще ти е полезно в живота.
                            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                            Коментар


                              #15
                              колеги да запазим добрият тон и да не обиждаме хората които са проявили лош вкус в изборат си на ажтомобил .А СИНОПТИЧКАТА тя явно просто се саобразява сьс сценария
                              преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

                              Коментар

                              Working...
                              X