Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Документи за подмяна на книжка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Документи за подмяна на книжка

    Ако някой скоро е подменял книжката си, моля да каже какви документи се изискват и какви такси се плащат.

    #2
    Трябват ти снимки,медицинско.Всичко друго го правиш в кат,поне при мен беше така.Надявам се,че не ти е минал срока съвсем.Плащаш си таксата в банката,попълваш молбите и остава само да чакаш новата.
    ex. punto elx 1.2i
    Lancia Libra 1.6

    Коментар


      #3
      Срока не ми е минал. За щастие днес ме спря полицай и ми показа, че имам още няколко месеца от валидността на книжката. Иначе със сигурност щях да го изтърва тоя срок. Явно ще трябва скоро да ходя, понеже предполагам че им трябва месец да издадат документа.

      Коментар


        #4
        1 месец е нормалната поръчка.Но по добре по рано.
        ex. punto elx 1.2i
        Lancia Libra 1.6

        Коментар


          #5
          Ако имаш "C" категория трябва да минеш 6 прегледа, за "B" са по-малко.Внимавай, като си изкарваш медицинското защото по мед.центрове не са много в час.Аз днес си взех моята "нова" книжка но ходих два пъти, за да ми е наред медицинското.Помоли във фотото да ти изрежат снимките - те знаят как.И внимавай при попълването на декларацията - не се попълват всички полета.
          Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

          Коментар


            #6
            Благодаря за препоръките.

            Коментар


              #7
              ЩРАК

              Коментар


                #8
                Kuku написа:
                Щрак и следва въпрос.Ако имам категория С, но нямам намерение да карам камиони и тем подобни, може ли медицинското да е за кат. В и от КАТ да ми сменят категорията?чичо Нено
                Fiat Punto 1,1- 1996г.
                газ-бензин , "Lovato"

                Коментар


                  #9
                  Моята я сменях преди година и не помня медицинското ми да е било по-различно от норалното. Имам С категория.Както и да е колега, зареди се с търпение, защото доста чакане има по опашките.
                  Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                  Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                  Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                  BMW X3 3.0D Aut

                  Коментар


                    #10
                    Neno Er написа:
                    Kuku написа:
                    Щрак и следва въпрос.Ако имам категория С, но нямам намерение да карам камиони и тем подобни, може ли медицинското да е за кат. В и от КАТ да ми сменят категорията?чичо Нено
                    Епа, чиче, я от де да знам Сериозно, нямам представа, но най-вероятно отговора е НЕ, защото книжката не се издава според "намерение"

                    Коментар


                      #11
                      Kuku написа:
                      Епа, чиче, я от де да знам Сериозно, нямам представа, но най-вероятно отговора е НЕ, защото книжката не се издава според "намерение"
                      Преди "сто" години взех категория С, но от тогава на камион не съм се качвал.Тогава всички учещи във ВВВУ задължително изкарваха курс за професионални шофьори.Та затова попитах.чичо Нено
                      Fiat Punto 1,1- 1996г.
                      газ-бензин , "Lovato"

                      Коментар

                      Working...
                      X