Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разсъждения върху съвременната младеж...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Всичко е до самосъзнание, моите родители колкото и да са ми наливали акъл се не попивах много, и двамата са висшисти и то добри в професията, а аз средното го завърших с 5,30 ср. успех, не е много добре, ама бива, бях голямо диване и в училище много не се вясвах последните години, но последната година влязох в старата си класна стая, не я бях виждал от доста време, новите там бяха 9 клас, бяха изкопали дупка в стената до тухлите, а в единия край на стаята имаше поне 3 счупени чина, ама на сол, направо се уплащих какво могат. Сега като ги гледам келешите и добрите пак са по-лоши от мен и моето поколение, а за лошите да не говорим. Ние преди отивахме на кафе, каним класната, някой учител, а тези сега висят като папагали, а някой от тях редовно се дрогират, та не знам, ама ми се срува, че всичко има влиание, и интернета, и телевизии, всичко, не оневинявам родителите, но все пак...
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #17
      както казва един велик човек - Шишо Бакшишо"Копелетия"за съжаление болшинството са такива и аз се возех веднъж и съм млад - 22, ама направо се чувствах морално изнасилен от простотиите на некви лапета 9-10 клас
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #18
        todorshalev написа:
        Dedra 2.0 написа:
        Ти пък що се лъжеш че са девствени тия петокласнички :D Всичко след набор 88 е акано!
        е колега ти пък след 88 сичко да е лошо не слагаи всички под един знаменател има и свестни хора(деца)аз не съм родител и не съм достатъчно голям (19г.) но наистина днешната младеж е под всякаква критика (визирам децата м/у 6 и 9 клас) бил съм свидетел как 6-то класник става и пцува бифшата ми госпожа по физика аз нямах думи от каде намери такива думи с които пцуваше (някои даже не ги знаех)И аз бях дете но никога не съм си позволявал да пцувам на ляво и дясно ,камо ли учителтака съм възпитан (не че вече не пцувам в задръстванията)Всичко е до първите 7 години....
        Не се чувствай лично засегнат.Мислех да си посмекча мнението с едно извинение днес,но случайно пообиколих в петък вечер няколко клуба и заставам с 2 ръце зад думите си.Успех на изключенията от казаното от мен.Дано станат повече щом ги има.

        Коментар


          #19
          Две такива пикли преди време излизат от някаква закусвалня и почват да се псуват една друга - това ми го казва майка ми, която е наблизо и им направила забележка, при което едната пикла я замерила с баничка Що за простотия, да замериш с храна жена на 55 години... И чак и казали "каква е тя че да им казва на тях какво да си говорят". А ако съм бил наблизо просто не ми се мисли какво щях да ги направя - баничката от земята щеше да я изяде точно за 1 секунда

          Коментар


            #20
            Dedra 2.0 написа:
            Ти пък що се лъжеш че са девствени тия петокласнички :D Всичко след набор 88 е акано!
            не съм на твойто мнение неможе да слагаш всички под един знаменател Yellow_Flash_Colorz_PDT_43 Yellow_Flash_Colorz_PDT_43 Yellow_Flash_Colorz_PDT_43
            "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
            не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

            Коментар

            Working...
            X